Çok fazla desen denemesi yapıldı hatası
34 Cevap31425 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2080 Mesaj
2 Şubat 2013; 18:31:04 

0

Merhaba arkadaşlar,evde çocuk var.Resimde gördüğünüz gibi sabah uyandığımda telefonu bu hale getirmiş.Emaili ve şifreyi doğru girsemde açılmıyordu.Backup alıp,cwm'den telefonu sıfırladım.

İçinde mesajlar filan vardı,hiçbir şeyin yedeğini almamıştım.Bu backupu geri yükleyip telefonu nasıl açabilirim? Unlock Android vs programlar var sanırım,onları nasıl yükleyebilirim ya da backupta Android Secure bölümünü backupu bozmadan nasıl silebilirim?

Yardım edecek herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Battle With The Enemy -- 2 Şubat 2013; 18:33:33 >

276 Mesaj
2 Şubat 2013; 18:47:14 

kardeşim bu benim başımıda gelmişti. telefon ucak modundan çıkar sonra yeniden başlat ekran geli gelmez üstten interneti açmaya(bildirim çekmecesinde internet kısayolu varsa tabi) çalış yoksa bu sorunun çözümü yok backup alsan da bu halini alırsın işine yaramaz.

SAMSUNG GALAXY S III

2080 Mesaj
2 Şubat 2013; 18:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

kardeşim bu benim başımıda gelmişti. telefon ucak modundan çıkar sonra yeniden başlat ekran geli gelmez üstten interneti açmaya(bildirim çekmecesinde internet kısayolu varsa tabi) çalış yoksa bu sorunun çözümü yok backup alsan da bu halini alırsın işine yaramaz.

Uçak modundan güç tuşuna basıp çıkarmıştım da bildirim bölümü açılmıyor.Orda internet kısayolu var tabii ki yoksa.

Rom Auora V5.0 Uptade 18.

Hem bunlarla alakası yok,veri tabanında kayıtlı olan email ve şifresini istiyor.Ben google playe girmiştim,onun aynısını istiyor.Yazıyorum doğru,girmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

276 Mesaj
2 Şubat 2013; 19:02:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Battle With The Enemy

Uçak modundan güç tuşuna basıp çıkarmıştım da bildirim bölümü açılmıyor.Orda internet kısayolu var tabii ki yoksa.

Rom Auora V5.0 Uptade 18.

Hem bunlarla alakası yok,veri tabanında kayıtlı olan email ve şifresini istiyor.Ben google playe girmiştim,onun aynısını istiyor.Yazıyorum doğru,girmiyor.

veritabanına kaydetmiyor şifreyi netten doğruluyor. Bende 2günümü harcadım çok uğraştım olmadı.Bir keresinde tesadüfen o bildirim çekmecesini aşağıya indirdim neti açtım.İnternete bağlanınca açıldı.

Sende biraz dene cihaz ilk açıldığında o bildirim çekmecesini aşağıya indirmeye çalış.Olacaktır.

SAMSUNG GALAXY S III

2080 Mesaj
2 Şubat 2013; 19:10:23 

quote:

veritabanına kaydetmiyor şifreyi netten doğruluyor. Bende 2günümü harcadım çok uğraştım olmadı.Bir keresinde tesadüfen o bildirim çekmecesini aşağıya indirdim neti açtım.İnternete bağlanınca açıldı.

Sende biraz dene cihaz ilk açıldığında o bildirim çekmecesini aşağıya indirmeye çalış.Olacaktır.

Normalde 10 kere filan yanlış girince 30 saniye bekleyin diyor.O zaman şifrenizi mi unuttunuz bölümü var,email ve şifreyi girince yeni şifre/desen koyma imkanı tanıyor.Bu nasıl oluyor?

