Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.575
Cevap
222
Favori
1.544.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim. makine daha 2 senelik bile değil, değiştirirsem yazık olacak biraz daha arasam iyi olacak.
  • bu nasıldir resimdeki fiyatı 129 tl kalitesi nasıldır acaba.ücretsiz kargoda var.

cucinox-sk42041

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

birde bu var 99 tl

cucinox-ss41842

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 23 Aralık 2013; 20:44:37 >

• http://www.grossshopping.com/index.php?route=product/special&page=7

Bu site hakkında bilgi sahibi olan var mı? Korkmaz A329 modellerinin fiyatları 150 TL diyor..Ürünün garantisi hakkında yarın sitenin iletişim bölümündeki telefondan bilgi isteyeceğim. Size de bir sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknardru

http://www.grossshopping.com/index.php?route=product/special&page=7

Bu site hakkında bilgi sahibi olan var mı? Korkmaz A329 modellerinin fiyatları 150 TL diyor..Ürünün garantisi hakkında yarın sitenin iletişim bölümündeki telefondan bilgi isteyeceğim. Size de bir sormak istedim.

Korkmaz Türk malı olduğuna göre paralel ithalat olcak hali yok garanti de sorun çıkmaz eğer spot filan değilse de bu devirde spot mal da kalmadıki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

bu nasıldir resimdeki fiyatı 129 tl kalitesi nasıldır acaba.ücretsiz kargoda var.

cucinox-sk42041

birde bu var 99 tl

cucinox-ss41842

Bilgisi olan yokmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

bu nasıldir resimdeki fiyatı 129 tl kalitesi nasıldır acaba.ücretsiz kargoda var.

cucinox-sk42041

birde bu var 99 tl

cucinox-ss41842

marketlerde bulunmayan bir marka, yakından görmediğim için net bir fikrim yok ancak görünümüne ve teknik özelliklerine bakılırsa güzel ürünler...

• quote:

Orijinalden alıntı: baberti

marketlerde bulunmayan bir marka, yakından görmediğim için net bir fikrim yok ancak görünümüne ve teknik özelliklerine bakılırsa güzel ürünler...

merhabalar

bizim sinbo elimde kırılınca bizde güzel bir tost makinası arayışına çıkdık.

fakir camilla hoşumuza gitti ama biraz büyük gibi.

sinbo kol kısmından kırıldığı için sağlam bişey istiyoruz özellikle kolları böyle yada fakir vallery gibi olsun istiyoruz.

sonra döküm olsun ve plakaları çıksın istiyoruz. döküm olması özellikle önemli zira teflon kanser yapıyor seramikde iki gün sonra ne olur bilinmez.

arzumun ufak bir modeli vardı çok güzeldi arzum ar-218 fakat onunda ayar düğmesi yok ve ısıtıcı gücü 900w. bunda ızgara yapılmaz diye eledik.
    http://www.teknosa.com/urunler/120070030/arzum-ar-218-tost-makinesi?term=tost%20makinesi

esasında boyut olarak ve tasarım olarak arzum ar-218 tam bize göre idi ama onda ısı ayar düğmesi olmaması ızgara yapılamaması sıkıntı yarattı.

aksu nun özelliklerini okuyunca tek noktadan bastırılır yazıyordu oda iyi bişey.

şimdi bize tüm bu özellikleri içinde barındıran 100-200 tl arasında bir kaç model önerebiliyormusunuz.

tşk.er

@İrfan Serdar Bilgiç dostum sende benim gibi makinayı kırmışsın ne yaptın bulabildinmi şöyle sağlam bişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 25 Aralık 2013; 18:43:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

merhabalar

döküm olsun ve plakaları çıksın istiyoruz. döküm olması özellikle önemli zira teflon kanser yapıyor seramikde iki gün sonra ne olur bilinmez.

şimdi bize tüm bu özellikleri içinde barındıran 100-200 tl arasında bir kaç model önerebiliyormusunuz.

piyasadakilerin hepsi en kaliteliler dahil alüminyum döküm plakadır ve teflon veya seramik kaplamadır, sadece sanayi/büfe tip olanlar demir dökümdür...

