Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.048
Cevap
334
Favori
2.214.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cadot

quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

http://m.youtube.com/watch?v=3q3J8KHm8_k

Touch 2 Ekran ve Galaxy S3 [Türkçe Video]

Htc one ile çok uğraştım ama yapamadım. Sanırım sadece s3 ile oluyor. Yabancı video larda görmüştüm toyotanin kendi android programı vardı onunla bağlanıyordu ama türkiyede sanırım buda yok

hocam bahsettiginiz yabanci link ve videolari palasirsaniz yardimci olmaya calisirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

quote:

Htc one ile çok uğraştım ama yapamadım. Sanırım sadece s3 ile oluyor. Yabancı video larda görmüştüm toyotanin kendi android programı vardı onunla bağlanıyordu ama türkiyede sanırım buda yok

hocam bahsettiginiz yabanci link ve videolari palasirsaniz yardimci olmaya calisirim

Valla arkadaşım link hatırlamıyorum. You tube de seyretmiştim. Kabloyu bağlayıp telefonunda toyota amblemli bir program calistirmisti. Drive link değildi. Telefon androidti ve s3 te değildi. You tube bakayım belki bulurum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

quote:

Valla arkadaşım link hatırlamıyorum. You tube de seyretmiştim. Kabloyu bağlayıp telefonunda toyota amblemli bir program calistirmisti. Drive link değildi. Telefon androidti ve s3 te değildi. You tube bakayım belki bulurum.

peki nasil ozellikleri vardi hocam navigasyon falan acabiliyomuydu, birde calistirdigi sistem bizim touc2 sisteemiydi

• Sırf toyota kendi engelliyor bence bu drive link'i. kendi navisi satılsın diye. herşeyin güncellemesi var da kitkatta neden drive link ya da mirror link yok? Lanet kapitalist düzen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redransom34

Arkadaslar istanbul avrupa yakasai KAR Toyata bayii her modele 4-4.5 gibi cazip indirim yapiyor tavsiye ederim.

Satis temsilcisi misin? İndirimli fiyatlari paylasirsan seviniriz

• 1.33 Corolla için LPG taktırmayı düşünüyorum. Markası büyük ihtimal BRC olacak. Fiyatlar ne yönde acaba? Veya taktıran var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    Acaba bu fyatı hangi bayiden aldınız 1.6 advance için?

Birde bu fiyat otomatik için midir yoksa manuel içinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaraoglu

Acaba bu fyatı hangi bayiden aldınız 1.6 advance için?

Birde bu fiyat otomatik için midir yoksa manuel içinmi?

corolla 1.6 advance manuel için çorum ve sivas bayilerinden 60bin rakamı aldım.(1ay kadar önce)
    geçen hafta içerisinde sitede üye arkadaşlardan birisi satış temsilcisi ve bana fiyat önerisinde bulundu 59500 + trf sigortası.
    ama alacak isen mutlaka ankara toyan dan fiyat al gayet cazip önerileri oluyor
  • cesetff C kullanıcısına yanıt
    HOCAM BEN 4 AY OLDU PRİNS TAKTIRDIM MEMMUNUM
  • Merhaba Arkadaşlar, bende yakın zamanda aracımı yenilemeyi düşünüyorum ama hala kararsızlıklarım sürüyor.Sizce Corolla Touch mu yoksa Auris Advance mi ?
    Bir yanda Auiris alırsam donanım seviyesi ilavesi olacak fakat 2.eli corollaya göre daha düşük olan araç alacağım diğer yanda ise bagajı iç mekandan ayrı olan, ikinci el piyasası çok daha hızlı olan fakat donanım seviyesi daha düşük olan bir corolla alacağım.Açıkcası bagaj hacmi benim için o kadar önemli değil bagajı çok fazlada kullandığım yok fakat 2. elde auris daha fazla değer kaybediyor diye biraz tereddütlerim var. Siz hangisini önerirsiniz ? yada yıl sonunu bekleyip fiyatları biraz aşağı çekmeleri durumunda direk corolla alıp geçmek mi daha mantıklı? Forumda yazılan Eylül de zam gelecek mesajlarından dolayı bundan da korkmaya başladım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • majestic26 M kullanıcısına yanıt
    Corolla derim çünkü;

1) Bagaj geniş ve iç mekanı daha ferah
    2) Touch donanımda olan ekran touch 2 olduğu için navigasyon vs için uygun (aynı fiyat olmasına karşın kesinlikle active almayın, alaşımlı jantı 1500-2000 tl ye servislerden alabiliyorsunuz)
    3) Corolla daha sonra çıktığı için kasa güncellenmesi daha geç olacaktır.
    4) Genel olarak sedan araçlara daha fazla ilgi olduğundan ve corollanın aurise göre daha fazla isim yapmasından ikinciel olayı daha iyidir.

