Şimdi Ara

PİRANHA ULTRA TAB 10.1 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
9
Favori
46.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen kardeşim ben bilişim mezunu olarak ultra tab 7.0 ve 10.1'i fiyatına göre en iyi tablet ilan ediyorum. Performanta bir sıkıntı yok tek eksiği GPS olmaması...
    Zaten GPS olanlar 300TL'den başlıyor fiyatına görede en ucuz GPS'li tablet donma felan yapabilir, gelişmiş oyunları takılarak oynarsınız. Navigasyon olarak kullanılırlar sadece
  • arkadaslar ben de ultra tab 10.1 aldim fakat cihazda bluetooth yok. farmville2 calismiyor, teamviewer da bilgisayara baglanti yapmiyor. Sizdeki aletlerde farmville2 ve teamviewer calisiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurerisen -- 14 Mart 2013; 18:54:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bende de ultra tab 10.1 var fakat benimkinde bluetooth yok. b
    ultra tab 10.1'de farmville2 oynanabiliyor mu? ayrica teamviewer ile herhangi bir bilgisayara baglanilabiliyor mu? Ben tablette her ikisi de calismiyor. Sizinkilerde durum ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurerisen

arkadaslar ben de ultra tab 10.1 aldim fakat cihazda bluetooth yok. farmville2 calismiyor, teamviewer da bilgisayara baglanti yapmiyor. Sizdeki aletlerde farmville2 ve teamviewer calisiyor mu?

Emin misin bluetooth olmadığına? Sistem bilgisinin ekran görüntüsünü yollar mısın...
  • Evet eminim, bendeki zeus white. Hiç bir şekilde bluetooth'u tanımıyor. Diğer yazılımlarla da bluetooth'u açmayı denedim açılmıyor.
    Teamviewer'ı deneyen oldu mu? çalışıyor mu? Farmville2 çalışıyor mu?
  • quote:

Evet eminim, bendeki zeus white. Hiç bir şekilde bluetooth'u tanımıyor. Diğer yazılımlarla da bluetooth'u açmayı denedim açılmıyor.
    Teamviewer'ı deneyen oldu mu? çalışıyor mu? Farmville2 çalışıyor mu?

Zeus White modellerini inceledim. Seninki muhtemelen Ultra Tab Zeus White 10.1 ve bu modelde bluetooth bulunmamakta. Alırken dikkatli davransaydınız böyle bir sorunla karşılaşmazdınız :)
  • Bluetooth benim icin onemli degil onemli olan diger uygulamalar eger onlar sizin cihazlarinizda calisiyorsa garantiden degisim talep edecegim

• quote:

Bluetooth benim icin onemli degil onemli olan diger uygulamalar eger onlar sizin cihazlarinizda calisiyorsa garantiden degisim talep edecegim

Senin için teamviewer'ı denedim sorunsuz çalışıyor. Tabletten kendi dizüstü bilgisayarımı rahatça kontrol edebiliyorum. Ayrıca pc'nin sesleri de tabletten geliyor otomatik olarak. Mesela aimp'ten bir mp3 açtım tabletten dinledim. Bu özelliğinin olduğunu bilmiyordum doğrusu. Farmwill'i hiç bilmem, ona bulaşmadım...
  • Bende indirip deneyeceğim
  • Piranha Ultra Tab 10.1'' Zeus White Tablet piyasaya yeni çıktı sanırım.. Piranha Ultra Tab 10.1 modeline göre biraz daha hafif 580gr ve bataryası 7000 mAh
    Piranha ultra tab 10.1 modeli ise, 639 gr ve bataryası 6500 mAh.. daha ağır olması arka kapağın aliminyum kaplı olmasından sanıyorum ve ayrıca bluetoot desteği var.. Her ikisi de işlemci olarak aynı ve yüksek çözünürlüklü ips 2 ekranlı.. Stoklu market sitesinde ikisinin de fiyatı 425 lira gözüküyor..
    Ben iki modelden birisini yeğenime lise bitirme hediyesi olarak alacağım..
    Hangisini tercih etmemi önerirsiniz? Önemli olan; wifi çekme sorunu ve bağlantı kopma sorunu yaşatmasın..
    İlk çıkan modeli, Ultra 10.1 modelini satın alıp, kullananlar memnun sanırım..
    Zeus white modelini kullanan bir arkadaşın bazı oyun ve uygulamaları çalıştıramamış olduğunu okudum..
    Ultra tab modelinde arka kapak aliminyum kaplı olduğu için wifi çekim gücünde bir sorun yaşatır mı?
    Stoklu marketle konuşmuştum; beğenmezseniz, başka model ile bir hafta içinde değiştiririz demişlerdi..
    Sizce hangi modeli daha kaliteli.. Ayrıca Ultura modelinin batarya performansı nasıl? 5 saat gidiyorsa, sorun yoktur.. Benim kullandığım 8 inç tableti 5 saat rahatlıkla kullanıyorum.. Yeğenime de değişik bir marka alayım dedim.. Umarım pişmanlık yaşamam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 18 Mart 2013; 1:01:28 >

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-ultra-iii-tab-10-1inc-klavyeli-kilif-hdy-80168536

arkadaşlar bu alınır mı önerir msiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jabornia -- 18 Mart 2013; 2:20:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabornia

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-ultra-iii-tab-10-1inc-klavyeli-kilif-hdy-80168536

arkadaşlar bu alınır mı önerir msiniz?