200 liraya kadar plakaları çıkarılabilen sağlam mekanik modeller;

korkmaz a328...http://www.n11.com/korkmaz-a328-tostkolik-tost-makinesi-P17316952?cid=700501_korkmaz-a328-tostkolik-tost-makinesi-P17316952&ref=akakce&v=1.12.3
    korkmaz a329-05...http://www.deveyuku.com/urun/korkmaz-a329-05-tostkolik-beyaztost-makinesi_98365.aspx?CatId=3512&ref=akakce&v=1.96.3
    korkmaz a329-06...http://www.n11.com/korkmaz-a329-06-tostkolik-tost-makinesi-kahverengi-P15833669?cid=700501_korkmaz-a329-06-tostkolik-tost-makinesi-kahverengi-P15833669&ref=akakce&v=1.34.5
    king p-625...http://www.deveyuku.com/urun/king-p625-maximatost-makinasi_114206.aspx?CatId=3512&ref=akakce&v=1.92.6

• Vallaha ne derece doğru bilmiyorum ama bir kaç kaynak , breville nin aluminyun olmadığını söylüyor , kaplamasıda teflon değil miş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Vallaha ne derece doğru bilmiyorum ama bir kaç kaynak , breville nin aluminyun olmadığını söylüyor , kaplamasıda teflon değil miş

Oda çok pahalı :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba kenwood hg400'e ne diyorsunuz, migroslarda 120 liraya satılıyor şu anda alalım mı?
  • Kenwood müthiş bir alet. 2 yıldır abartısız her gün ekmek ısıtmak için kullanıyoruz ve inanılmaz derecede memnunuz. Allah nazarlardan saklasın. Yalnız benim kullandığım model HG400R, yani dışı kırmızı olan model. Metal olan çok leke yapıyor ve çiziliyor. Kırmızı olan hem daha şık, hem de daha kullanışlı. 117TL'ye almıştım ben, kuruşu kuruşuna helal olsun. Annem her gün teşekkür ediyor bana

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Kaplaması teflondan çok daha iyi.
  • homend 1304 ya da delonghi cgh900 açıkçası tostu hamur yapmayan çıkarılabilir ızgaralı alternatif bişey. tüm site korkmaz ağırlıklı iyi güzel fakat bi o kadarda olumsuzluk. sizce seçtiğim markalar nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Kenwood müthiş bir alet. 2 yıldır abartısız her gün ekmek ısıtmak için kullanıyoruz ve inanılmaz derecede memnunuz. Allah nazarlardan saklasın. Yalnız benim kullandığım model HG400R, yani dışı kırmızı olan model. Metal olan çok leke yapıyor ve çiziliyor. Kırmızı olan hem daha şık, hem de daha kullanışlı. 117TL'ye almıştım ben, kuruşu kuruşuna helal olsun. Annem her gün teşekkür ediyor bana

tesekkur ediyorum hocam yorumun icin, bakalim bulabilirsem dedigin modelden alirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

merhabalar

döküm olsun ve plakaları çıksın istiyoruz. döküm olması özellikle önemli zira teflon kanser yapıyor seramikde iki gün sonra ne olur bilinmez.

piyasadakilerin hepsi en kaliteliler dahil alüminyum döküm plakadır ve teflon veya seramik kaplamadır, sadece sanayi/büfe tip olanlar demir dökümdür...

200 liraya kadar plakaları çıkarılabilen sağlam mekanik modeller;

korkmaz a328...http://www.n11.com/korkmaz-a328-tostkolik-tost-makinesi-P17316952?cid=700501_korkmaz-a328-tostkolik-tost-makinesi-P17316952&ref=akakce&v=1.12.3
    korkmaz a329-05...http://www.deveyuku.com/urun/korkmaz-a329-05-tostkolik-beyaztost-makinesi_98365.aspx?CatId=3512&ref=akakce&v=1.96.3
    korkmaz a329-06...http://www.n11.com/korkmaz-a329-06-tostkolik-tost-makinesi-kahverengi-P15833669?cid=700501_korkmaz-a329-06-tostkolik-tost-makinesi-kahverengi-P15833669&ref=akakce&v=1.34.5
    king p-625...http://www.deveyuku.com/urun/king-p625-maximatost-makinasi_114206.aspx?CatId=3512&ref=akakce&v=1.92.6

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan Serdar Bilgiç -- 27 Aralık 2013; 13:56:11 >