2080 Mesaj
3 Şubat 2013; 12:05:03 

Hocam bildirim ekranı hiçbir şekilde aşağı inmiyor

276 Mesaj
3 Şubat 2013; 14:58:01 

quote:

Hocam bildirim ekranı hiçbir şekilde aşağı inmiyor

o zaman hocam yapacak birsey yok gecmis olsun,
bak şöyle birşey yapabilirsin romu hiç bir wipe işlemi yapmadan üstüne tekrar kur belki Bu şekilde düzelir. ben bir çok farklı romu Bu şekilde kurdum mesajlar falan gitmedi karma rom hariç,

yada hisuite den yedek al o mesajlari falan yedekliyordu

SAMSUNG GALAXY S III

2080 Mesaj
3 Şubat 2013; 15:06:30 

quote:

o zaman hocam yapacak birsey yok gecmis olsun,
bak şöyle birşey yapabilirsin romu hiç bir wipe işlemi yapmadan üstüne tekrar kur belki Bu şekilde düzelir. ben bir çok farklı romu Bu şekilde kurdum mesajlar falan gitmedi karma rom hariç,

yada hisuite den yedek al o mesajlari falan yedekliyordu

Wipesız bir şey olmuyor.

Hisuite bağlantı kuramaz,telefonu açabilmem lazım.

Backupta desen kilidi hangi şeye kaydediliyorsa onu normal romdan alıp dosyayı değiştirsek olmaz mı? Sanırım data bölümünde,çok zor bir durum gerçekten.Her türlü şeyi deneyebilirim.

Unclok Android vs programlarda is görebilir,sanırım bilgisayarda google play'e girip yükle dersek yükler.

Bilemiyorum ki,unutsam mı kurtarmayı

759 Mesaj
3 Şubat 2013; 15:20:36 

276 Mesaj
3 Şubat 2013; 16:29:11 

quote:

Wipesız bir şey olmuyor.

Hisuite bağlantı kuramaz,telefonu açabilmem lazım.

Backupta desen kilidi hangi şeye kaydediliyorsa onu normal romdan alıp dosyayı değiştirsek olmaz mı? Sanırım data bölümünde,çok zor bir durum gerçekten.Her türlü şeyi deneyebilirim.

Unclok Android vs programlarda is görebilir,sanırım bilgisayarda google play'e girip yükle dersek yükler.

Bilemiyorum ki,unutsam mı kurtarmayı

backup da ben de araştırmıştım da bulamamıştım.. biraz araştır bakalim ins birseyler çıkar...

SAMSUNG GALAXY S III

653 Mesaj
3 Şubat 2013; 16:39:19 

ben denemiştim internetin olsada olmasada doğru girsende girmesende o ekrandan kaçışın yok. Format yapmadan sistemi tekrar kur. Bende Aurora5u18 kullanıyordum

276 Mesaj
3 Şubat 2013; 17:29:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise'

ben denemiştim internetin olsada olmasada doğru girsende girmesende o ekrandan kaçışın yok. Format yapmadan sistemi tekrar kur. Bende Aurora5u18 kullanıyordum

ben interneti actiktan sonra şifreyi girince ekran açılmistı.

SAMSUNG GALAXY S III

3 Mesaj
4 Şubat 2013; 9:58:43 

Sana bi işlem söyleyecem bak bunu yaparsan tel.daki bütün uygulamaları siler sadece o kadar,ve çok güvenlidir.

1. Telefonu %100 şarj et
2. Şarj olduktan sonra Bataryayı çıkarıp tak
3. Telefonun ses açma tuşuna (bildiğimiz yandaki ses açma tuşu) ve ekranı açma tuşuna(Power) ; Benim T20 de yukarıdadır seninkini bilemem -2sine aynı anda basılı tutun ve hiç bırakmayın telefon açılana kadar açılıncada bırakmayın bir Siyah ekran gelecek pembe yazılar var orda factory reset i seçip yes deyin o bar doluncada işlem bitmiştir panpa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHKurdu -- 4 Şubat 2013; 9:59:38 >

2080 Mesaj
4 Şubat 2013; 11:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: DHKurdu

Sana bi işlem söyleyecem bak bunu yaparsan tel.daki bütün uygulamaları siler sadece o kadar,ve çok güvenlidir.

