Şimdi Ara

FINLUX FXW 9221 9kg A+++ 799 TL 10 ay taksit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FINLUX FXW 9221 9kg A+++ 799 TL 10 ay taksit
    http://www.vsoutlet.com.tr/finlux-fxw-9221-otomatik-camasir-makinesi.aspx

vestelin üretimi kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: werdas

FINLUX FXW 9221 9kg A+++ 799 TL 10 ay taksit
    http://www.vsoutlet.com.tr/finlux-fxw-9221-otomatik-camasir-makinesi.aspx

vestelin üretimi kullanan var mı?

BEN VESTEL KULLANIYORUM 9 KG MEMNUNUM AMA PEK BILGIM YOK O MARKA HAKKINDA.SIZE TAVSIYEM http://www.profilo.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/beyaz-e%C5%9Fya/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-ve-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makineleri/CM1000DTR.html?source=browse

• özellikleri çok iyi. servisi sanırım vestel kullanan bi kaç kişi olumlu yorum yapsa hemen alacam
    Kapasite (kg)9 Kg
    Sıkma Hızı (d/d)1200 devir
    Enerji PerformansıA+++
    Su GirişiTek
    RenkBeyaz
    Zaman Erteleme ÖzelliğiVar
    Kalan Zaman GöstergesiVar
    Gösterge TipiLCD
    Kapak Çapı33 cm
    Nikel Kaplı RezistansVar
    Elektronik Program Takip GöstergesiVar
    YIKAMA PROGRAM VE FONKSİYONLARI :
    Program Sayısı15 Program
    Ön Yıkama ProgramıVar
    Süper Hızlı 12 Dakika Yıkama ProgramıVar
    Hızlı 15 Dakika Yıkama ProgramıYok
    Hızlı 30 Dakika Yıkama ProgramıYok
    Hijyen ProgramıVar
    Beyazlar 95C ProgramıVar
    Elde Yıkama 30C ProgramıVar
    Yorgan Yıkama ProgramıYok
    Günlük 60 Dakika / 60 Derece YıkamaVar
    Kolay Ütüleme FonksiyonuVar
    Bebek Giysileri Yıkama ProgramıYok
    Perde Yıkama ProgramıYok
    Anti Alerjik FonksiyonuYok
    Hızlı Yıkama FonksiyonuVar
    Süre Kısaltma FonksiyonuYok
    Suda Bekletme FonksiyonuYok
    BOYUTLAR :
    Yükseklik (cm)84.5
    Genişlik (cm)59.7
    Derinlik (cm)58.2
    GÜVENLİK VE PERFORMANS :
    Su Taşma Emniyet SistemiVar
    Su Kesik Emniyet SistemiVar
    Dengesiz Yük KontrolüVar
    Kapı Emniyet SistemiVar
    Akıllı KapıYok
    Çocuk KilidiVar
    Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh)
    Yıllık Su Tüketimi (lt)12320
    DİĞER :
    Ses Seviyesi

• quote:

özellikleri çok iyi. servisi sanırım vestel kullanan bi kaç kişi olumlu yorum yapsa hemen alacam
    Kapasite (kg)9 Kg
    Sıkma Hızı (d/d)1200 devir
    Enerji PerformansıA+++
    Su GirişiTek
    RenkBeyaz
    Zaman Erteleme ÖzelliğiVar
    Kalan Zaman GöstergesiVar
    Gösterge TipiLCD
    Kapak Çapı33 cm
    Nikel Kaplı RezistansVar
    Elektronik Program Takip GöstergesiVar
    YIKAMA PROGRAM VE FONKSİYONLARI :
    Program Sayısı15 Program
    Ön Yıkama ProgramıVar
    Süper Hızlı 12 Dakika Yıkama ProgramıVar
    Hızlı 15 Dakika Yıkama ProgramıYok
    Hızlı 30 Dakika Yıkama ProgramıYok
    Hijyen ProgramıVar
    Beyazlar 95C ProgramıVar
    Elde Yıkama 30C ProgramıVar
    Yorgan Yıkama ProgramıYok
    Günlük 60 Dakika / 60 Derece YıkamaVar
    Kolay Ütüleme FonksiyonuVar
    Bebek Giysileri Yıkama ProgramıYok
    Perde Yıkama ProgramıYok
    Anti Alerjik FonksiyonuYok
    Hızlı Yıkama FonksiyonuVar
    Süre Kısaltma FonksiyonuYok
    Suda Bekletme FonksiyonuYok
    BOYUTLAR :
    Yükseklik (cm)84.5
    Genişlik (cm)59.7
    Derinlik (cm)58.2
    GÜVENLİK VE PERFORMANS :
    Su Taşma Emniyet SistemiVar
    Su Kesik Emniyet SistemiVar
    Dengesiz Yük KontrolüVar
    Kapı Emniyet SistemiVar
    Akıllı KapıYok
    Çocuk KilidiVar
    Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh)
    Yıllık Su Tüketimi (lt)12320
    DİĞER :
    Ses Seviyesi

aldık biz.Annem çok memnun

• Cumartesi günü aldım. İlerleyen günlerde tecrübelerimi yazacam
  • Yazık verdiğinix paraya. Bu makine 9kg almaz, parça kalitesine hiç değinmiyorum bile. Aynı bütçeyle kazan hacmi daha geniş, çok daha sağlam ve tasarrufu daha iyi olan Profilo CM1000DTR alınabilirdi. Bence evinize teslim edilmediyse siparişinizi iptal edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Yazık verdiğinix paraya. Bu makine 9kg almaz, parça kalitesine hiç değinmiyorum bile. Aynı bütçeyle kazan hacmi daha geniş, çok daha sağlam ve tasarrufu daha iyi olan Profilo CM1000DTR alınabilirdi. Bence evinize teslim edilmediyse siparişinizi iptal edin.