• selmand kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşım alt tarafı tost makine alıcam dükkan dükkan gezdim . Buldum bir tost makinesi aldım biraz kullandım yorum yapıcakken iyi denk gertirdin sordun .. çoğu ürünü inceledim hergün işten 1 saatlik turlarla akabinde nette incelediğim sonra canlı görmeye gittiklerim tabi.. :D Ara ara, Era sm 21 modelini gördüm, çelik gövdesi benim için en önemli etken olmalıydı. Tefal elimde kaldı (kırıldı) ve sayılı kullanmışlıgım varken bide .. tefal 700w ken bu ürün 1800w . ve 180 derece açılma özelligi var izgara oluyor. çıkarılabilir ve makinada yıkanabilir plakalar olması beni era ya yönlendirdi enbüyük avantajı sıkıdur fiyatı ve %100 yerli üretim oluşu fiyatı gold dan kargo ile 105tl ye geldi. Burda ki mağzalarda 145 tl fiyat veriyorlardı alıcaktım hemen . ama birde nette fiyat bakayım dedim. aslında model olarak vestel çok hoşuma gidiyordu ama göremedim . Sonuç bence bu paraya bu kalite Alınır. Ha unutuyordum ürün biraz büyükce 43cm iki yarım ekmeği rahat alıyor içine . Ben beğendim . Arkadaşlarada fikir olsun incelesinler yine burada yorumlasınlar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan Serdar Bilgiç -- 28 Aralık 2013; 11:16:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Serdar Bilgiç

Sorma dostum alt tarafı tost makine alıcam dükkan dükkan gezdim . Buldum bir tost makinesi aldım biraz kullandım yorum yapıcakken iyi denk gertirdin sordun .. çoğu ürünü inceledim hergün işten 1 saatlik turlarla akabinde nette incelediğim sonra canlı görmeye gittiklerim tabi.. :D Ara ara, Era sm 21 modelini gördüm, çelik gövdesi benim için en önemli etken olmalıydı. Tefal elimde kaldı (kırıldı) ve sayılı kullanmışlıgım varken bide .. tefal 700w ken bu ürün 1800w . ve 180 derece açılma özelligi var izgara oluyor. çıkarılabilir ve makinada yıkanabilir plakalar olması beni era ya yönlendirdi enbüyük avantajı sıkıdur fiyatı ve %100 yerli üretim oluşu fiyatı gold dan kargo ile 105tl ye geldi. Burda ki mağzalarda 145 tl fiyat veriyorlardı alıcaktım hemen . ama birde nette fiyat bakayım dedim. aslında model olarak vestel çok hoşuma gidiyordu ama göremedim . Sonuç bence bu paraya bu kalite Alınır. Ha unutuyordum ürün biraz büyükce 43cm iki yarım ekmeği rahat alıyor içine . Ben beğendim . Arkadaşlarada fikir olsun incelesinler yine burada yorumlasınlar ..

teflon olması sizce iyimi? teflon kalitesi nasıl?

seramik olsa daha iyi diyorlar

plakaların kalınlığı nasıl en az 6-8 mm plaka kalınlığı olması lazım diyorlar.

dış kısmının çelik olmasını neden önemsediniz anlamadım

umarım içinize sine sine kullanırsınız.

• selmand kullanıcısına yanıt
    Teflonmu seramikmi bence diyorum bence çünki evimde seramik tava da var teflon tavada var ben bir fark gözlemlemedim aynı işi yapıyor ..Birde seramikler zaten uçuk fiyatlarda 250tl 400tl iyisi ben çogunlukla tost yapıcam ki buyüzden de okadar para vermek anlamsız . fantazi olsun para önemli degil, dersen tabiki alınır

Plakaların kalınlıgını ölçmedim ama eski tefal ile aynı gibi.

dış kısmının çelik olması benim için önemli dedim çünki eski ürünüm tefal in gövdesi çok zayıf bir metaryal ve plastik karışımı bişey. ve çok nazik kullanmak gerekiyor . aksi taktirde elinde kalır kırılır ben yaşadım . Çelik sağlam bazı markalar bildiğin teneke veya saç. Bu yuüzden boyaları kararıyor , yanıyor çirkin bir görünüme sahip oluyor. Buyüzden çelik olması bir avantaj bencesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan Serdar Bilgiç -- 27 Aralık 2013; 16:48:59 >

• homend 1304 ya da delonghi cgh900??? açıkçası tostu hamur yapmayan çıkarılabilir ızgaralı alternatif bişey. tüm site korkmaz ağırlıklı iyi güzel fakat bi o kadarda olumsuzluk. sizce seçtiğim markaların kullanışlılığı nasıl?.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.