1. Telefonu %100 şarj et
2. Şarj olduktan sonra Bataryayı çıkarıp tak
3. Telefonun ses açma tuşuna (bildiğimiz yandaki ses açma tuşu) ve ekranı açma tuşuna(Power) ; Benim T20 de yukarıdadır seninkini bilemem -2sine aynı anda basılı tutun ve hiç bırakmayın telefon açılana kadar açılıncada bırakmayın bir Siyah ekran gelecek pembe yazılar var orda factory reset i seçip yes deyin o bar doluncada işlem bitmiştir panpa...

Zaten telefonu şu an öyle kullanıyorum,benim burda sorunum backup aldım,o backup'u geri yüklediğimde telefonu nasıl açabilirim telefonu o

535 Mesaj
4 Şubat 2013; 12:18:58 

KARDEŞ SEN BENİ DİNLE BENİM NAŞIMADA GELDİ BU OLAY İNTERNET BAĞLANTILARIMI AÇAMADIĞIM İÇİN GİRİŞ YAPAMADIM BENDE FACTORY RESET ATTIM YANİ TELEFONU FORMATLADIM FORUMDA FORMATLAMYAI BULABİLİRSİN BU KESİN ÇÖZÜMDÜR !

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

2080 Mesaj
4 Şubat 2013; 15:13:46 

quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

KARDEŞ SEN BENİ DİNLE BENİM NAŞIMADA GELDİ BU OLAY İNTERNET BAĞLANTILARIMI AÇAMADIĞIM İÇİN GİRİŞ YAPAMADIM BENDE FACTORY RESET ATTIM YANİ TELEFONU FORMATLADIM FORUMDA FORMATLAMYAI BULABİLİRSİN BU KESİN ÇÖZÜMDÜR !

Biliyorum onu,onun cevabını aramıyorum zaten

653 Mesaj
4 Şubat 2013; 15:51:39 

quote:

Biliyorum onu,onun cevabını aramıyorum zaten

Factory format yaptığında sadece data ve cache bölümleri siliniyor. Pek emin olmamakla beraber sadece data bölümünü alıp kopyalarsan uygulamalardaki verilerin geri gelir. Sonrada yedek alıp eskisini silersin. Yada cwm yedeğinde şifrenin olduğu dosyayı sil ve geri yüklemeye çalış. Hangi dosya olduğunu unuttum Elimde yedek olmadığından bakamıyorum da.

2080 Mesaj
4 Şubat 2013; 17:07:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise'

Factory format yaptığında sadece data ve cache bölümleri siliniyor. Pek emin olmamakla beraber sadece data bölümünü alıp kopyalarsan uygulamalardaki verilerin geri gelir. Sonrada yedek alıp eskisini silersin. Yada cwm yedeğinde şifrenin olduğu dosyayı sil ve geri yüklemeye çalış. Hangi dosya olduğunu unuttum Elimde yedek olmadığından bakamıyorum da.

Sadece data bölümünü aldığımda oldu.Direk çok fazla desen denemesi yapıldı ekranı geliyor.

O bölüm nereye kaydolduysa onu sadece silip backup'u yüklesem herhalde düzelirde bende bilmiyorum

4848 Mesaj
4 Şubat 2013; 23:36:36 

quote:

Sadece data bölümünü aldığımda oldu.Direk çok fazla desen denemesi yapıldı ekranı geliyor.

O bölüm nereye kaydolduysa onu sadece silip backup'u yüklesem herhalde düzelirde bende bilmiyorum

Eğer onu bulup silebilirsen düzelir

3 Mesaj
5 Şubat 2013; 21:53:14 

Sana bi işlem söyleyecem bak bunu yaparsan tel.daki bütün uygulamaları siler sadece o kadar,ve çok güvenlidir.1. Telefonu 0 şarj et2. Şarj olduktan sonra Bataryayı çıkarıp tak3. Telefonun ses açma tuşuna (bildiğimiz yandaki ses açma tuşu) ve ekranı açma tuşuna(Power) ; Benim T20 de yukarıdadır seninkini bilemem -2sine aynı anda basılı tutun ve hiç bırakmayın telefon açılana kadar açılıncada bırakmayın bir Siyah ekran gelecek pembe yazılar var orda factory reset i seçip yes deyin o bar doluncada işlem bitmiştir panpa...

