Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.574
Cevap
222
Favori
1.544.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Orijinalden alıntı: baberti

BUGÜN KORKMAZIN İNDİRİMİNİ GÖRMEK İÇİN FORUM İSTANBUL BAYİSİNE GİTTİM, İNDİRİM SADECE ESKİ TİP TOST MAKİNALARINDAYMIŞ...

ÖNCE ÇIKTIM MAĞAZADAN, AVM'DE BİRAZ GEZDİKTEN SONRA ANLIK BİR KARARLA DÖNÜP KORKMAZ A-321 slimline (turuncu) MODELİNİ ALDIM, 67 TL...

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

hocam ne ettin sen o kadar araştır geliştir git plastik baskılısını al

sorma be hocam, ne yaptım ben de anlamadım aslında...

• quote:

quote:

quote:

king p625 alma kararı ile gittim mediamarkta ama biraz daha inceledim malzeme kalitesi hoşuma gitmedi diyebilirim plakalar çok sallanıyor , breville bgr 200 de gözüm kaldı birde arzum tostçu , araştırmaya devam

alın size tost makinalarının kralı...

http://www.beyazburada.com/urun/breville-800-gr-2400w-profesyonel-tost-makinesi-ve-izgara.aspx?ref=akakce&v=1.52.4

onu biliyorum kralda onu hangi mutfağa sığdıracaz % 50 indirimle 400 tl cik

al bunu kardeşim mutfak tost makinası görsün, hatta tüm forum doysun tosta...

• arzum ar225 tostçu siparişi verdim. bakalım nasıl bir şey çıkacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

arzum ar225 tostçu siparişi verdim. bakalım nasıl bir şey çıkacak..

iyi modeldir hayırlı olsun...
    tek sıkıntı plakaların sabit olması...
  • forumları okudum,tost makinalarını bulabildiğim kadarını mağazalarda inceledim.
    fiyat-performans ,kalite olarak uygun olan fakir Valery modelini vatan mağazasından hafta sonu yüzde 30 indiriminden 195 TL ye aldım.
    ödeme de taksit sayısından dolayı rahat oldu.daha oturaklı olması ,dikine yapısından dolayı tezgahta iyi ve kibar durmasından,
    özellikleri bakımından tam ve kalite hissi yüksek olduğundan tercih ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat2

forumları okudum,tost makinalarını bulabildiğim kadarını mağazalarda inceledim.
    fiyat-performans ,kalite olarak uygun olan fakir Valery modelini vatan mağazasından hafta sonu yüzde 30 indiriminden 195 TL ye aldım.
    ödeme de taksit sayısından dolayı rahat oldu.daha oturaklı olması ,dikine yapısından dolayı tezgahta iyi ve kibar durmasından,

aklımda olan modellerden biride o lütfen kullandıktan sonra tecrübenizi burda paylaşırmısınız , onda dikkat ettiğim plakalar biraz içeri girik bundan bir sıkıntı oluyormu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

king p625 alma kararı ile gittim mediamarkta ama biraz daha inceledim malzeme kalitesi hoşuma gitmedi diyebilirim plakalar çok sallanıyor , breville bgr 200 de gözüm kaldı birde arzum tostçu , araştırmaya devam

alın size tost makinalarının kralı...

http://www.beyazburada.com/urun/breville-800-gr-2400w-profesyonel-tost-makinesi-ve-izgara.aspx?ref=akakce&v=1.52.4

onu biliyorum kralda onu hangi mutfağa sığdıracaz % 50 indirimle 400 tl cik

al bunu kardeşim mutfak tost makinası görsün, hatta tüm forum doysun tosta...

Bu cihazı bir süre önce aldım, tek kelime ile harika. Gram kir tutmuyor. Sirke ve peçete ile temizleniyor. Şimdiye kadar yumurta, hellim, et, sucuklu yumurta ve tost pişirdim
    sonuç gerçekten çok iyi.

• hayırlı olsun.

nereden, kaça aldınız acaba.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, enplus istinyepark 499 tl.
  • dostum makineyi kullanım sıklığınız nedir?

bir de ızgara falan da yapar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 15 Aralık 2013; 23:11:42 >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Cihazı hafta sonları kullanıyorum, en çok o zaman bana lazım oluyor. Izgara yapıyorum. Cihaz çabuk ısınıyor ve gayet güzel pişiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 15 Aralık 2013; 23:23:45 >
  • Teşekkürler bilgiler için.
  • Merhaba,

Yaklaşık 1 yıl önce Korkmaz a329-06 tost makinesini Teknosa'dan 195 TL'ye aldım. Zaman içinde kaplamasından küçük bir parça koparak kararma yaptı. Teknosaya verdim ve ürün 10 gün içinde komple değişerek geldi. Fakat gelen makinenin seramik kaplamasında daha büyük bir kopma vardı ve alüminyum plaka görünüyordu. Yine gönderdik yine değişti ama bu seferde plakanın yerine oturmasını sağlayan tırnak kırık geldi. Şimdi yine gitti bakalım şimdi ne gelecek. Piyasa da seramik kaplamalı daha iyi bir model yok sanırım. Fiyat olarakta kabul edilebilir bir bir seviyede satın aldım. para iadesini alsam ürünü mü değiştirsem bilemiyorum.
    Ürün genel olarak kaliteli denebilir. 4 yıl garantili ve herhangi bir problemde servis sorgusuz sualsiz değiştiriyor. Daha önce korkmaz seramik tava almıştım. Yapıştırdığı için doğrudan değiştirdiler. Hatta faturam da yoktu. Korkmaz müşteri memnuniyeti açısından 10/10 diyebilirim.
    Izgara modunda 180 derece açılmıyor yada ben beceremedim bilmiyorum.
    Seramik kaplamaların bulaşık makinesinde yıkanmaması gerekli. yoksa yapıştırmazlık özelliği kayboluyor. (Tüm seramikler için geçerli) Seramik tavalarda yaşadığım problemde öğrendim.

