Şimdi Ara

EN İYİ SULU ELEKTRİK SÜPÜRGESİ TAVSİYESİ FİYAT ÖNEMLİ DEĞİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
63.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arnica bora serisinin parça kalitesi çok düşük.Bence philipsin yeni çıkardığı sulu sistem süpürge çok başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

quote:

Tabikide rainbow bir yakınım 10 yıldan fazladır kullanıyor çok memnun. Ama fiyat olarak çok fazla.

rainbows yerine ihlas ın aura clean max ını kesınlıkle tavsiye ederimmm

İhlas alanlar büyük hata eder bence. Yakın komşumuz aldı aldıktan bir sene sonra motoru yandı. Ve bir sürü parçası kırıldı. İnternet sitelerinde ihlasla ilgili daha çok şikayet var.

ben 1sene calıştım ve bu sürecte herkes çok memnundu

ayrıca 15 yıldır kullanıyoruz ve çok memnunuz akrablarımda 3 4 kişid evatr çok memnunlar

ki , bir üründen herkes memnun olmuyor malesef ben çok kişi oldukalarını düşünmüyorum ...

Benim tanıdıklarımın hiç birisi memnun değil. Açıkçası 14 sene'dir rainbow kullanan akrabam çok memnun ve aldığından beri parasının hakkını veren bir ürün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabikide rainbow bir yakınım 10 yıldan fazladır kullanıyor çok memnun. Ama fiyat olarak çok fazla.

İhlas alanlar büyük hata eder bence. Yakın komşumuz aldı aldıktan bir sene sonra motoru yandı. Ve bir sürü parçası kırıldı. İnternet sitelerinde ihlasla ilgili daha çok şikayet var.

ben 1sene calıştım ve bu sürecte herkes çok memnundu

ayrıca 15 yıldır kullanıyoruz ve çok memnunuz akrablarımda 3 4 kişid evatr çok memnunlar

ki , bir üründen herkes memnun olmuyor malesef ben çok kişi oldukalarını düşünmüyorum ...

Benim tanıdıklarımın hiç birisi memnun değil. Açıkçası 14 sene'dir rainbow kullanan akrabam çok memnun ve aldığından beri parasının hakkını veren bir ürün.

rainbow un fiyatı 5 6 binlerde bilyiroum ihlaısnkını ıse 2000 civarı u fiyat var mı varken sizce rainbow konusulur mu ?

ki bu işin babasının rainbow oludugnu biz kabul ediyoruz zaten

bildiğim kadarıyla en iyi fiyat performans ürünü aura cleanmax

daha iyisi varsa evelenicem zaman olnu alim ama bana ispatlayın şimdiden 3 siparişim olucak o ürüne :)

Yanlışınız var rainbow 8 bin tl, Yeni seri olduğu için. İhlasın temizlik robotu 2000 tl, tamam lafım yok ama bir parçası kırılınca dünyanın parasını istiyorlar.

Komşumuzdaki cihazın motoru yanınca 1000 tl istediler yapmak için. 2000 tl ona vereceğime rainbow'u taksitle alır öderim daha iyi.

3 tane siparişim olacak demişsiniz indirim yaparlar size alırsanız.

evet haklısınız bu forumda aylık geliri 500 tl olan da var aylık 50.000 tl de

bana kısmet olmaz rainbow

durumumda gayet iyi en mantıklısı ihlas aldım kullandım ve sattım

yabancı sermayaye aynı işi görücek diye neden 8 olmasında 6000 tl bayılim kendi ülkemin malı varken

hem 6000 tl iyi para bu arada

ama senin için pek bir değeri yoksa sana ihlas tavsiye edeirm yine de

motoru bozulunca 1000 1000 alırsın en azından motoru yenilenir :)

Maddi durumu iyi olan tabikide alır.. Allah herkese nasip etsin.

İhlas alıp kullandım yazmışsınız neden sattınız ? Merak ettim.

2 yada 3 senede bir kere süpürge alacağıma bir kere rainbow alırım kafam rahat eder. Kimse kusura bakmasın her motoru yandığında motor değiştirmeye kalkarsak işimiz iş.