1140 Mesaj
9 Şubat 2013; 9:46:41 

Çok basit aslinda yuklu olab romun sıfır halindeb system dosyalarini yukle sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan741 -- 9 Şubat 2013; 9:47:42 >

[ İntel Core 2 Quad Q8400(2.72GHZ) ] [ HD7770 OC Edition 1165MHz/5060Mhz ] [Seasonic 750 Watt 80+Single Rail ] [ 2X2GB 800MHZ Elixir ] [ Aerocool Mechatron Black ] [ Cooler Master Hyper T4 CPU Soğutucu ] [ Team Xtreem S3 120GB Sata3 SSD ]
[ WD Blue 1TB 7200RPM 64MB Sata 6Gbit/s ]
[Boot Süresi 5 Saniye / 2 Saniye Login / 4 Saniye Masaüstü / Toplam 11 Saniye ]
[ İşletim sistemi : Windows 8 Pro (Windows 7 den Kesinlikle daha iyi ) ]

962 Mesaj
12 Şubat 2013; 12:01:13 

quote:

Orijinalden alıntı: tunahan741

Çok basit aslinda yuklu olab romun sıfır halindeb system dosyalarini yukle sadece

[font="Verdana"]bendede aynı sorun var kardes .s yanlız o desen kilitinin kayıtlı olduğu dosyayı değiştirsek olmaz mı ?[/font]

DH Motorola Motorola Razr™ Kullanıcıları

Razr Android 4.4.2 Official MIUI V5 çıktı arkadaşlar , Türkçe anlatımla burdan takip edebilirsiniz; http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=95278586

%100 Orjinal Türkçe Jelly Bean Rom; http://forum.donanimhaber.com/m_82677012/tm.htm

1140 Mesaj
12 Şubat 2013; 19:05:56 

quote:

Orijinalden alıntı: xrasimx

[font="Verdana"]bendede aynı sorun var kardes .s yanlız o desen kilitinin kayıtlı olduğu dosyayı değiştirsek olmaz mı ?[/font]

arkadaşımdada olmuştu şöyle düzelttik;
Dzonun ics yüklüydü sürümünü hatırlamıyorum
önceden ics ye ait bir yedek vardı cwmden advanced restore deyip sistem dosyalarını yükledi sadece sorun düzeldi

[ İntel Core 2 Quad Q8400(2.72GHZ) ] [ HD7770 OC Edition 1165MHz/5060Mhz ] [Seasonic 750 Watt 80+Single Rail ] [ 2X2GB 800MHZ Elixir ] [ Aerocool Mechatron Black ] [ Cooler Master Hyper T4 CPU Soğutucu ] [ Team Xtreem S3 120GB Sata3 SSD ]
[ WD Blue 1TB 7200RPM 64MB Sata 6Gbit/s ]
[Boot Süresi 5 Saniye / 2 Saniye Login / 4 Saniye Masaüstü / Toplam 11 Saniye ]
[ İşletim sistemi : Windows 8 Pro (Windows 7 den Kesinlikle daha iyi ) ]

276 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:53:37 

naptin hocam sorunu duzelttin mi

SAMSUNG GALAXY S III

962 Mesaj
16 Şubat 2013; 13:52:57 

quote:

naptin hocam sorunu duzelttin mi

bu arkadaşın yöntemi ile hallttim ya , http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#71772284

Razr Android 4.4.2 Official MIUI V5 çıktı arkadaşlar , Türkçe anlatımla burdan takip edebilirsiniz; http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=95278586

%100 Orjinal Türkçe Jelly Bean Rom; http://forum.donanimhaber.com/m_82677012/tm.htm

2080 Mesaj
16 Şubat 2013; 15:01:45 

quote:

Orijinalden alıntı: xrasimx

bu arkadaşın yöntemi ile hallttim ya , http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#71772284

Sistemde bir bozulma olmadı di mi?

