Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 TL para vererek Philips marka tost makinesi aldım ancak dışarıdaki büfelerde yapılan tostun lezzetine bir türlü ulaşamadım.
    Tost yapmanın bir püf noktası varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5erkan

Merhabalar...
    delogninin permormansını takdir ediyorum ama çok hantal görünüyor.kullanilmadiginda tezgahtan kalkacak bizde.nasıl bir olay bazı tost makinalarinda isi ayari bile yokken bunda kocaman yer kaplamis bu dugmeler.homend 1304 beğendim.zamaninda 150 ye kadar dusmus simdi kendi sitesinden de kalkmis uretim durmus sanirim.arcelik siyah cam kapakli modelle arzum ar292 arasindayım şu an.hangisini seçmek dogru olur sizce...

Edit:arçelik 2400 watt mış, çok değil mi bu?

arzumun o serisinden uzak durun...
    arzum alacaksanız ar-225, ar-254 veya küçük modeli ar-218 iyidir...
    kenwood hg-400 de öneririm...
    homend 1304 carrefour marketlere bakın belki bulunur...
    arçelik k-2369-tg fena değil ancak yukarıda bahsettiğim modelleri öncelikle tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: lowermad

250 TL para vererek Philips marka tost makinesi aldım ancak dışarıdaki büfelerde yapılan tostun lezzetine bir türlü ulaşamadım.

aldığınız ürün 4408 modeli ise pek tavsiye ettiğim bir model değil...
    tost yapmanın makine dışındaki püf noktası üzerine margarin sürmek ve iyice bastırmaktır...
    detay için izleyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: lowermad

250 TL para vererek Philips marka tost makinesi aldım ancak dışarıdaki büfelerde yapılan tostun lezzetine bir türlü ulaşamadım.

aldığınız ürün 4408 modeli ise pek tavsiye ettiğim bir model değil...
    tost yapmanın makine dışındaki püf noktası üzerine margarin sürmek ve iyice bastırmaktır...
    detay için izleyin...

Hocam nokta atışı yaptınız model 4408, makinenin görüntüsü çok güzeldi fiyatı da yüksek olunca kalitelidir düşüncesiyle almış bulundum ancak hiç memnun değilim.
    Video için ayrıca teşekkür ediyorum. Ben sucukları makine uzerinde ayrı kizartıyordum Video sayesinde onun da püf noktasını öğrenmiş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowermad -- 8 Temmuz 2015; 20:37:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arzum markali tost makineleri nasildir?Onerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Karadeniz

Arzum markali tost makineleri nasildir?Onerir misiniz?

ar-225, ar-254 ve ar-218 (küçük boy) öneririm...
    ar-277, ar-278 fena değil...

diğerlerine gerek yok...
  • Teşekkürler.homend bulacagim bir şekilde
    guzel makine aslinda niye kalkmıs siteden acaba.Neyse ki servis hizmeti fena degil,deneyelim bakalim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5erkan -- 9 Temmuz 2015; 10:38:24 >
  • termostat süresi uzun olmayan veya hiç olmayan bir alet varmıdır ya ızgara yaparken can sıkıyor bu termostat tam tavuklar cızırdıyor kızarıyor çizgiler çıkıyor termostat devreye girior tüm hışırtı sesi gidiyor sanki kapanıyor tekrar aynı işlemde uzun sürüyor pişmesi o yüzden.

bu sorunu yaşatmayacak bir makina var mı? hg400 böyle midir?
  • Tost yapmanın bir tek püf noktası var büfelerdeki gibi makineyi pis tutmak yani yanmış ekmek kırıntıları,kaşar ve margarin. İsteyen dener ve sonucu buraya yazar

