- x
Yedekleme şifresini kaldırma
21 Cevap8674 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

125 Mesaj
5 Şubat 2013; 19:24:47 

Arkadaşlar jb yapıcam da backup password kaldırmamı istiyor ben backup şifresini biliyorum ama kaldırma kısmı pasif durumda i tunesde nasıl kaldırabilirim ben bunu ya yardım eder misiniz.

0

1129 Mesaj
5 Şubat 2013; 22:45:28 

yedekleme şifresini hafırlamıyorsanız yapacak birşey yoktur. sonuçta siin koyduğunuz bir şifre..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Panasonic 50VT50 - Logitech Z5500 - Dsmart CI Plus
iPhone5S Space Gray 32GB + Vodafone Red Plus
Dell Latitude 5530 256GB SSD 8GB Ram 1080P

Tecrübe, İstediğinizi elde edemediğinizde kazandıklarınızdır.

.

5 Mesaj
7 Şubat 2013; 2:42:53 

quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

yedekleme şifresini hafırlamıyorsanız yapacak birşey yoktur. sonuçta siin koyduğunuz bir şifre..

arkadaş şifreyi biliyorum ancak kaldıramıyorum demiş aynı durum bende de var seçenek pasif bulamadım bi türlü :
0

163 Mesaj
7 Şubat 2013; 9:30:33 

quote:

Orijinalden alıntı: musab35

arkadaş şifreyi biliyorum ancak kaldıramıyorum demiş aynı durum bende de var seçenek pasif bulamadım bi türlü :
0

Parolayı değiştirmeyi deneyin önce eğer şifreyi biliyorsanız.

229 Mesaj
7 Şubat 2013; 9:31:39 

geçmiş olsun

1845 Mesaj
7 Şubat 2013; 9:35:11 

Yazdıklarım işe yaramaz muhtemelen ama bir deneyin derim. Telefonun kilit kodunu kaldırın, tekrar yedek alın bir daha bakın.

International Relations

| Steam: bengercekdegilm | GameCenter: imnotreal | Xbox Live: imnotrealTR | CS:GO: imnotreal. | Last.fm: imnotreal54 |

Kimseyi Bloklamayanlar Topluluğu

5 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:01:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Gerçek Değilim

Yazdıklarım işe yaramaz muhtemelen ama bir deneyin derim. Telefonun kilit kodunu kaldırın, tekrar yedek alın bir daha bakın.

Teldondaki kilitleri kaldırdım. Şifreyi değiştirdim. İtunesi komple silip temiz kurulum yaptım. Ancak bi türlü düzelmedi o seçeneğe tiklayamiuorum

3863 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:04:54 

quote:

Orijinalden alıntı: musab35

Teldondaki kilitleri kaldırdım. Şifreyi değiştirdim. İtunesi komple silip temiz kurulum yaptım. Ancak bi türlü düzelmedi o seçeneğe tiklayamiuorum

Baska pcde deneyin

145 Mesaj
26 Şubat 2013; 3:33:03 

Aynı dertten muzdariptim. Yarım saattir Türkçe sayfalarda çözümü arıyordum ancak hiçbir sonuca ulaşamadım.

Nihayet bulduğum çözüm ise aşağıda:

quote:

Joer14

I'm having issues deselecting "encrypt iphone backup". It's just grayed out. http://dl.dropbox.com/u...shot%202011-04-20%20... Anyone have any tips? I feel like I'm doing something stupid here but I can't seem to figure it out. Thanks Joe

-----

cheungpat

Usually this is related to Configuration Profiles installed on device. Go to Settings > General > Profiles to delete them. No need to delete Provisioning Profiles.

-----

jakewalker

Ahh, that's the problem. My law firm forces me to install a profile that encrypts the backup. Fair enough.

Yani "Ayarlar > Genel > Profil" bölümüne girip, oradaki daha önceden eklemiş olduğunuz profilleri silmeniz halinde şifre kaldırmak için onay kutusu çalışır hale gelecektir.

Kolay gelsin...

5 Mesaj
26 Şubat 2013; 23:02:02 

quote:

Orijinalden alıntı: marcos_alonso

Aynı dertten muzdariptim. Yarım saattir Türkçe sayfalarda çözümü arıyordum ancak hiçbir sonuca ulaşamadım.

Yani "Ayarlar > Genel > Profil" bölümüne girip, oradaki daha önceden eklemiş olduğunuz profilleri silmeniz halinde şifre kaldırmak için onay kutusu çalışır hale gelecektir.