Auris derim çünkü ; (cam tavan ve mercekli far advance donanımda var mı hatırlayamadım ama)

1) Cam tavan nedeniyle daha ferah
    2) Ailecek uzun yol yapmıyorsanız ve biraz daha genç işi olsun diyorsanız
    3) Mercekli far olması nedeniyle daha güzel görüntü
    4) Kasanın çıkış tarihi itibariyle dışarıda daha fazla parçasının bulunabilmesi( corollanında mevcut olmaya başladı ancak yinede bir auris kadar değil ve bazı aksesuarlarda, özelliklede havuzlu paspasta, aurise uyanın corollaya uyacağı mantığı hakim ama olmuyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestic26

Merhaba Arkadaşlar, bende yakın zamanda aracımı yenilemeyi düşünüyorum ama hala kararsızlıklarım sürüyor.Sizce Corolla Touch mu yoksa Auris Advance mi ?
    Bir yanda Auiris alırsam donanım seviyesi ilavesi olacak fakat 2.eli corollaya göre daha düşük olan araç alacağım diğer yanda ise bagajı iç mekandan ayrı olan, ikinci el piyasası çok daha hızlı olan fakat donanım seviyesi daha düşük olan bir corolla alacağım.Açıkcası bagaj hacmi benim için o kadar önemli değil bagajı çok fazlada kullandığım yok fakat 2. elde auris daha fazla değer kaybediyor diye biraz tereddütlerim var. Siz hangisini önerirsiniz ? yada yıl sonunu bekleyip fiyatları biraz aşağı çekmeleri durumunda direk corolla alıp geçmek mi daha mantıklı? Forumda yazılan Eylül de zam gelecek mesajlarından dolayı bundan da korkmaya başladım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Corolla daha az yakiyor ve daha rahat. Ikinci el kayginiz varsa kesinlikle crolla derim.
  • Auris çok tipsiz bence corolla derim

• majestic26 M kullanıcısına yanıt
    Bencede corolla almanızı tavsiye ederim.

Ama TOUCH almak yerine ACTIVE alıp, dışarıdan multimedya sistemini 750-1500 TL arasında taktırabilirsiniz. Üstelik navigasyon, DVD oynatma, TV izleme gibi full fonksiyonlu bir cihaz almış olursunuz.

Aslında çelik jantıda düşebilseler, 1000 TL gibi bir rakama dışarıdan onu da çok rahat, hem de istediğin modelde alabilmek mümkün.
  • Öncelikle verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Aurisin beni cezbeden + özellikleri
    bağımsız arka süspansiyon
    donanım ilavesi
    park yeri kolaylığı
    -özellikleri :
    Active serisi olmasına rağmen çift yönlü klima olmaması
    lpg taktırırsak bagajı kullanmaya devam etmek için istetmeyi çıkarmak gerekecek
    2. el piyasası durgun ve çabuk değer kaybediyor.
    Corollanın + özellikleri:
    2. el değer kaybetmiyor hızlı satılıyor
    donanım zamanla ilave edilebiliyor her ne kadar başta alt donanım seviyesi alsamda kredi bittiğinde ilavesini kısa bir sürede yapabilirim.
    en alt donanım olmasına rağmen çift yönlü klima + lpg taktırdığımız zaman bile hala bagaj hacminin geniş olması
    2.el hızlı satılıyor ve değer kaybetmiyor
    -özellikleri :
    arka süspansiyonlar bağımsız değil

birde arkadaşlar eylül ayındaki zam gelecek bilgileri ne kadar doğrudur? ben aralık ocak gibi aracımı almayı düşünüyordum ama eğer eylülde zam gelecekse planlarımı öne çekmem gerekebilir.
  • quote:

Öncelikle verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Aurisin beni cezbeden + özellikleri
    donanım ilavesi
    park yeri kolaylığı
    -özellikleri :
    donanım zamanla ilave edilebiliyor her ne kadar başta alt donanım seviyesi alsamda kredi bittiğinde ilavesini kısa bir sürede yapabilirim.
    en alt donanım olmasına rağmen çift yönlü klima + lpg taktırdığımız zaman bile hala bagaj hacminin geniş olması
    -özellikleri :

birde arkadaşlar eylül ayındaki zam gelecek bilgileri ne kadar doğrudur? ben aralık ocak gibi aracımı almayı düşünüyordum ama eğer eylülde zam gelecekse planlarımı öne çekmem gerekebilir.

auriste bağımısz arka süspansiyon yok, çift salıncaklı amortisör var, çift salıncak ile bağımsız amst aynı şey değildir.
  • quote:

Öncelikle verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Aurisin beni cezbeden + özellikleri
    donanım ilavesi
    park yeri kolaylığı
    -özellikleri :
    -özellikleri :

bende araç yenilemeyi düşünüyorum eylülde zam olacak dediler ama ne yalan söyleyim olacağını sanmıyorum (tabi forumun ilk sayfalarında da bu şekilde zam olmaz gibi konuşmalar yapılmış ve sonuç olumsuz hemde çok sağlam zamlar gelmiş ama ben eylülde olmaz diye düşünüyorum gelirsede şansa artık dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

quote:

donanım ilavesi
    park yeri kolaylığı
    -özellikleri :
    -özellikleri :

auriste bağımısz arka süspansiyon yok, çift salıncaklı amortisör var, çift salıncak ile bağımsız amst aynı şey değildir.

auris 1.6 motorlarda bağımsız süspansiyon var
  • aracımı severek kullanıyorum ancak aile genislemesi nedeniyle :( satmak zorundayım.
    buradan bir arkadas alırsa uygun bir seyler yapmaya calısırım
    cok abartı fiyat yazmadım zaten diger ilanlara kıyasla..zaten zarar edecegim 4 aylık aracta..
    ilan no:176994333
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Araba zaten okdukça geniş. 5 kişilik aile için ideal. Sorması ayıptır kaç kişisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.