Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
12.532
Cevap
222
Favori
1.543.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neron54

yarın homend 1304 modelini alacağım bir aksilik çıkmazsa. burada paylaşım yapan her bir arkadaşa ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok bilgilendirici bir konu olmuş cidden

bazı homend 1304'lerde küçük bir sorun var, yukarıda konusu geçmişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

yarın homend 1304 modelini alacağım bir aksilik çıkmazsa. burada paylaşım yapan her bir arkadaşa ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok bilgilendirici bir konu olmuş cidden

evet hocam bahsetmiştiniz gördüm fakat yine de homend'in iyi bir tercih olduğunu düşündüm. şikayetvardaki geri dönüşlere baktığımda sorunlarla bire bir ilgilenip geri dönüş yapmışlar. satış sonrası servis de benim için çok önemli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

evet hocam bahsetmiştiniz gördüm fakat yine de homend'in iyi bir tercih olduğunu düşündüm. şikayetvardaki geri dönüşlere baktığımda sorunlarla bire bir ilgilenip geri dönüş yapmışlar. satış sonrası servis de benim için çok önemli

Birde şuna bak esse mağazalarında hafta sonları %50 indirimle yakalarsan 175 tl ye geliyor .

• homend 1304'ü vatan adapazarı şubesinden aldım. görevli bu makinaya çok rağbet olduğunu söyledi hatta ben gittiğimde ürünü göremedim, mağazada olup olmadığını sorduğumda bana bir müşteri için istek üzerine getirttiklerini fakat müşterinin haftasonu almaya gelmediği için bana satabileceklerini söylediler ben de aldım

eve gelince ayrıntılı inceleme fırsatı buldum gözüme batan bir şey olmadı, üst plaka gerçekten ağır bana göre bu iyi bir şey. plakalar rahatça çıkartılıyor inşallah yuvalarında laçkalaşma olmaz çünkü daha önce kullandığım makinelerde bu büyük problemdi, ama sağlam duruyor. ayrıca yükseklik kademesi ayarlarında ben pek sıkıntı yaşamadım. belki ürünü deneyen arkadaşımızınki sorunluydu veya firma o sorun hakkında iyileştirmeye gitmiş de olabilir
  • quote:

homend 1304'ü vatan adapazarı şubesinden aldım. görevli bu makinaya çok rağbet olduğunu söyledi hatta ben gittiğimde ürünü göremedim, mağazada olup olmadığını sorduğumda bana bir müşteri için istek üzerine getirttiklerini fakat müşterinin haftasonu almaya gelmediği için bana satabileceklerini söylediler ben de aldım

eve gelince ayrıntılı inceleme fırsatı buldum gözüme batan bir şey olmadı, üst plaka gerçekten ağır bana göre bu iyi bir şey. plakalar rahatça çıkartılıyor inşallah yuvalarında laçkalaşma olmaz çünkü daha önce kullandığım makinelerde bu büyük problemdi, ama sağlam duruyor. ayrıca yükseklik kademesi ayarlarında ben pek sıkıntı yaşamadım. belki ürünü deneyen arkadaşımızınki sorunluydu veya firma o sorun hakkında iyileştirmeye gitmiş de olabilir

hayırlı olsun...

• max 150tlye önerebileceğiniz makine varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

max 150tlye önerebileceğiniz makine varmı

MAĞAZA FİYATLARI:
    ARZUM AR-225...159 LİRA...
    KENWOOD HG-400...149 LİRA...
    KİNG P-625...139 LİRA...
    ARÇELİK K-2369B...BAYİLERDE 129 LİRAYDI GEÇEN HAFTAYA KADAR...

BUNLAR FAZLA GELİRSE;
    ARNİCA AYVALIK 3000, ARZUM AR-213 PREGO...80-100 ARASI...
  • teşekrüler.peki marka olarak ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

teşekrüler.peki marka olarak ne önerirsiniz

yazdığım modellerin hepsi iyi, marka olarak korkmaz veya arzum...

sinbo, blue hause gibilerden uzak durmak lazım...fakirlerin performansı da iyi değil...

korkmaz a315, a314, a321 modelleri de çok iyi...
  • Tost makinesi için çok para harcamayın arkadaşlar. Almak istiyorsanız geçen sene Arzum Ar227 Marino serisinden aldım iş görüyor. Ama gerek yok inanın Resimdekide aynı işi yapıyor. Kaldıki doğalgaz daha ucuz, bozulma derdide yok.