• arcencielle kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. ÇIKARILABİLİR DÖKME PLAKALAR teflonmu oluyor 900deki yoksa farklı bir malzememi onu tam çözemedim. hayırlı olsun sizede.bende byu durumda seramik alacağım sanırım
  • Tam 1 yıl önce aldığım Cucinox SK 42041 nin plakalarının yapışmazlık özelliği pek kalmadı. Artık yiyecekelr yapıştığı için temizlemesi zor oluyor.
    Bu makinenin plakaları satılıyor mu acaba? Nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Tam 1 yıl önce aldığım Cucinox SK 42041 nin plakalarının yapışmazlık özelliği pek kalmadı. Artık yiyecekelr yapıştığı için temizlemesi zor oluyor.
    Bu makinenin plakaları satılıyor mu acaba? Nereden bulabilirim?

plakalar diğer markalarda servislerde bulunuyor ancak cucinox hakkında bilgim yok, bu markanın servis konusunda sıkıntısı olduğunu okumuştum...
  • delonghi cg900 kullanıyorum 8-10 kullanım sonunda kağıt havlu ile silmemize rağmen düğmelerin etrafındaki yazıların hepsi silindi. alt ile üst kısmı kitlenmediği için taşırken 2 elle kavramak şart. ayrıca üst plaka biraz oynak. bunlar haricinde gayet güzel. ancak hiç kullanmadan plakaları oynadığı için iade ettiğim homend 1304 daha kullanışlıydı sanki, yağ haznesi içindeydi, yükseklik kademesi ve kilitleme özelliği vardı tek elle tutup dik konuma getirip bir kenara koyulabiliyordu.
  • delonghide düğmelerin etrafındaki sayı ve şekillerin silinmesi sorunu yaşayanlar olduğunu düşünüyorum. 2-3 sayfa önce bir arkadaş bahsetmiş. bu sorunu yaşayan arkadaşlar servise başvurdu mu acaba. nasıl bir sonuç alındı merak ediyorum. ben online şikayet formu doldurdum herhangi bir dönüş yapılmadı.
  • Delonghi c900C (215 TL)

Homend 1304 Grilliant (149 TL Carrefoursa)

Arnica Tostit Pro (149 tl n11.com)

arasında teredütte kaldım.

Tavsiyeniz nedir? Bugün almak istiyorum.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Delonghi c900C (215 TL)

Homend 1304 Grilliant (149 TL Carrefoursa)

Arnica Tostit Pro (149 tl n11.com)

arasında teredütte kaldım.

Tavsiyeniz nedir? Bugün almak istiyorum.
    Teşekkürler.

üçü de iyi model...para mühim değilse delonghi, fiyat önemliyse homend...
  • Merhaba,

Değerli görüşlerin için teşekkürler @baberti, yorumların çok faydası oldu,
    Çıkarılabilir plakalı uzun süre kullanabileceğim ve en önemlisi yerli malı tost makinesi alacağım. Okudumlarım arasından Korkmaz a-328 düşünüyorum. Başka tavsiyeniz var mı?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_perk

Merhaba,

Değerli görüşlerin için teşekkürler @baberti, yorumların çok faydası oldu,
    Çıkarılabilir plakalı uzun süre kullanabileceğim ve en önemlisi yerli malı tost makinesi alacağım. Okudumlarım arasından Korkmaz a-328 düşünüyorum. Başka tavsiyeniz var mı?
    Teşekkürler

selam,
    tercihinize katılıyorum, korkmaz a-328'in yanına ucuz alternatif yine yerli malı olarak bildiğimiz homend 1304 olabilir (carrefourda 149 lira)...
    sabit plakalılardan ise arzum ar-225, ar-254 ve küçük modeli ar-218 tavsiye edebilirim, bunlar da sağlam modellerdir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhankaragozlu

http://www.hepsiburada.com/delonghi-cgh900c-seramik-plakali-tost-makinesi-p-MTDELCGH900C?productId=mtdelcgh900c&categoryId=22014

Saat 03 e kadar extra %10 indirim var yani 193 tl nasıl fiyat???

burada daha ucuz 189 lira ve kargo bedava... http://www.boyner.com.tr/urun/de-longhi-cgh900c-tost-makinesi-2016757-519772687-100000823-10328.html

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.