962 Mesaj
16 Şubat 2013; 15:03:04 

quote:

Sistemde bir bozulma olmadı di mi?

hayır çalışıyor :)

2080 Mesaj
16 Şubat 2013; 15:05:16 

quote:

Orijinalden alıntı: elexogic

http://www.garage4hacke...d-gingerbread-2630.html

Teşekkürler

2080 Mesaj
16 Şubat 2013; 20:20:59 

Denedim,mesajlar filan hepsi uçuyor

4714 Mesaj
10 Mart 2013; 16:53:34 

ics dede çalısıyomu bu yöntem

2014 Yılına mesaj atarak girmek............00:00:00 01:01:2014 ............http://i.imgur.com/RZOmPre.png
| Casper TKI 720A | Lapierre Cross 100 | LG G2 Cyanogen 11.0 Black | Galaxy W Cyanogen 10.2 Black | Creative Fatal1ty | PSP 1003 | Nikon D3100 | Nikkor 18-55mm | Canon EOS 450D | Canon 50mm f1.8 | Canon 70-300mm | Slix Companion 77 | Bauer |
| HillHold | T.C. khanjui | -Pisagor- | ksk_kaan | ZigZag | erdy232 | gunaydinmert |

61 Mesaj
2 Eylül 2013; 2:05:04 

Konuyu hortlatıyorum ama belki birilerinin işine yarar:

Acil durum çağrısına basın, basar basmaz en üstten aşağı parmağınızla çekerek üstteki menüyü açın. Veriyi aktif edin. İnternete bağlandıktan sonra da kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açın. Geçmiş olsun!

NOT: Android 2.3 yüklü Huawei Ideos X5'te denenmiştir.

Hyundai i20 1.25 Metalik Şampanya Gri
Netmosfer | çeviri | cümle çeviri

1 Mesaj
4 Mart 2014; 16:05:17 

Evet arkadaşlar aynı şekilde telefonu kapatın bataryasını çıkartıp 20 sn'ye bekledikten sonra takın ve telefonu açın. Açılım esnasında pin kodunu sormadan önce 4-5 sn'ye zamanınız var. Yukarıyı çekip hızlı ayarlar sekmesinden mobili hemen açın. Pin kodunu sorduğunda pin kodunuzu girin ve telefonun tamamen açılmasını bekleyin. Sonra mail adresinizi ve şifrenizi girerek telefonunuza ulaşabilirsiniz.

3570 Mesaj
4 Mart 2014; 16:11:28 

Adına 'Akıllı' dediğimiz telefonların ne kadar akıllı olduğunu görmüş olduk.

https://www.facebook.com/turkcenindirilishareketi

1 Mesaj
12 Mayıs 2014; 21:17:00 

aynı şey az önce oğlumun başına gelmiş. buradan ne yapmam gerektiğine bakarken google hesabını girebilmek için internetin açık olması gerektiğinin farkına vardım. yan taraftan güç düğmesine basıp mobil verisini açtım. lirası yokmuş internete baglanamadık. kendi sim kartımı takıp tekrar google hesabını girince acılıverdi telefon. belki birilerinin işine yara diye buraya yazayım dedim..

2 Mesaj
11 Haziran 2014; 23:27:35 

Merhaba arkadaşlar. Benim de başıma geldi.

Telefonu kapatıp yeniden açın. Açılınca acil durum çağrısına basın, basar basmaz en üstten menüyü açın. İnternete( Wi-fi) bağlandıktan sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açın. Kolay gelsin!

Not: Android 2.3.6 yüklü Galaxy S i9003' te denenmiştir.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Huawei » Çok fazla desen denemesi yapıldı hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.421