Şimdi Ara

Samsung WF9902LWW Aldım - Fotoğraf ve Yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
2
Favori
25.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 yıllık Siemens çamaşır makinemiz ömrünü doldurdu. Samsung'un 9kg. WF9902LWW modelini gördüm ve almak istiyorum. Almadan önce fikir vermesi açısından kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse aklımda soru işareti kalmaz. Başka bir model veya marka tavsiyesi değil de WF9902LWW hakkında yorum gelmesini rica ediyorum. En az 9kg'lık çamaşır makinesi lazım. Battaniye, yorgan vb. rahatlıkla yıkanabilir mi? Çalışması sessiz mi?

http://www.hizlial.com/u04.006.1271.0060/samsung-wf9902lww-9-kg-1200-devir-elmas-kazan-camasir-makinesi-a-ene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 7 Şubat 2013; 12:59:41 >

• alınabilir bir model en azından hurda diye tabir ettiğimiz 9 kg yıkayabilen (güya) diğer markalara göre gayet iyidir ses konusunda birşey diyemem sessizliğe karşı bir iddiası yok ama sesli bir cihaz değildir demir kesme makinası gibi ses çıkarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

alınabilir bir model en azından hurda diye tabir ettiğimiz 9 kg yıkayabilen (güya) diğer markalara göre gayet iyidir ses konusunda birşey diyemem sessizliğe karşı bir iddiası yok ama sesli bir cihaz değildir demir kesme makinası gibi ses çıkarmaz
    quote:

alınabilir bir model en azından hurda diye tabir ettiğimiz 9 kg yıkayabilen (güya) diğer markalara göre gayet iyidir ses konusunda birşey diyemem sessizliğe karşı bir iddiası yok ama sesli bir cihaz değildir demir kesme makinası gibi ses çıkarmaz

Teşekkür ederim.

Başka kullanan yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eray36

16 yıllık Siemens çamaşır makinemiz ömrünü doldurdu. Samsung'un 9kg. WF9902LWW modelini gördüm ve almak istiyorum. Almadan önce fikir vermesi açısından kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse aklımda soru işareti kalmaz. Başka bir model veya marka tavsiyesi değil de WF9902LWW hakkında yorum gelmesini rica ediyorum. En az 9kg'lık çamaşır makinesi lazım. Battaniye, yorgan vb. rahatlıkla yıkanabilir mi? Çalışması sessiz mi?

http://www.hizlial.com/u04.006.1271.0060/samsung-wf9902lww-9-kg-1200-devir-elmas-kazan-camasir-makinesi-a-ene

Bosch avantixx 7 cok iyi kazani 63lt 8 kg kadar genistir 1090 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

quote:

16 yıllık Siemens çamaşır makinemiz ömrünü doldurdu. Samsung'un 9kg. WF9902LWW modelini gördüm ve almak istiyorum. Almadan önce fikir vermesi açısından kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse aklımda soru işareti kalmaz. Başka bir model veya marka tavsiyesi değil de WF9902LWW hakkında yorum gelmesini rica ediyorum. En az 9kg'lık çamaşır makinesi lazım. Battaniye, yorgan vb. rahatlıkla yıkanabilir mi? Çalışması sessiz mi?

Bosch avantixx 7 cok iyi kazani 63lt 8 kg kadar genistir 1090 tl
    Bir ara bu 9902 yi düşünüyordum, hatta Samsung' u arayıp ürün hakkında biraz bilgi de aldım. (Benim araştırıpta bulduklarımdan azını söylediler o ayrı, zaten iş bilen adam pek olmuyo beyaz eşya call center larında) Makinada eco bubble yok, direct drive motor var. quiet drive diyorlar. Fırçasız, hub motorlu bir cihaz. Emsal olabilecek ürünün de fırçasız motorlu (LG de direct drive, bosch da was, way serileri gibi) olması gerekir. Bir samsung çm kullanıcısı arkadaşım çok memnun makinasından, internetteki yorumlar karışık, iyi diyende var kötü diyende... Bence kalitesine veya verebileceklerine oranla fiyatı oldukça başarılı...