Kolay gelsin...

oldu sonunda sağolasın :)

78 Mesaj
4 Mart 2013; 12:30:18 

quote:

Kolay gelsin...

bu ayarlar genel felan nerede hocam telefondan mı itunes üzerinden mi anlamadım ? tarif eder misin ? kaldıramadım da acil

3 Mesaj
7 Mart 2013; 15:40:24 

çok sağolasn valla hocam saatlerdir arıyordum yav..!!

145 Mesaj
28 Mart 2013; 23:02:50 

Agrasivve'ye özel mesajına cevaben yazmıştım ancak diğer arkadaşların faydalanması için buraya da detayını yazayım.

- - -

Telefonundaki "Ayarlar" öğesine tıkla.

Gelen pencerede önce "Genel", sonra da en aşağıda "Profil"e tıkla.

Yeni sayfada bazı ayar profillerinin tanımlanmış olduğunu göreceksin. Onları sil.

Sonra telefonu bilgisayara bağlayıp iTunes'u aç ve "iPhone" sekmesine gir.

İlgili bölümdeki "şifrele" seçeneği artık aktif olacaktır ve tiki kaldırıp şifreyi de iptal edebilirsin.

Kolay gelsin...

- - -

1 Mesaj
4 Mayıs 2013; 20:27:59 

ya ben bu sölediğinizi beceremedm genel e giriyoru fakat profil yok nerden bulucam onu yardımcı olabilrmisnz

548 Mesaj
4 Mayıs 2013; 21:58:08 

Ya bendede aynı sorun var ancak benim profil bilgilerinde universitemin wi-fi sertifikası var eğer silersem okulda giremeyecem. Baska bir yolu yok mudur?

8 Mesaj
29 Mayıs 2013; 8:54:17 

Arkadaşlar ,
Ben yedekleme şifresini unuttum ve şifreyi bir türlü farklı apple kimliği almama rağmen itunesi silip tekrar kurmama rağmen bir türlü başaramadım. Ben eski yedeklerimi istemiyorum şimdi yapacağım yedeğide şifrelediği için birtürlü iphone 4s ime format atıp tekrar yüklüyemiyorum. Bu şifre sorununu çözmeme yardım ederseniz sevinirim. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pediat -- 29 Mayıs 2013; 17:54:45 >

1 Mesaj
6 Temmuz 2013; 18:36:49 

İPHONE YEDEKLEME ŞİFRESİNİ KIRMAK

Öncelikle İtunes dan ilgili iphone'a ait yedeklemeyi silin.
Düzen/Tercihler/Aygıtlar burada yedekleme dosyaları var.

iExplorer programı indirip kurun
İndirme Linki: http://www.macroplant.c...xplorer/download-pc.php

Programı açın ve iPhone_3gs/Root Directory/var/Keychains içinde üç adet dosya var.

keychain-2.db dosyasını silin ardından iphone kablosunu çıkarıp tekrar takın itunes açın yedekmeyi şifresiz yapabilirsiniz

8 Mesaj
13 Temmuz 2013; 15:11:07 

mrb arkadaşım,
Verdiğiniz linkten iexplorer indirdim telefonu bağladım ve programı açtım fakat iphone_3gs ,root diye bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirm teşekkürler

543 Mesaj
17 Temmuz 2013; 11:14:59 

nasıl değiştirecez profil yok bende ayarrlardaa

sogood

115 Mesaj
12 Şubat 2014; 20:04:43 

quote:

Agrasivve'ye özel mesajına cevaben yazmıştım ancak diğer arkadaşların faydalanması için buraya da detayını yazayım.

- - -

Telefonundaki "Ayarlar" öğesine tıkla.

Gelen pencerede önce "Genel", sonra da en aşağıda "Profil"e tıkla.

Yeni sayfada bazı ayar profillerinin tanımlanmış olduğunu göreceksin. Onları sil.

Sonra telefonu bilgisayara bağlayıp iTunes'u aç ve "iPhone" sekmesine gir.

İlgili bölümdeki "şifrele" seçeneği artık aktif olacaktır ve tiki kaldırıp şifreyi de iptal edebilirsin.

Kolay gelsin...

- - -

hocam bende profil cıkmıyor ne yapayım ?

145 Mesaj
12 Şubat 2014; 22:38:54 

Telefonunuzun işletim sistemi belki iOS7 ise ilgili bölüm başka bir isim altında olabilir. Ya da sizin sorununuz, bu konunun sebebi olan problem değil.

Bu mesajda bahsedilenler: DimitriVegas

1 Mesaj
24 Nisan 2014; 18:24:56 

tşkler arkadaşlar paylaşımlar için yaklasık 4-5 saatir bu ve bu gibi sorunlar ile ugrasıyorum servisi aradım 40 tl dediler ama burdaki payaşımlardan yola çıkarak kendım yaptım tşkle

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328