Şimdi Ara

Android işletim sistemine sahip telefonlar için yeni bir oyun kolu,'XOPAD'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android işletim sistemine sahip telefonlar için yeni bir oyun kolu,'XOPAD'

Kickstarter üzerinde başlatılan XOPAD projesi, Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ile oyun oynamayı seven kullanıcılar için geliştirilmiş bir oyun kumandası.

XOPAD, Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarının boyutlarına göre ayarlanabilir bir yapıda hazırlanmış ve açık kaynak kodlu sistemi sayesinde, herkesin geliştirmesine açık bir sistem haline getirilmiş durumda. Cihaz telefonlara USB kablosu üzerinden bağlanıyor ve 3000mAh boyutundaki dahili batarya ile oyun oynarken telefon şarj görevini de görebiliyor.

Oldukça ergonomik bir yapıda hazırlanmış olan XOPAD üzerinde, iki analog kontrolcü, çok yönlü kontrol tuşu, seçim tuşları, iki adet stereo hoparlör ve dört adet arka tuş barındırıyor. Bu tuşlar sayesinde, Android için hazırlanmış oyunlarda en iyi deneyim elde edilmiş oluyor. HID protokolünü kullanan XOPAD şimdiden birçok oyuna destek vermiş durumda. Bu oyunlara bakarsak;

-Grand Theft Auto 3

-Shadowgun

-Zen Pinball

-Soulcraft THD

-Riptide GP

-Gem Miner Dig Deeper

-Dink Smallwood

-Jet Set Radio

-Sprinkle

-Pac-Man

-Zenonia

-Max Payne

-Dead Trigger

-Virtua Tennis

-SupaSupaX

-Muffin Knight

-Sleepy Jack

-Shine Runner

-Symphony of Eternity

-Meganoid

-Gunman Clive

-Helium Boy 

Space Coast Gadgets LLC tarafından Kickstarter üzerinden başlatılan XOPAD, hedef olarak koyduğu $110,000'ın henüz 49 bağış ile $2,500'lık kısmını toplamış durumda. Başarıya ulaşırsa mayıs ayında farklı renk seçenekleri ile piyasaya çıkacak olan XOPAD'ın satış fiyatı henüz belli olmadı. Ayrıca proje hakkında hazırlanmış tanıtım videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Bence olmamış.

• insan şunu kasayı düzgün yapar one öyle tuvalet terliği gibi !!

• çok kalitesiz malzeme. hem dualshock kullanabiliyorken androidde neden böyle kontrollerlara ihtiyaç duyulsun ki ?

• Kullandiklari plastik , cocuklugumda ki su tabancasiyla ayni ....

• çatır çutur kırılacakmış gibi. tuşlara başmaya korkarım ben :)

• Amerika'dan MOGA aldım iOS kullanıyorum Xperia Z çıkınca onunla kullanacagım,gayet kaliteli bence.

• düşünce süper, tasarım kötü... bir an da tüm telefonlarda ps vita keyfi....

• tuşlar çok küçük, malzeme kalitesi görüntüsünden bile ben kötüyüm diyor ve başka kötü yansa otg desteklemeyen telefonlar için blutooth şart. artısı stereo hoparlör iyi olmuş.

• Malzeme kalitesi neyse abi cok uzun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuşlar da malzeme de iğrenç gözüküyor
  • Tasarım berbat bir kere!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.