Ekleme: Motoruna da 10 yıl garanti veriyorlardı, söylemeyi unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !brahim -- 3 Şubat 2013; 23:03:07 >

• Teşekkürler. Eco Bubble çok gerekli midir, olmazsa da olur mu? Köpüğü kullanıyor yanılmıyorsam. 8 kg.'lık modelinde var eco bubble. 8 kg.'lık modelini de istemiyorum. Zaten çamaşır makineleri söylenenin genellikle 1,5 - 2 kg. altında yıkıyor. 8 kg. eco bubble modelini alsam 6,5 - 7 kg. ancak yıkar. Sonuç olarak eco bubble için 8 kg. olanı mı yoksa eco bubble'siz bu 9 kg.'lık model mi?
  • Yardım edecek yok mu?

Eco Bubble olmasa da olur mu? Makineyi 1-2 gün içinde alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 4 Şubat 2013; 10:53:31 >
  • quote:

Yardım edecek yok mu?

Eco Bubble olmasa da olur mu? Makineyi 1-2 gün içinde alacağım.
    kuzenimde vardı, çok memnunlar, hatta iki evin çamaşırını yıkıyorlar, aynısından biz de aldık, hanım memnun, 1802wpc, biz yerel bir firmadan aldık bize pahalıya geldi, ama nette ucuz, tavsiye ederim. hatta geçen çift kişilik yorgan yıkandı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

kuzenimde vardı, çok memnunlar, hatta iki evin çamaşırını yıkıyorlar, aynısından biz de aldık, hanım memnun, 1802wpc, biz yerel bir firmadan aldık bize pahalıya geldi, ama nette ucuz, tavsiye ederim. hatta geçen çift kişilik yorgan yıkandı,

Alıntıları Göster
    Bu model fiyatına göre fena değil. En büyük artısı Quiet Drive kasnaksız ve sessiz motor. Ancak büyük kazan kapasitesi beklemeyin, 9kg çamaşır yıkaması imkansızdır. 7-7,5kg anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bu model fiyatına göre fena değil. En büyük artısı Quiet Drive kasnaksız ve sessiz motor. Ancak büyük kazan kapasitesi beklemeyin, 9kg çamaşır yıkaması imkansızdır. 7-7,5kg anca.

Alıntıları Göster
    aynı ürünü bu gün hepsiburada com dan sipariş ettim yarın elimde insallah.. anlamadığım bir nokta garantisi hizlial com da 3 yıl hepsiburada comda 2 yıl görünüyor hepsiburada da 100 tl hediye çeki de var 9 kg makinenin kazanı 7-7.5 kg çamasır alır demek iddalı olmus gercekten eski makinem indesit 10 yıllık 6kg ben sahsen ıcınde 8kg ya kadar cok camasır yıkadım

• quote:

Orijinalden alıntı: gfdsizm

aynı ürünü bu gün hepsiburada com dan sipariş ettim yarın elimde insallah.. anlamadığım bir nokta garantisi hizlial com da 3 yıl hepsiburada comda 2 yıl görünüyor hepsiburada da 100 tl hediye çeki de var 9 kg makinenin kazanı 7-7.5 kg çamasır alır demek iddalı olmus gercekten eski makinem indesit 10 yıllık 6kg ben sahsen ıcınde 8kg ya kadar cok camasır yıkadım

Alıntıları Göster
    @gfdsizm,
    Eski makina kazanları gerçekten büyüktü, yeniler öyle değil.
    @eray36
    Eko bubble olmazsa olmaz birşey değil, sadece direkt olarak deterjanı toz vermek yerine bir miktar köpük haline getirip o şekilde çamaşırlara aktarıyor... 8kg hem eko bubble hem direct drive olan model wf0804w8e modeli... Ama o modelde 1200 1300 den aşağı bulunmuyor. Bence alınabilir bir makina bu fiyata...

• quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

@gfdsizm,
    Eski makina kazanları gerçekten büyüktü, yeniler öyle değil.
    @eray36
    Eko bubble olmazsa olmaz birşey değil, sadece direkt olarak deterjanı toz vermek yerine bir miktar köpük haline getirip o şekilde çamaşırlara aktarıyor... 8kg hem eko bubble hem direct drive olan model wf0804w8e modeli... Ama o modelde 1200 1300 den aşağı bulunmuyor. Bence alınabilir bir makina bu fiyata...