Ben de klavyeli kılıf aldım ama hiç kullanışlı olmuyor. Gereksiz bir aksesuar bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Piranha Ultra Tab 10.1'' Zeus White Tablet piyasaya yeni çıktı sanırım.. Piranha Ultra Tab 10.1 modeline göre biraz daha hafif 580gr ve bataryası 7000 mAh
    Piranha ultra tab 10.1 modeli ise, 639 gr ve bataryası 6500 mAh.. daha ağır olması arka kapağın aliminyum kaplı olmasından sanıyorum ve ayrıca bluetoot desteği var.. Her ikisi de işlemci olarak aynı ve yüksek çözünürlüklü ips 2 ekranlı.. Stoklu market sitesinde ikisinin de fiyatı 425 lira gözüküyor..
    Hangisini tercih etmemi önerirsiniz? Önemli olan; wifi çekme sorunu ve bağlantı kopma sorunu yaşatmasın..
    Zeus white modelini kullanan bir arkadaşın bazı oyun ve uygulamaları çalıştıramamış olduğunu okudum..
    Ultra tab modelinde arka kapak aliminyum kaplı olduğu için wifi çekim gücünde bir sorun yaşatır mı?
    Stoklu marketle konuşmuştum; beğenmezseniz, başka model ile bir hafta içinde değiştiririz demişlerdi..
    Sizce hangi modeli daha kaliteli.. Ayrıca Ultura modelinin batarya performansı nasıl? 5 saat gidiyorsa, sorun yoktur.. Benim kullandığım 8 inç tableti 5 saat rahatlıkla kullanıyorum.. Yeğenime de değişik bir marka alayım dedim.. Umarım pişmanlık yaşamam..

zeus bataryadan kurtarıyor eger zeus metal diilse zeus diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Piranha Ultra Tab 10.1'' Zeus White Tablet piyasaya yeni çıktı sanırım.. Piranha Ultra Tab 10.1 modeline göre biraz daha hafif 580gr ve bataryası 7000 mAh

zeus bataryadan kurtarıyor eger zeus metal diilse zeus diyorum

Zeus daha hafif ama wifi çekim gücü nasıl acaba?
    Piranha`nın sitesinde her iki modeli de inceledim, ultra modeli biraz daha ağır ama kasa dizayn ve kalitesi daha iyi duruyor..
    En önemlisi wifi çekim gücü.. batarya 500 mAh fark çok da önemli değil bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 18 Mart 2013; 12:51:17 >

• arkadaşlar bugün veya yarın bunu bu siteden alıyorum önerirsiniz değil mi ?

http://www.stoklumarket.com/asp/product/5543/Piranha-Ultra-Tab-10-1-Cift-Cekirdek-Tablet-Bilgisayar
  • Bluetooth kullanmam diyorsanız Zeus modelini tercih edebilirsiniz...
  • quote:

arkadaşlar bugün veya yarın bunu bu siteden alıyorum önerirsiniz değil mi ?

http://www.stoklumarket.com/asp/product/5543/Piranha-Ultra-Tab-10-1-Cift-Cekirdek-Tablet-Bilgisayar

Site güvenilir ve site sorumluları iyi niyetli kişiler.. Sorun yaşayan olmadı hiç.. Ben de buradan alacağım.. Tavsiye ederim..
    Piyasaya göre de, fiyatları uygun sayılır.. Ben daha evvel annem'e Panasonic tansiyon aleti aldım ertesi gün geldi..

• quote:

quote:

arkadaşlar bugün veya yarın bunu bu siteden alıyorum önerirsiniz değil mi ?

Site güvenilir ve site sorumluları iyi niyetli kişiler.. Sorun yaşayan olmadı hiç.. Ben de buradan alacağım.. Tavsiye ederim..
    Piyasaya göre de, fiyatları uygun sayılır.. Ben daha evvel annem'e Panasonic tansiyon aleti aldım ertesi gün geldi..

anladım teşekkür ederim verdim siparişi bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: AnakinSkyWalker1

ben piranha ultra tab 10.1 almayı düşünüyorum özellikleri ve fiyatı cazip geldi yardımcı olursanız sevinirim yada daha güzel tabletler önerebilirsiniz

şimdiden teşekürler

link;http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=336

Bence bu tablet gayet iyi bende almayı düşnüyorum alacak olan arkadaşalr pirhanna ultura tab 10.1 zeus var o modeli güzel değil haberiniz olsun yorumlardada ondan bahsediliyor bluetooth falan yok onda

• quote:

Zeus White tasarım olarak daha üstün ancak Ultra 10.1 ile kıyaslandığında donanım yönünden küçük eksiklikler var. Ve şunu da soyleyeyim Ultra Tab serisinin hepsini test ettim Wi-Fi'de kesinlikle hiçbir sorun çıkmadı... Apartmanın 1. katından 4. katına kadar 2 diş çekiyor; siz hesaplayın...

Bir öneri sun diyorsun; benim önerim Ultra Tab 10.1'den yana... Ayrıca daha küçük bir model istiyorsam Ultra Tab 7.0 ve 9.0 modelleri de var. Yine donanımlarda değişiklik yok kameraları farklı ve bununla birlikte 10.1'den daha ucuzlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustix619 -- 19 Mart 2013; 15:52:43 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.