• ben tost ve waffle yapabilen ürün bakıyorum ,Korkmaz A 309 Waffle Tost Makinesi ni gördüm minimini bişey elkadar . buyüzden arçelik in love tost makinesine yöneldim. gerçi göremedim daha kulp plastikmi? küçük mü nasıl daha.
  • Evet,, Arçelik in love tost makinasını çanlı canlı gördüm şunu söyleye biirim o kadar para o kaliteye verilmez çok kötü oyuncak gibi geldi,, bana göre.. internet resimlerinden baya heybetli kaliteli görünüyordu oysa.. waffle dan vazgeçtim sadece tost makinesi olarak bakıcam kormaz A328 Beyendim ama tost makinasınada 200tl verilirmi acaba diye düşünüyorum :D Birde vestel e baktım Vestel V-Brunch Serisi 3000 Inox 150tl alınabilir gibi geldi. Halen araştırıyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Serdar Bilgiç

ben tost ve waffle yapabilen ürün bakıyorum ,Korkmaz A 309 Waffle Tost Makinesi ni gördüm minimini bişey elkadar . buyüzden arçelik in love tost makinesine yöneldim. gerçi göremedim daha kulp plastikmi? küçük mü nasıl daha.

bu nasıl?..delonghi cgh900...http://www.darty.com.tr/e_commerce/Pisirme/Tost-Makinesi/DELONGHI/CGH900-IZGARA-TOST-MK-c-66-p-102101.htm?ref=akakce&v=1.59.9

• quote:

BUGÜN KORKMAZIN İNDİRİMİNİ GÖRMEK İÇİN FORUM İSTANBUL BAYİSİNE GİTTİM, İNDİRİM SADECE ESKİ TİP TOST MAKİNALARINDAYMIŞ...

ÖNCE ÇIKTIM MAĞAZADAN, AVM'DE BİRAZ GEZDİKTEN SONRA ANLIK BİR KARARLA DÖNÜP KORKMAZ A-321 slimline (turuncu) MODELİNİ ALDIM, 67 TL...

2 kez tost yaptım, üçüncüyü de yapınca size ürün hakkındaki görüşlerimi yazarım objektif olarak...
    son bir şans veriyorum ona...(sanırım tüyo verdim )...

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat2

forumları okudum,tost makinalarını bulabildiğim kadarını mağazalarda inceledim.

fakir valery, birara çok tavsiye ettiğim tasarım harikası favori modelimdi...

ancak başka bir modelinden (fakir pearl) edindiğim kötü deneyim ve başka bir üyenin fakir crea hakkındaki olumsuz yorumu üzerine fakirler hakkında eksi bir kanaat oluştu bende...

fakirlerde şöyle bir sorun tesbit ettim; termostat uzunca devreye giriyor ve makinayı soğutup tekrar başlatıyor yani tost başında çok uzun bekletiyor...belki bize denk geldi bilemem ama siz de deneyin ve burada paylaşın bakalım sizde durum nedir...

• Memnun kalmadın demek

bu arada bu breville aklıma yatmaya başladı. harika bir tasarımı var öncelikle. izindeyim. izinde olmasa idim sirkecide outletplus da bir görmek isterdim kendilerini.

şu an d&r da 499 tl. enpara da geçiyor. 400 e geliyor. hanım da bana bırakıyor kararı. hani çok fazla tost yapan bir aile değiliz (ama iyi ve de işlevsel bir makine olsa kullanırdık herhalde)

ne yapayım bilemedim. gidip telefona binlerce lira verirken şu makinelerde aslında paraya kıymak gerekiyor diye düşünüyorum. ( tüyo verdim herhalde ).

sadece biraz gaza ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Memnun kalmadın demek

bu arada bu breville aklıma yatmaya başladı. harika bir tasarımı var öncelikle. izindeyim. izinde olmasa idim sirkecide outletplus da bir görmek isterdim kendilerini.

şu an d&r da 499 tl. enpara da geçiyor. 400 e geliyor. hanım da bana bırakıyor kararı. hani çok fazla tost yapan bir aile değiliz (ama iyi ve de işlevsel bir makine olsa kullanırdık herhalde)

ne yapayım bilemedim. gidip telefona binlerce lira verirken şu makinelerde aslında paraya kıymak gerekiyor diye düşünüyorum. ( tüyo verdim herhalde ).

sadece biraz gaza ihtiyacım var

"...hani çok fazla tost yapan bir aile değiliz..."...

aynen biz de öyleyiz, bu nedenle klasik birşey alayım dedim ama elimde patladı...

ŞUNU KESİN ÖĞRENDİM:

ESKİ KLASİK TİP ALMAYACAKSIN, BU BİR...

AYRICA

ÇOK UCUZUNA KAÇMAYACAKSIN, BU DA İKİ...

bence ideali "breville 540ex", "tefal xl800" veya "korkmaz a328"...

arzum ar-225, king p-625 ve kenwood hg400 peşinden gelir...

fiyat yine düşmüş...http://www.enplus.com.tr/Breville-BSG-540-EX-Izgara-Tost-Makinesi,PR-10.html

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.