Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.574
Cevap
222
Favori
1.544.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Britvolt.

Delonghi cgh900c sipariş ettim iki kere farklı yerlerden ikisinindede özellikle üst plakada boşluk olduğunu gördüm. Geri vereceğim tekrar..

Ne gibi bir bosluk var? Ben de ya bufe tipi ya da onu dusunuyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzk52

quote:

Delonghi cgh900c sipariş ettim iki kere farklı yerlerden ikisinindede özellikle üst plakada boşluk olduğunu gördüm. Geri vereceğim tekrar..

Üst plakaları sağ üst taraftan tek bir diş ile tutturmuşlar. Basma kolunu yukarı kaldırdığınızda plaka ile tavan arasında sol taraftan 1 cm'e yakın boşluk oluşuyor. Kullanıma engel değil belki ama kolu kaldırırken o boşluğu görmek beni ayar etti. Ben mi fazla ayrıntıcıyım anlamadım ki :)
  • quote:

quote:

quote:

Üst plakaları sağ üst taraftan tek bir diş ile tutturmuşlar. Basma kolunu yukarı kaldırdığınızda plaka ile tavan arasında sol taraftan 1 cm'e yakın boşluk oluşuyor. Kullanıma engel değil belki ama kolu kaldırırken o boşluğu görmek beni ayar etti. Ben mi fazla ayrıntıcıyım anlamadım ki :)

Kucuk sinek mide bulandirir misali, fayrinoks dökümix kullanan var mi? Dokum oldugu icin kafama yatti. 160TL. Kargo ucretsiz. Bakimi sıkıntı olurmu diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lzk52 -- 2 Nisan 2015; 19:16:25 >

• quote:

fayrinoks dökümix kullanan var mi? Dokum oldugu icin kafama yatti. 160TL. Kargo ucretsiz. Bakimi sıkıntı olurmu diye dusunuyorum.

fiyat iyi, bakımla ilgili ilk sayfada açıklama var...
  • Baberti merhaba ...
    Bende homend 1301 ile kenwood hg400 arasinda kaldim hangisini tavsiye edersin...

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahvemavi

Baberti merhaba ...
    Bende homend 1301 ile kenwood hg400 arasinda kaldim hangisini tavsiye edersin...

hiç düşünmeden hg-400 derim...
    homend 1301 küçük 2 kişilik bir modeldir, aradığınız buysa küçük sınıfta arzum ar-218 tavsiye ederim...
  • Teşekkürler....

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahvemavi

Baberti merhaba ...
    Selam Baberti, iki ürün arasında kaldım hangisini özellikle tavsiye ediyorsunuz? Teşekkürler...

1-Homend 1304
    2-Kenwood HG400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahonifirarda -- 3 Nisan 2015; 17:50:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahonifirarda

Selam Baberti, iki ürün arasında kaldım hangisini özellikle tavsiye ediyorsunuz? Teşekkürler...

1-Homend 1304
    2-Kenwood HG400

Homend i bugun gordum cok basit duruyor, plakalari cok ince geldi bana. Kenwood su an kullandigim makine, temizlemesi gercekten sikinti icini yemizleyip silmek yetmiyor. Kosede biriken yag vs. Icin akitma agzi yok. 4 yildir kullaniyorum, plakalar ikinci yilda soyulmaya basladi ama tostu guzel oluyor. Ben dökümix alip deneyecegim. Pazartesi yollayacaklar 160tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahonifirarda

1-Homend 1304
    2-Kenwood HG400

ikisi arasında seçim biraz zor...özellik olarak homend, kullanıcılara bakarsak kenwood önde...
  • Eski Kenwood icin plakalari degistirip kullanayim dedim, 70+70 fiyat verdiler.

• Tost makineleri için, özellikle de plakaları çıkmayan kenwood tarzı makineler için makinenin içine yağlı pişirme kağıdı kesip koyarsanız plakalar hem kirlenmez hem de ömrü daha uzun olur :)

• vestel 3000 inox
  • homend 1301 alınırmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • delongiyi en ucuz nerden alırım arkadaşlar indirim falan oluyor mu ara ara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

homend 1301 alınırmı

tavsiye etmiyorum bugun urunu magazada inceledim çok basit geldi bana begenmedim
  • peki ne almalıyım 100 150 arası
    n11 de arzum ar254 var 158 tl ye onu alsam olurmu mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzegen -- 5 Nisan 2015; 22:28:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih 79

vestel 3000 inox

onun yerine arzum ar-225, ar-254, king p-625 veya kenwood hg-400 daha sağlam ürünler...
  • quote:

homend 1301 alınırmı

onun yerine homend 1304 öneririm, veya 1301 gibi küçük model arıyorsanız arzum ar-218...
  • quote:

peki ne almalıyım 100 150 arası
    n11 de arzum ar254 var 158 tl ye onu alsam olurmu mesela

Dokumix siparisini verdim gelsin dusunce ve resimlerini paylasirim. Piyasa urunlerini pek begenmedim bakalim bu nasil cikacak..

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.