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...
  • 1,5 yıl evvel 117TL'ye aldığım Kenwood HG400R kırmızı tost makinesinden ailecek inanılmaz derecede memnunuz. Plakaları çıkmıyor ama temizliği çok kolay. Asla yapışma yapmıyor. Ekmeğin buharını kenarlardan tahliye edip çıtır çıtır olmasını sağlıyor. Bazı makineler gibi çamur haline getirmiyor. Ben sadece ızgara olarak kullanmıyorum. Doğalgaz varken elektrikli bir aleti ızgara olarak kullanmak manasız. Biz tost ve ekmek ısıtma amacıyla kullanıyoruz. Piyasada tek geçerim. Tasarımı da harika, rengi çok şık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

http://www.istanbulbilisim.com.tr/korkmaz-a310-01-formula-tost-makinesi-fiyati,64921.html
    bundan haber var mı arkadaşlar.

mağazalarda yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

1,5 yıl evvel 117TL'ye aldığım Kenwood HG400R kırmızı tost makinesinden ailecek inanılmaz derecede memnunuz. Plakaları çıkmıyor ama temizliği çok kolay. Asla yapışma yapmıyor. Ekmeğin buharını kenarlardan tahliye edip çıtır çıtır olmasını sağlıyor. Bazı makineler gibi çamur haline getirmiyor. Ben sadece ızgara olarak kullanmıyorum. Doğalgaz varken elektrikli bir aleti ızgara olarak kullanmak manasız. Biz tost ve ekmek ısıtma amacıyla kullanıyoruz. Piyasada tek geçerim. Tasarımı da harika, rengi çok şık.

koçtaştan çelik hg400'ü 119'a almışken geri vermiştim, ısı kademesi olmamasına çok takılmamıştım ama plakaların çıkarılmaması vazgeçmeme neden olmuştu...hg400'e en çok benzettiğim diğer ürün arzum ar-225 tostçu aynı gün 149 liraydı, o da kaliteli, ısı kademesi var ancak onun da plakalar sabit...

kırmızı hg400 marketlerde çelik hg400'den daha fazla görülmeye başlandı...
    genellikle 149'dan satılıyor ancak kampanyalarda 119'a kadar düşüyor...
    gerçekten kendini kanıtlamış, kaliteli ve şık bir model...

• Plakaların çıkmamasına çok takılmayın, çünkü temizliği inanılmaz rahat.

Ben şarjlı süpürgemin mobilya süpürme aparatı ile (fırça başlık) üstünden geçerek tüm kırıntılarını alıyorum. Sonra da nemli bezle siliyorum. Bu kadar basit. Eğer çok kirliyse sabunlu bezle silip nemli bezle duruluyorum. Zaten hiçbir şekilde kir tutmuyor.
  • 4 senedir fakir oreo var tas gibi ama su siralarda calisirken aniden isiniyor kapaniyor termostatinda sorun var galiba plakalarida sokuliyor makinede yikaniyor 140 tl vermistim....

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

4 senedir fakir oreo var tas gibi ama su siralarda calisirken aniden isiniyor kapaniyor termostatinda sorun var galiba plakalarida sokuliyor makinede yikaniyor 140 tl vermistim....

fakir tost makinalarının müzmin hastalığı sanırım bu; termostat...

üyelerden biri fakir valery almıştı, çok kaliteli bir model aslında ama termostat sorunlu...
    ben de kısa süreliğine fakir pearl almıştım, aynı dertten iade etmiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Plakaların çıkmamasına çok takılmayın, çünkü temizliği inanılmaz rahat.

Ben şarjlı süpürgemin mobilya süpürme aparatı ile (fırça başlık) üstünden geçerek tüm kırıntılarını alıyorum. Sonra da nemli bezle siliyorum. Bu kadar basit. Eğer çok kirliyse sabunlu bezle silip nemli bezle duruluyorum. Zaten hiçbir şekilde kir tutmuyor.

yine 119'a düşerse almayı düşünürüm belki...
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Tavsiye icin tesekkurler.bu haftasonu esimle gidip aldik 10 tl ye.
    Bugunde ilk tostumuzu kizimla test ettik cok guzel oldu.tost makineleri gibi tezgahta yer de isgal etmiyor.kaldiriyorsunuz bir kenara .bende tavsiye ediyorum.

• Homend 1301 tost makinası nasıldır,kullanan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.