Hocam PM attım okudunuzmu acaba ?
  • quote:

Cumartesi günü aldım. İlerleyen günlerde tecrübelerimi yazacam

Herhangi bir gelişme var mı ? yorum yaparmısınız ?
  • profilo bende vardı kazanı arızalandı 500 tl msrafı çıktı vestel aldım onunda aynı yerden arıza açtı onuda 100 tl yaptılar aradaki fark.niye boşuna yabancıların malına para verim giderim türk malı alırım vestel den her parçası ucuz on numara makina
  • battal boy battaniye zorlayarak yerleştirdim.yıkadı.
    12 dakikalık program basit lekeler için süper,fazla deterjan koymayın veya sıvı olsun.
    biz çok rahat ettik
  • İYİ MAKİNE SIKARKEN TAKIRTI KESINLIKLE YOK

Aquajet OLMASI IYI

Aquajet teknolojisi, çamaşır makinesinde bulunan çift yönlü su kanalları sayesinde hem kusursuz hijyen hem de su ve deterjan tasarrufu sağlar. Aquajet teknolojisinde su ve deterjan çift yönlü olarak çamaşırların üzerine püskürtülür. Bu sırada kazanın dibine inen su, yeniden dolaşıma sokularak, su jetleri den tekrar püskürtülür. Bu döngü sayesinde hem deterjan verimliliği artar hem de çamaşırlara daha iyi nüfuz eden deterjan benzersiz hijyen sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 14 Nisan 2013; 19:53:02 >
  • Arkadaşlar benim durum mühim ve sizlerden birini arıyordum aynı makineyi bende aldım 5 ay oldu ancak bu günlük 60 derece 60dk programında sıkıntı var 5 aydır bunlarla uğraşıyorum en son mahkemelik olacağım,bu program son 11dalika kala takılıyor zaman göstergesi sonra bi 20 25 dakika sonra zaman göstergesi 1e düşüyor fln ben bu takılmasını şikayet ettim kıvırmak için bi ton şey anlattılar bana bugun en son bu makinelerde hatta Vestel'in 9 kg n da bile 11 dakika da takıldığını söylediler bu gerçek mi siz de de var mıdır böyle bir şey bunu merak ediyorum benim için çok önemli lütfen üzerinde durursanız sevinirim artvin92@gmail.com a msj atarsanız daha çabuk bilgi edinirim tekrar teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yükü dengelemek için takılıyor bazen bu normal durum ama hemen sonra sure düşüyor. 1 dk ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de vestel ürünleri kullanıyoruz , daha önce bu makineye de bakmıştık güzel bir ürün.
    Servis hizmeti Vestel tarafından veriliyor hatta bu üründe ek garanti süresi de alabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.
    İyi günlerde kullanın ; biz Vestel den memnunuz Finlux da vestelin ürünü, dolayısıyla inşallah memnun kalırsınız.

İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artvin92

Arkadaşlar benim durum mühim ve sizlerden birini arıyordum aynı makineyi bende aldım 5 ay oldu ancak bu günlük 60 derece 60dk programında sıkıntı var 5 aydır bunlarla uğraşıyorum en son mahkemelik olacağım,bu program son 11dalika kala takılıyor zaman göstergesi sonra bi 20 25 dakika sonra zaman göstergesi 1e düşüyor fln ben bu takılmasını şikayet ettim kıvırmak için bi ton şey anlattılar bana bugun en son bu makinelerde hatta Vestel'in 9 kg n da bile 11 dakika da takıldığını söylediler bu gerçek mi siz de de var mıdır böyle bir şey bunu merak ediyorum benim için çok önemli lütfen üzerinde durursanız sevinirim artvin92@gmail.com a msj atarsanız daha çabuk bilgi edinirim tekrar teşekkürler

Merhaba ,

Bizde ÇM kullanıyoruz Vestel in çok da memnunuz ; ancak her türlü şikayette gecikme yaşamadan servisle görüşmeniz uygun olacaktır.
    Hatta İletişim merkezine ulaşmıştık biz daha önce onlar servisin bize geri dönüş yapmasını sağladı ; servis gelmeden önce arayarak haber verip geliyor.
    Eğer giderilebilecek birşeyse o an da halledilir ; teknik bir problemse atölyeye alırlar ama iyi niyetliler umarım sıkıntınız giderilir.

Vestel İletişim Merkezi 444 4 123 ; umarım yardımcı olabilmişimdir...

İyi Forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.