Şimdi Ara

Sony Xperia E Dual, İngiltere'de 179.99 Pound'dan satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Xperia E Dual, İngiltere'de 179.99 Pound'dan satışa sunuldu

2012 yılının aralık ayında tanıtılan Sony Xperia E Dual, elimize ulaşan bilgilere göre İngiltere pazarına giriş yapmış. İngiltere'nin önde gelen alışveriş sitelerinden MobiCity, alt segmentte konumlandırılan akıllı telefon için vergiler dahil 179.99 Pound fiyat belirlemiş durumda. 179.99 Pound'un kendi para birimimizle karşılığının yaklaşık 499 TL olduğunu belirtelim.

Yeniden gündeme getirmek gerekirse, 1 GHz'de çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7227A platformuna, Adreno 200 grafik işlem birimine, 512 MB RAM'e ve 4 GB'lık dahili depolama alanına ev sahipliği yapan Xperia E Dual, Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' mobil işletim sistemini kullanıyor. Akıllı telefonun ileride Android 4.1 ''Jelly Bean'' güncellemesine kavuşacağı belirtiliyor. 3.5-inç büyüklüğünde - 480 x 320 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana, 4 GB'lık dahili depolama alanına, 3.2 megapiksellik kameraya ve 1.530 mAh kapasiteli bataryaya yer verilen akıllı telefon, isimlendirmesinden anlaşılacağı üzere çift sim kart desteği sunuyor.

Tek sim kart girişli ve Android 4.1 ''Jelly Bean'' mobil işletim sistemli Xperia E'nin ise biraz daha uygun fiyatla İngiltere pazarına giriş yapacağı tahmin ediliyor.  

Sony Xperia E Dual, İngiltere'de 179.99 Pound'dan satışa sunuldu

• 3 yıldır şu donanımın aynısı yeni android sürümleriyle tekrar tekrar çıkarılıyor.

• Msm 7227a ile bu cihaz jelly bean çalıştırıyor da, MSM8255'li amiral gemisi Arc-Pro çalıştırmıyo!!! Ulan yazıktır !
    CM10'de bug filan yok, alın MSM8255'li bi cihaz CM10 kurun, şu dandik Xperia E'den 10 kat iyi olur

• Arkadşlar Bu Telefon Nasıldır Verileceği Paranın Hakkını Verebilirmi Kamera Benim için Sorun Değil . Bi sitede Gördüm Açılış Fiyatı 599 TL Olucakmış Bu Fiyat Artabilir Tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

3 yıldır şu donanımın aynısı yeni android sürümleriyle tekrar tekrar çıkarılıyor.

Donanımlar yıllandıkça giriş seviyesine doğru kaydırıyorlar anlaşılan. 2 seneye s3 ve note2'deki 4 çekirdekli exynos'lar giriş modellerine düşer.
  • benim neo dan bile kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo bundam iyi buna jb geliyor bize yok. Nerede adalet?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.