Şimdi Ara

Logitech G510 Kullanıcı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
8.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    al.
  • Headbanger_Kerry kullanıcısına yanıt
    siparişi verdik bakıcaz artık gelince :)
  • Arkadaşlar alıcaksanız Mediamartan alın 150TL int sitesinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozeceze kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • Sizce ürün almaya değer mi? Oyunlarda performansı nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeardFace

Sizce ürün almaya değer mi? Oyunlarda performansı nasıl ?

Tuş boyutundan dolayı yazı yazmada alışma gerektiriyor.Ben 5 aydır hala tam olarak alışamadım.Ancak onun dışında gayet işlevsel.Makro olayını pek kullanmadığımdan bilemiyorum ama multümedia tuşları çok işime yarıyor.

Ve bu hafta asus anakartımdaki dahili ses kartı bozulunca usb hoparlöre mahkum kalmışken bir anda klavye aklıma geldi.Klavye üzerinde mini bir ses kartı var.Kulaklığımı oraya taktım devam ediyorum.
  • nfsworld kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sanırım görüp inceleyip almak en iyisi olacak.
  • Merhabalar herkese. Ürün şu an 169 tl mediamarkette. Acaba S modelinin bundan ne gibi farkları var.

• teknosada 149 lira arkadaşlar
  • bu tuş büyüklükleri biraz kafa karıştırıyor açıkçası, bi mağazada inceleme fırsatı bulamamadım. biraz sapıkça bi istek olacak ama, g510 sahini bi arkadaş bi tuşun, atıyorum s tuşunun parmak basıcak üst yüzeyinin genişliğini ve yüksekliğini ölçebilir mi? hayır kullandığım klavye ile karşılaştırmak için merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merl -- 21 Ağustos 2014; 21:04:02 >
  • Tuşların küçük olması endişelendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 3 Kasım 2014; 7:33:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merl

bu tuş büyüklükleri biraz kafa karıştırıyor açıkçası, bi mağazada inceleme fırsatı bulamamadım. biraz sapıkça bi istek olacak ama, g510 sahini bi arkadaş bi tuşun, atıyorum s tuşunun parmak basıcak üst yüzeyinin genişliğini ve yüksekliğini ölçebilir mi? hayır kullandığım klavye ile karşılaştırmak için merak ettim.

:))

Tuş büyüklüğünden ziyade aralaadındaki mesadeyi de daraltmışlar sanırım.Ben nerdeyse 10 aydır alışamadım hala.Zaten soldaki tuşlar yüzünden klavyede insan tam olarak yönünü bulamıyor.Birde hem laptop hem masaüstü kullanınca hepten alışamaz oldum.g510 sadece oyunda kullanıyorum ki oyunda bile asdz vb tuşları bulmakta zorlanıyorum bazen.Yanlışlıkla konsol tusuna fala basıyorum.Mesela onceden a4tech klavyem vardı.asdw tuslarında turuncu kılıf vardı.O kadar rahat oluyordu ki tuşları karıştırmamak acısından.Onu tamir edip kullanmayı bile düşünüyorum.

Benden kaynaklı mı bilemiyorum ama ben alışmamadım klavyeye.Keşke aynı fiyatlara razer anansi alsaymışım demiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: Merl

bu tuş büyüklükleri biraz kafa karıştırıyor açıkçası, bi mağazada inceleme fırsatı bulamamadım. biraz sapıkça bi istek olacak ama, g510 sahini bi arkadaş bi tuşun, atıyorum s tuşunun parmak basıcak üst yüzeyinin genişliğini ve yüksekliğini ölçebilir mi? hayır kullandığım klavye ile karşılaştırmak için merak ettim.

:))

Tuş büyüklüğünden ziyade aralaadındaki mesadeyi de daraltmışlar sanırım.Ben nerdeyse 10 aydır alışamadım hala.Zaten soldaki tuşlar yüzünden klavyede insan tam olarak yönünü bulamıyor.Birde hem laptop hem masaüstü kullanınca hepten alışamaz oldum.g510 sadece oyunda kullanıyorum ki oyunda bile asdz vb tuşları bulmakta zorlanıyorum bazen.Yanlışlıkla konsol tusuna fala basıyorum.Mesela onceden a4tech klavyem vardı.asdw tuslarında turuncu kılıf vardı.O kadar rahat oluyordu ki tuşları karıştırmamak acısından.Onu tamir edip kullanmayı bile düşünüyorum.

Benden kaynaklı mı bilemiyorum ama ben alışmamadım klavyeye.Keşke aynı fiyatlara razer anansi alsaymışım demiyor değilim.

eyw. hocam sağolasın açıklama için. zaten gigabyte aivia osmium aldım. keyfim yerinde. herkese de ne yapıp edip bütçeyi zorlayıp mekanik klavye almasını tavsiye ederim.
  • Blazer-D kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba klavyenın işiğinda parlaklık seviyesini değiştirebiliyor muyuz ?

• Anladım hocam.

siparişi verdim media marketten bakalım umarım fazla düşük değildir. gerçi beni cezbeden LCD ekranı ve fiyatı oldu ama bakalı m:)

kutu açılışı ve inceleme videosu yapacağım inşallah :) kanalıma davetlisiniz

http://www.youtube.com/user/mstyvz91
  • Cossie C kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam tuşlara bakacağım hatta video da yer vereceğim ama yabancı siteler de dahil olmak üzere aydınlatmanın homojen olmadığını bılıyorum. buyuk ıhtımal benımki de oyle olacaktır.

evet hocam benım derdim de LCD ekran da GPU CPU sicaklıkları, kullanım oranları ozellıkle oyun sırasında bunları gormek ıstıyorum. ilgili appletlerı klavye gelınce aramaya başlayacağım bende.

klavyedeki ses kartı çok iyi değilmiş zaten hocam günü kurtarması yeterli :) keşke USB çıkışı da olsaydı klavye de.
    Hocam kastettiğiniz distribitör Penta ise göndermenizi tavsiye etmem. G700 mouseumu tamir için Pentaya gönderdim. Skatezlerin anasını ağlatıp geri gönderdiler. Logitech Avrupa sağolsun yeni skatez gönderiyor. Pentayı arayıp sorunu söyledim, kargoda olmuştur dediler. Sanki servis hizmetini kargo firması veriyor.

Dediğiniz şey mümkün olabilir. Bende fiyatı neredeyse a4 x7 mouselar kadar düştüğünde G500 almıştım, sonra fiyatın neden bu kadar düşük olduğunu anladım. Mouse 6 ayda çift tıklamaya başladı. A4 tech x7 ler daha çok dayanıyordu.
  • media marktta 169 teknosa da 200 vatanda 211 tl bu fiyat farkı nerden geliyor media dakiler eski mi vatanda stokta yoktu yeni seri geldiğinden mi böyle fiyatlar?
  • bende ikinci elden bir adet g510 sahibi oldum. g500 ailesini tamamlamış oldum :)
    G tuşları yüzünden elim çok fazla o tarafa kayıyor alışması biraz sürecek gibi bir de tuşlar daha ufak eski klavyeme göre ona da alışmam gerekecek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.