Şimdi Ara

2013 | Polis Akademisi , Harp Okulları , Astsubay MYO, Polis MYO Adayları[Ana Konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
11
Favori
43.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HHO baraj puanı kaç olarak belirlendi arkadaşlar bilgisi olan varmı??
  • Hava astsubaylığı için belli olmuş , baktım ama deniz astsubaylık için göremedim sitede daha açıklanmadı mı ?

Bu arada mülakat için sadece 2 -3 yer mi var ? Hatay ' da yaşıyorum , mülakat İzmir ' de diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 13 Haziran 2013; 23:45:37 >
  • https://pertem.kkk.tsk.tr/02Sonuc/kho/aciklama.htm

Kara astsubay myo, ikinci aşama buyrunuz.
    şahsen kazanmışım, sınav temmuz 17, 07:30 1.nizamiye.
  • Arkadaşlaaar hayırlı olsun herkese :)
    1 temmuz var mi Hava Harp için ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mülakat gününü değiştirmek için nereye mail atcaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Hava astsubaylığı için belli olmuş , baktım ama deniz astsubaylık için göremedim sitede daha açıklanmadı mı ?

Bu arada mülakat için sadece 2 -3 yer mi var ? Hatay ' da yaşıyorum , mülakat İzmir ' de diyor

izmir-hatay da yasiyosan sorun yok :P mulakat icin sadece tek yer var. hangi okula gitceksen o okulda yapiyorlar. alternatif yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

quote:

Orijinalden alıntı: dewdragon250

ben polis olmayı çok istiyorum.zamanında polis koleji için epey çalışmıştım ancak sadece 1 puanla polis kolejinin sınavını kacırdım.çok uzuldum tabiki.daha sonra babam liseden sonra polis akademisi ve polis meslek yüksek okuluna giderekte polis olabilirsin dedi.bende lise 1 de derslere epey bir çalıştım sonra ergen tavırlardan dolayı ders çalışmadık.şimdi pmyo için çalışıyorum.eğer pmyo olmazsa polis akademisini deneyeceğim.polis akademine girmekte ayrı bir dert.bir dünya adam kayırma torpil v.s
    pmyoda durum aynı sayılır.sadece 1000 küsür kişi kendı hakkıyla girebılıyor geri kalanı torpil.aslında torpil olayı mantıklı.hiç tanımadığı bir adamı o kurum ne şüphelerle alıyor.

Harp okullarınada girmeyi istiyordum sonradan vazgectim.Çunku birçok komutan bugun ıcerde.ve ben onlardan biri olmak istemıyorum

Hmmm... Aynen Haklısın. Geçen sene arkadaşlardan çok duymuştum torpil olayını.. Ama her şey onunla bitmiyor tabi. Kendini gösterirsen neden olmasın :) Harp okulu meselesinde de bence o konuda yanlış düşünüyorsun .Yani o korkun olmasın. Malesef dediğin doğru . Yapılan şeylerden ötürü milletin orduya olan güveninin kırılması isteniyor. Anlatmak isterim ama işi siyasete vurmak istemiyorum :) Ama Ilerde çok büyük getirisi olacaktır eğer ki seçilirsen... Tabi biraz da heves,merak meselesi. Yoksa çekilmez , biliyorsundur :)

Inşallah Gönlüne Göre Olur Kardeşim :) Iyi Çalışmalarrr Diliyorum :)

aylar sonra hedefim değişti.hedef ankara hukuk.3 sene ankara hukuk okuyup ardından polis akademısıne geçiş yapmayı istiyorum.ardından komiser muavini olarak mezun olurum allahın izniyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Hava astsubaylığı için belli olmuş , baktım ama deniz astsubaylık için göremedim sitede daha açıklanmadı mı ?

izmir-hatay da yasiyosan sorun yok :P mulakat icin sadece tek yer var. hangi okula gitceksen o okulda yapiyorlar. alternatif yok.

İl olan Hatay' da yaşıyorum . Teşekkürler .
  • 1 Temmuz Deniz Astsubaylığı - İstanbul/Tuzla ... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::KraL::.

quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleMan

hava harp okulu ikinci aşama çağırım tarihim 3 temmuz :)

en yüksek ygs puanın kaç acaba

ygs1: 325
  • al işte... Hava harp okulu 3 temmuzda çağırıyo deniz harp okulu 2 temmuz.. çakışacak... Ne yapmak lazım dilekçe falanla harp okullarında tarih değişimi yapılıyo mu ki ? Nasıl çare üretilecek bu iş anlamadım. bide dho 1 gün sonra açıkladı baksana tarihe bu adam hho ya giriyo mu çakışmasın diye..
  • Ya bu nasil istir. Deniz astsubayligida 28 haziran bn hangisine birine gidicem kho mu hho mu damyo mu hangisine gideyim allahim kafayi yicem

• Evet arkadaşlar ygs 4 den 241 aldığım için 1 puan fazlayla işletme bölümü de alıyo yani teknik ve işletmeye giriyorum sınav parası falan yatırılıyo mu ve giderken hangi belgeleri götürmemiz gerekiyo

• 10.07.2013
    07:30
    KHO K.LIĞI BAKANLIKLAR/ANKARA (1 NUMARALI NİZAMİYE_MALİYE BAKANLIĞI YANI)

Arkadaşlar şimdi 2. aşama için herhangi bir başvuruda bulunacaz mı*
  • Su 2.basvuru tarihleri cakisan arkadaslar bir sonuca ulasabildiniz mi?

• beyler kara harp okulu mülakata çağırmışta hava harp okuluna nerden bakıyoruz bulamadımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeksasLee

beyler kara harp okulu mülakata çağırmışta hava harp okuluna nerden bakıyoruz bulamadımda

ikdm.hho.edu.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Walker

Su 2.basvuru tarihleri cakisan arkadaslar bir sonuca ulasabildiniz mi?

yok kardeş ya aradım bulamadım da kafayı yiyecem bize böyle tercih yaptırmak zorunda sokmamalılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleMan

quote:

Orijinalden alıntı: Real Walker

Su 2.basvuru tarihleri cakisan arkadaslar bir sonuca ulasabildiniz mi?

yok kardeş ya aradım bulamadım da kafayı yiyecem bize böyle tercih yaptırmak zorunda sokmamalılar.

Ya kardesim boyle birsey olmaz. 3 okulda ayni tarih bilerek mi yapiyorlar acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: DesmondKhan

10.07.2013
    07:30
    KHO K.LIĞI BAKANLIKLAR/ANKARA (1 NUMARALI NİZAMİYE_MALİYE BAKANLIĞI YANI)

Arkadaşlar şimdi 2. aşama için herhangi bir başvuruda bulunacaz mı*

aynı tarihte giriyoruz detayları biliyor musun hangi belgeler lazım falan

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.