Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.521
Cevap
222
Favori
1.543.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: Reppu

Plakaları sabit olmayan, evladiyelik bişey bakıyorum.
    Fiyatlar ne aralıkta bilmediğimdem orta şeker bişey arıyorum diyeyim.
    Önerilere açığım.

orta şeker 200 civarı mı oluyor?..

Bilmem öyle mi oluyor?
    100 liraya aldığım isteklerimi karşılamayacaksa varsın 200 olsun .
  • quote:

quote:

quote:

Plakaları sabit olmayan, evladiyelik bişey bakıyorum.
    Fiyatlar ne aralıkta bilmediğimdem orta şeker bişey arıyorum diyeyim.
    Önerilere açığım.

orta şeker 200 civarı mı oluyor?..

Bilmem öyle mi oluyor?
    100 liraya aldığım isteklerimi karşılamayacaksa varsın 200 olsun .

bunlardan biri...
    -KORKMAZ A328
    -KORKMAZ A329-05, a329-06, a329-12, a329-13
    -DELONGHİ CGH-900
    -ESSENSO PANİNİ GRİLL
    -KİNG P-625
    -ARZUM AR-277
    -ARNİCA TOSTİT PRO

• quote:

Orijinalden alıntı: akavuk

Teşekkür ederim.Çok kararsızım.Hanım şansımızı bir deneyelim russell hobbs alalım diyor ama bozulursa falan elimde kalmasından korkuyorum.Servisi var mıdır yokmu dur bilmiyorum.
    Korkmaz da güzele benziyor.Bakalım biraz daha vaktim var almak için acele etmeme gerek yok.Konuyu takibe devam

bugün esse mağazasında rastladım russell hobbs modeline, inceledim ve son kararım; kesinlikle alınmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aprmo

Korkmaz A316-01 Tostella Tost Makinesi Yeni bir model sanırım hakkında yorumu olan var mı acaba?

bugün bu modeli de inceledim, orta sınıf bir makina...fazlaca makyaj var, görünümü yeni tip gibi ama plakalar eski nesil, plaka yüzeyi de küçük...
    kısacası eskiyle yeninin karışımı melez bir model...120-130 liraya kadar bulunabilirse belki tercih edilebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 29 Kasım 2014; 21:37:09 >

• bugün korkmaz a329-12 ve a329-13 modellerini de inceledim, granit görünümlü plaka kaplaması var, aslında boya tabakası ama fırınlanınca sertleşiyor ve granit taşı gibi görünüyor, diğerleriyle (328, a329-05 ve a329-06) aynı fiyat aralığında...internette 200 civarı...kendi mağazalarında 299 lira ancak yılbaşı kampanyaları olacaktır, bekleyin aynı fiyata mağazadan alma imkanı doğacaktır...

• teşekkürler
  • Delonghi CGH900'ün seramik plakalı modeli çıkmış ya da ben yeni gördüm :)
    http://www.vatanbilgisayar.com/delonghi-cgh900c-seramik-izgara-tost-makinesi.html

Bu arada Korkmaz A-329 modelleri aynı sitede şu an 199 TL ye düştü almak isteyenler için iyi bir indirim.
  • Kafamda soru işaretleri vardı.Bu yorumumuzla onlar da gitmiş oldu.Çok teşekkür ederim.Kafamdan tamamıyla çıkarmış oldum russell hobbs modelini.Takibe devam bu sefer sanırım korkmaz alacağım uygun bir kampanyaya denk gelirsem.Bu konuyu takibe devam.
    Teşekkürler Üstadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustayoda1907

Delonghi CGH900'ün seramik plakalı modeli çıkmış ya da ben yeni gördüm :)
    http://www.vatanbilgisayar.com/delonghi-cgh900c-seramik-izgara-tost-makinesi.html

Bu arada Korkmaz A-329 modelleri aynı sitede şu an 199 TL ye düştü almak isteyenler için iyi bir indirim.

seramik delonghi'yi de tavsiye listesine ekleyelim...
    fiyatlar gerçekten iyiymiş, diğer modellerde de indirim var...

• Baberti üstat,
    100-150 bütçem var, çıkarılabilir plaka ve ihtiyaç olduğunda ızgara olarak da kullanabilme düşüncesiyle kenwooddan vazgeçip king 633 ve 625 arasında kaldım. 2-3 kişilik kullanım için büyüklük dışında iki ürün arasında kayda değer bir fark var mıdır? Emeğiniz, paylaşımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesetefe -- 30 Kasım 2014; 14:56:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesetefe

Baberti üstat,
    100-150 bütçem var, çıkarılabilir plaka ve ihtiyaç olduğunda ızgara olarak da kullanabilme düşüncesiyle kenwooddan vazgeçip king 633 ve 625 arasında kaldım. 2-3 kişilik kullanım için büyüklük dışında iki ürün arasında kayda değer bir fark var mıdır? Emeğiniz, paylaşımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler..

kayda değer fark olarak;
    625 modelinde plakalar seramik kaplama, daha oturaklı ve sağlam bir yapısı var ama ikisi de fonksiyonel ve alınabilir ürünler...
    vatanda 625 159, 633 139 lira...http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=222&uKods=9703,16538

• hem ızgara hem olarak bu modeli tavsiye edebilirim çok kullanışlı bir model..