Alıntıları Göster
    sevgili ibrahim o zaman 8kg ile 9 kg arasında hiçbir fark yok.. kullanıcılar kandırılıyor resmen benim makine bu gun elime gecti kurulum için samsungu aradım öncelikle bugun halledeceklerdi acayıp sevindim ne kadar hızlı servis diye 10 dakika sonra kız arayıp yarına kaldı sizin iş dedi yine sevindim 10 dakika içinde montaj ertesi gune kaldı acayıp hızlılar kursunlar denememı yapacagım bakalım kac kilo yıkayacak direct drive motoruda iyicene bi test edeyim

• Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Makineyi sipariş verdim. Geldiği zaman deneyimlerimi paylaşacağım. Umarım pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 6 Şubat 2013; 3:11:39 >
  • quote:

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Makineyi sipariş verdim. Geldiği zaman deneyimlerimi paylaşacağım. Umarım pişman olmam.
    haydi bakalım ben de bu makineyi düşünüyorum. Bununla LG F1091 arasında kaldım. İkisi de direct drive.
    LG bundan 200 lira daha ucuz.
    Farka değer mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 6 Şubat 2013; 16:31:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

haydi bakalım ben de bu makineyi düşünüyorum. Bununla LG F1091 arasında kaldım. İkisi de direct drive.
    Farka değer mi sizce?

Alıntıları Göster
    quote:

Farka değer mi sizce?

Dediğiniz LG çamaşır makinesi yanılmıyorsam 7 kg. Bahsettiğim Samsung ise 9 kg. Kesinlikle fiyat farkına değer. Ayrıca Samsung 1200 devir. LG çamaşır makinesini Bimeks'te buldum.

http://www.bimeks.com.tr/urun/123558/lg-1091-qdp-camasir-makinesi.aspx#specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 7 Şubat 2013; 2:39:26 >

• quote:

quote:

Farka değer mi sizce?

Dediğiniz LG çamaşır makinesi yanılmıyorsam 7 kg. Bahsettiğim Samsung ise 9 kg. Kesinlikle fiyat farkına değer. Ayrıca Samsung 1200 devir. LG çamaşır makinesini Bimeks'te buldum.

http://www.bimeks.com.tr/urun/123558/lg-1091-qdp-camasir-makinesi.aspx#specs

Alıntıları Göster
    O makina forum içinde pek önerilmiyor, nedenini bilmiyorum. Önermeyenlerin kullanıcı olduklarını düşünmüyorum. 2 makina arasında Samsung daha iyi duruyor.

• quote:

O makina forum içinde pek önerilmiyor, nedenini bilmiyorum. Önermeyenlerin kullanıcı olduklarını düşünmüyorum. 2 makina arasında Samsung daha iyi duruyor.

zaten önerilmeyen ürünü teşhirde incelerseniz neden önermediklerini anlarsınız
  • quote:

Alıntıları Göster
    Samsung WF9902LWW dün geldi. Bugün de servis kurulumunu yaptı ve makine hakkında bilgiler verdi.

İLK YIKAMA

Samsung WF9902LWW çok sessiz yıkama yapıyor. Sıkma anı da yine çok sessiz. Dijital ekranın kullanımı kolay. Çamaşırı ölçüp süreyi belirliyor. Alacak olanlara tavsiye ederim. Makinenin enerji sınıfı A++ Yıkama aınında 54 db, sıkma aınında 73 db gürültü yapıyor (Oranlar yüksek gibi görünebilir, gerçekten çok sessiz).

Banyo dar olduğu için makinenin bu kadar fotoğrafını çekebildim. Kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 7 Şubat 2013; 14:11:47 >

• quote:

Samsung WF9902LWW dün geldi. Bugün de servis kurulumunu yaptı ve makine hakkında bilgiler verdi.

İLK YIKAMA

Samsung WF9902LWW çok sessiz yıkama yapıyor. Sıkma anı da yine çok sessiz. Dijital ekranın kullanımı kolay. Çamaşırı ölçüp süreyi belirliyor. Alacak olanlara tavsiye ederim. Makinenin enerji sınıfı A++ Yıkama aınında 54 db, sıkma aınında 73 db gürültü yapıyor (Oranlar yüksek gibi görünebilir, gerçekten çok sessiz).

Banyo dar olduğu için makinenin bu kadar fotoğrafını çekebildim. Kusura bakmayın.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, inşallah sorunsuzca kullanırsınız... Alacak olanlara referans olması açısından aldığınız yer ve fiyat bilgilerini de verirseniz okuyanlara yardımcı olacaktır.

• quote:

Hayırlı olsun, inşallah sorunsuzca kullanırsınız... Alacak olanlara referans olması açısından aldığınız yer ve fiyat bilgilerini de verirseniz okuyanlara yardımcı olacaktır.

Alıntıları Göster
    quote:

Teşekkür ederim. Hepsiburada'dan aldım. 898 TL. 12 taksit.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.