Her sene motoru yanan makinayı evde tutmam direk çöpü boylar.

para kazanmak için ve insanları mutlu etmek için satmış olabilri miyim :) ( dmeiştim ya ihlasta 1 sene çalıştım o harika ürünün pazarlamasını yaptım )

ayrıca öyle motoru filan kolay kolay bozulmuyor size kesinlikle katılmıyorum daha 1 vakaya bile rastlamadım

ama kıyas yapma konusunda cok acımasızsınız

2000 nerde 6000 nerde hadi 3000 olsa anlarım da 3 katını anlamak benim sınırlarımı zorluyo açıkcası

Nasıl isterseniz öyle yaparsınız beni ilgilendirmez ki.

Ben eğer bir cihaz alacaksam iyisini almayı tercih ederim sürekli alınan birşey değil. Siz memnun kalmışsınız ama herkes memnun kalacak diye bir kural yok.

Rainbow almak gibi düşüncemiz var ama, yurt dışından akrabalar tarafından alınır büyük ihtimalle. Orda fiyatlar daha uygunmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

quote:

quote:

Evet kullandık onuda annem kullanıyordu boyun fıtığı olunca ve makinenin motoru bozulunca ve çok büyük masraf çıktığından makineyi birmilyoncuya 5 tl ye satmıştık 😃 çok iğrenç ağır bir makineydi bir daha sulu makine almadık bosch runn aldık şimdide electrolux ultra captic zucanimal alacağız

VALLA NE ALIRSAN AL İHLASIN VERDIGI TEMIZLIGI ALAMASSIN AGIRDIR kabulum ama yenı cıkanı daha hafı 2500 tl :))

• Arkadaşlar,

Sulu elektrik süpürgesi almak istiyorum. Fiyat önemli değil. Ne tavsiye edersiniz.??

• Fiyat üst limit belirtmemişsiniz, fiyat önemli değilse Thomas'ın yeni serileri veya Libelle'ye bakın derim.
  • bora 5000
  • Merhaba arkadaşlar, karar aşamasında yedek parça fiyatları konusunda da fikir sahibi olmanız açısından aşağıda Arnica Bora ve Thomas modellerine ait sitemizdeki satış linklerini paylaşıyorum;

Thomas Twin T1 Aquafilter

=> Filtre seti
    => Toz torbası
    => Teleskopik boru

Arnica Bora 5000

=> Silindirik hepa filtre
    => Hortum

• Tabikide rainbow bir yakınım 10 yıldan fazladır kullanıyor çok memnun. Ama fiyat olarak çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 12 Şubat 2013; 19:45:16 >
  • Ucuz birşeyler bakıyorsanız Fantom WF 4700 Su Filtreli Süpürgeyi tavsiye ederim.3 yıldır kullanıyoruz hiç arıza yapmadı.Ayrıca:yerli malı kullanışlı iki hız ayarı var yalnız biraz gürültülü çalışıyor.
  • Sizin için fikir olamsı için yazma gereği duydum herhangibir reklam gayesi olmaksızın. sulu süpürge satan bir firmayız bora 4000 ve 5000 en çok talep gören ürünlerimiz arasındadır. Şikayet olarak şimdiye kadar hiç geri dönüş olmadı.
  • kesinlikle arnica bora
  • Arnica Bora 5000 bence
  • Fiyat önemli değilse RAINBOW tabiiki. Bizim evde neredeyse her gün çalışıyor. Eşim temizlik sırasında da son derece asabi olduğundan (bu konuyu ayrıca dertleşelim) makineyi çok hor kullanıyor. Ona rağmen 10 yıldır tıkır tıkır çalışıyor. Başka makine olsaydı 1 yılda iflas ederdi.
  • Rainbow E2(daha yeni model çıkardılarsa model ismi değişebilir) bu işin kralıdır.
    Ama o bile mükemmel değil o da ayrı bir konu.
  • bende Arnica Bora 5000 tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/arnica-jumbo-eko-su-filtreli-elek-sup-aa1346-74518271
    http://www.hizlial.com/u28.035.8891.0004/zanussi-zans-715-toz-torbasiz-elektrikli-supurge
    İki ürün arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

Merhaba ben jumbo kullanıyorum ama suyu az koymama rağmen plastiğin üstüne su çıkıyor. Bunun yerine hydra alın daha iyi.

• http://www.hizlial.com/u28.035.4474.0001/arnica-hydra-2400-watt-su-filtreli-elektrikli-supurge#
    acaba dediğiniz makine bumudur.? fiyat nasıldır sizce? Teşekkürler
  • sulu filtreyi tavsiye etmem emiş güçleri yetersiz oluyor.hepa filtreli süpürgeleri tavsiye ederim.
    Benim favori markam morphy richards ama bir çok marka var bakmak lazım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.