Şimdi Ara

CAM FİLİMİ YAPTIRMAK İSTEYENLER...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENDE YENİ ARACIMA CAM FİLİMİ YAPTIRICAM HEM UYGUN HEMDE KALİTELİ OLSUN DİYE HERKEZ GİBİ BENDE DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİ FORUMDA CAM FİLİMİ YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İSİM SOY İSİM VE CEP NUMARALARINI VEREBİLİRSE ZİBEART LA KONUŞUP UYGUN FİYATLAR ALMAYA ÇALIŞICAM UNUTMAYIN NE KADAR ÇOK OLURSAK O KADAR UYGUN FİYAT ALIRIZ

1: KAPI İÇLERİ SÖKÜLMEYECEK )

2: ZİBEART^ IN TÜM GARANTİ ŞARTLARI GEÇERLİ OLUCAK

3: BURADA OLUŞTURDUĞUMUZ LİSTEYİ YAPTIRACAĞIMIZ FİRMAYA VERİRİZ ONLAR TEK TEK ARAYARAK RANDEVU ALIR HERKEZ ONA GÖRE GİDER YAPTIRIR.

• hangi il oldugunu da eklersen daha iyi olur diğer konudan tahmin ettiğim kadarıyla istanbul ankara olsaydı bende düşünürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamwalker

hangi il oldugunu da eklersen daha iyi olur diğer konudan tahmin ettiğim kadarıyla istanbul ankara olsaydı bende düşünürdüm.

İSTANBUL UNUTTUM EKLEMEYİ KUSURA BAKMAYIN ....
  • valla zaten clio konusunda fikir çıktı ortaya. ben de varım. istanbul diyince istanbul kocaman bir yer. silivriden tuzlaya kadar. anadolu avrupa diye ayırabiliriz. ya da bir şahsın bir kaç zieb
  • ziebart bayiisi olabilir. en azından opsiyonları çoğaltırız. bir de bir fiyat belirleyelim aşağı yukarı.

600 demişlerdi, 500 civarına hemen indiler. bizim de bir talebimiz olsun, tamamen ipi bırakmayalım ne dersiniz?
  • Ben de varım.
    İletişim bilgilerimi size PM atıyorum.

Diğer konuda bir arkadaş yazmış, Merter Ziebart pazarlığa oldukça açık bir yer diye. Umarım 300TL'ye halledebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERTER ZİBEART LA KONUŞTUM 400 TL DEMİŞLERDİ BURADA KAÇ KİŞİ OLACAĞIMIZ BİR KESİNLEŞSİN BİRAZ DAHA AŞAĞI ÇEKMEYE ÇALIŞIRIZ..
  • Ben de varım. İletişim bilgilerimi size PM atıyorum. Bağcılar / İstanbul (Clio 4)
  • ee ne olduk?
  • Daha 4 kisi benimle iletisime gecti hala beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.yaldiz

Daha 4 kisi benimle iletisime gecti hala beklemedeyiz

hocam konuyu sıcak fırsatlara taşuyakun ya da orada yenıden acalım.. burada olmayacak bu iş anlaşıldı
  • Uygun olursa fiyat bende varım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.