http://www.markado.com/ev/elektrikli-ev-aletleri/tost-makinesi/sm-20-era-press-tost-makinasi-gri.html
  • Arkadaşlar dün başka bir konuya yazmıştım burası daha aktif sanırım. Bu tefal xl 800 ürünü çok güzel gözüküyor. Fakat çok kullanan yok sanırım. Fiyatı da şu an tefalin kendi sitesinde baya bi indirime girmiş (499 Tl) oldukça tefarruatlı bir ürüne benziyor. Bir de 4 yıl garanti var. Acaba diyorum gözden kaçan bir şey mi var. Yoksa uzun yıllar kullanmak için ideal bir ürüne benziyor. Ayrıca elektrikli ızgara için de uygun gibi.Var mı bilgisi olan.

http://www.tefalshop.co...t-Makinesi/p/2100057670

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMDEL

Arkadaşlar dün başka bir konuya yazmıştım burası daha aktif sanırım. Bu tefal xl 800 ürünü çok güzel gözüküyor. Fakat çok kullanan yok sanırım. Fiyatı da şu an tefalin kendi sitesinde baya bi indirime girmiş (499 Tl) oldukça tefarruatlı bir ürüne benziyor. Bir de 4 yıl garanti var. Acaba diyorum gözden kaçan bir şey mi var. Yoksa uzun yıllar kullanmak için ideal bir ürüne benziyor. Ayrıca elektrikli ızgara için de uygun gibi.Var mı bilgisi olan.

sanırım ilk sayfadaki tavsiye ve uyarı listesine bakmadınız...
    bu modelle ilgili çok defa uyarı yaptım...
    ürün anlamsız derecede pahalı, yine anlamsızca bir bağlantı kolu tasarımı var, üst düzey gibi sunulmasına rağmen en düşük seviye tost makinaları gibi ekmeği bastırınca arka tarafı kalkıyor ve makinanın genel olarak gevşek bir yapısı var...

o fiyata alınacak en iyi ürün breville 800gr'dir...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DEMDEL

Arkadaşlar dün başka bir konuya yazmıştım burası daha aktif sanırım. Bu tefal xl 800 ürünü çok güzel gözüküyor. Fakat çok kullanan yok sanırım. Fiyatı da şu an tefalin kendi sitesinde baya bi indirime girmiş (499 Tl) oldukça tefarruatlı bir ürüne benziyor. Bir de 4 yıl garanti var. Acaba diyorum gözden kaçan bir şey mi var. Yoksa uzun yıllar kullanmak için ideal bir ürüne benziyor. Ayrıca elektrikli ızgara için de uygun gibi.Var mı bilgisi olan.

sanırım ilk sayfadaki tavsiye ve uyarı listesine bakmadınız...
    bu modelle ilgili çok defa uyarı yaptım...
    ürün anlamsız derecede pahalı, yine anlamsızca bir bağlantı kolu tasarımı var, üst düzey gibi sunulmasına rağmen en düşük seviye tost makinaları gibi ekmeği bastırınca arka tarafı kalkıyor ve makinanın genel olarak gevşek bir yapısı var...

o fiyata alınacak en iyi ürün breville 800gr'dir...

Breville 800 GR 'ye ayırabilecek bütçeniz var sa başka ürünü düşünmeyin bile derim. 4 aydır kullanmakta olduğum bir ürün olup gerek tost gerekse ızgara performansı son derece başarılı plakalar ayrılmıyor olmasına rağmen kağıt havlu ile silinmesi temizlemek için yeterli olmakta ayrıca balık gibi koku bırakan ürünlerin pişirilmesi halinde plakalara sinen kokunun bertaraf edilmesi birkaç damla sirke ile silinmesi halinde yeterli oluyor....

• KİNG P-625 ile ARZUM AR-254 arasında kaldım.

Temizlik,dayanıklılık, f/p olarak bu ikisinden birini almayı düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BY_TURKER

KİNG P-625 ile ARZUM AR-254 arasında kaldım.

Temizlik,dayanıklılık, f/p olarak bu ikisinden birini almayı düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

ikisi de kaliteli makinalar, arzum ar-225 ve ar-254'ün plakaları kalın dökümdür ama sabittir, king p-625 plakaları seramik ve çıkarılabilir...
    ben bu durumda kalsaydım, fiyatlar da eşit olsaydı arzum ar-225 veya ar-254 modellerinden birini alırdım...
    p-625 temizlik konusunda daha şanslı ancak aralarında açık bir üstünlük yok...sonucu fiyat belirler...
  • Kenwood HG400 için en ucuz kliksa 139+5TL kargo ile buldum. Bu fiyata önerir misiniz yoksa farklı model mi bakmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Kenwood HG400 için en ucuz kliksa 139+5TL kargo ile buldum. Bu fiyata önerir misiniz yoksa farklı model mi bakmalıyım?

stokta varsa yakın fiyata (150 lira) arzum ar-225 http://www.teknosa.com/urunler/120070069/arzum-ar-225-tostcu-izgara-ve-tost-makinesi veya ar-254 (127 lira) http://www.n11.com/arzum-ar-254-tostcu-tost-makinesi-P21894504 alın...
    bunlar daha iyi seçenekler...
    bulamazsanız hg-400 alınabilir, onun fiyatı da iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 3 Aralık 2014; 13:51:20 >

• İyi akşamlar . T-Design Maxi Digital 2000W Tost Makinesi hakkında bilgisi olan var mı? .
    Hepsiburada da 199 tl ye denk geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.