Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.521
Cevap
222
Favori
1.543.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _SC

Dökümix aldım bugün 111,92 TL bilginize.Bu fiyata bulmak zor olur bir daha gibi geliyor. Ürün gelince inceleme yaparım.

Bayberti tavsiye ediyordu.

gerçekten de o fiyata zor bulunur, hayırlı olsuın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Dökümix aldım bugün 111,92 TL bilginize.Bu fiyata bulmak zor olur bir daha gibi geliyor. Ürün gelince inceleme yaparım.

Bayberti tavsiye ediyordu.

nerden aldınız acaba, kendi sitelerinden mi istediniz?
    bir de 7 kg. olanı mı aldınız? yorumlarınızı da ayrıca bekleyeceğim.
  • Ben de bir adet dökümix aldim bugun n11 den. 30tl ev elektronigi kuponu ve axess kampanyalari ile 139 yerine 107 ye geldi. Kupon bitmediyse ordan almayi disunebilirsiniz, satici kargoya vermis bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız plakaları çıkmayan tostmakinesi yüzeyi ne olursa olsun işkence temizlemesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: busenliol

Ben de bir adet dökümix aldim bugun n11 den. 30tl ev elektronigi kuponu ve axess kampanyalari ile 139 yerine 107 ye geldi. Kupon bitmediyse ordan almayi disunebilirsiniz, satici kargoya vermis bile.

107 mi ?..
    bugün herkes şanslı gününde midir nedir ?.. biri 112, diğeri 107 liraya dökümix alıyor ...
    alanlara hayırlı olsun güzel günlerde kullansınlar, darısı alacakların başına ...

• emikemmi E kullanıcısına yanıt
    Kendi sitelerini aradım 160 TL dediler. n11 de 139 TL'ye satılıyor. 150ye 30 indirim kuponu var şuanda n11 de. Sepeti 150 ye tamamla herhangi birşeyle sonra ürünlerin ödemesini yap. Hemen gereksiz ürünü iptal et :)

• quote:

Orijinalden alıntı: winwinwin

http://www.ereyon.com.tr/urun/cucinox-sk-42041-e-tost-makinesi.aspx?ref=akakceteklifli&v=1.53.1

bu cihaz.

N11de 30tl indirim var bugun alacak varsa 129a geliyor kargo dahil bedava resmen

• Arkadaşlar küçük boyutlu, ince 100-150 Tl civarında bir tost makinesi arıyorum tavsiyesi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Arkadaşlar küçük boyutlu, ince 100-150 Tl civarında bir tost makinesi arıyorum tavsiyesi olan var mıdır?

en çok tavsiye ettiğim "ucuz" model kenwood hg-400
    ama küçük olarak
    arnica tostika 4000 (waffle plakalı)
    King p-626
    korkmaz a-309 (waffle plakalı)
    kenwood sm-650 (waffle plakalı)
    homend 1307 (waffle plakalı)
    arçelik k-2370
    korkmaz a-305
    vestel v-brunch 1000 kırmızı
    modellerini de inceleyebilirsiniz ...
  • Gg dan 217 tl ye Korkmaz a329 05 aldim bugün geldi sağlam duruyor yüzeyi geniş plaka kalınlığı çok güzel seramigi de kaliteli beğendim hizli ısınıyor alt plaka biraz gevşek gibi ama genel olarak beğendim bayberti hocam tavsiye için çok teşekkür ederim memnun kaldim

• quote:

Orijinalden alıntı: prmtr

http://www.enplus.com.tr/breville-bgr-250-tost-makinesi/

Baberti üstat. Bu makinanın plakaları düz müdür? Bilginiz var mı?
    Breville 200 ile arasındaok fark var mıdır? Her ikisini de alabilirim. Sizce bu ikisi arasında hangisi tercih edilmeli? Elbette f/p bağlamında. Ayrıca bsg540 olan model var.
    Ben sadece tost yapmak istiyorum. Hangini tercih etmeli?
    Bu arada 200ex--- 250 tl
    540 --- 250 tl
    250 --- 400 tl

200 veya 250 ex nerede o fiyatlara ben 200 modelini 399 dan düşük bulamadım. bilgi verirseniz memnun olurum.

• Hacam Kenwood hg-400 fena değil. Kalliteli midir sizce ?
    İnternette biraz baktımda size şunlar nasıl ?
    "ARZUM TOSTÇU RED IZGARA VE TOST MAKİNESİ LİNK"
    "KORKMAZ A316-02 TOSTELLA TOST MAKİNESİ TURKUAZ LİNK"/GRİ

• quote:

Hacam Kenwood hg-400 fena değil. Kalliteli midir sizce ?
    İnternette biraz baktımda size şunlar nasıl ?
    "ARZUM TOSTÇU RED IZGARA VE TOST MAKİNESİ LİNK"
    "KORKMAZ A316-02 TOSTELLA TOST MAKİNESİ TURKUAZ LİNK"/GRİ

kenwood kaliteli makinedir, işini iyi yapar ...
    aman hocam diğer iki makineden uzak durun ...

• arkadaşlar,
    ilk defa bir mağazada sanayi/büfe tip makine gördüm bugün ... haydi hayırlısı ...
    simton 8 dilim ... (8 dilimlik diye yazıyor ancak sanırım her tostu alt-üst 2 dilim saymışlar, normalde 4 tostluk makine )
    makine gayet sağlam ve oturaklı, özellikle üst kapak şahane ağırlıkta, 229 lira ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 6 Şubat 2016; 20:18:46 >

• Hocam tamam o zaman alıyorum bunu. Sağolasınız

• quote:

Hocam tamam o zaman alıyorum bunu. Sağolasınız

hayırlısı olur inşallah, lakin hatırlatayım dedim bu alette ısı kademe ayarı yok ve plaka sabittir ... sorun değilse f/p bir makinedir ...
  • Sorun olmaz. Yarın teknosada yakından bakacağım. Tekrar saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 6 Şubat 2016; 23:30:43 >
  • Ya tamam da kardeşim o sarı renk, o devasa düğme nedir yahu. Hiç mi göz nizam yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Ya tamam da kardeşim o sarı renk, o devasa düğme nedir yahu. Hiç mi göz nizam yok.

onlara takılma hocam, o devasa dediğin düğme 300" ısıya çıkmanı sağlıyor, diğerlerinde bu 230" ve civarıdır, küçük yapsalardı daha hoş olurdu belki ama önemli olan fonksiyonelliktir ...
    300" tost için müthiş bir sıcaklık sağlar, sırf bu yüzden benim bile alasım var ...

• genelde yüksek sıcaklıkta pişirilen kuru oluyor ben yükseğini kilere kaldırıp gidip küçük 1000 wlık aldım yavaş yavaş pişince bence daha lezzetli ve yağlı oluyor...bunu diğer insanlardanda duyuyorum yüksek derece kup kuru fazla çıtır yapıyor diye..tabi zevk meselesi kuru ve katır kütür sevende var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Şubat 2016; 14:26:09 >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.