Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
63
Favori
156.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onkyo TX RZ900 ilk önemli test ve başı dik
    http://www.areadvd.de/tests/test-onkyo-7-2-kanal-av-netzwerk-receiver-tx-rz900/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• harika
  • Özellikle fiyat seviyesinde hem ses kalitesi hem de yapım kalitesiyle Standartları yeniden belirlediğinden ve özellikle bass seslerdeki otoritesiyle tower hoparlörlerden sub etkisi duyulacak kadar alt frekans başarımı olduğu ...teknik olarak tüm yeni nesil özelliklerin olduğu ancak ON Screen Display inin basit olduğundan ve video prosesing özelliklerinin zayıflığından bahsedilmiş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

onkyo TX-NR809 7.2-Channel Network A/V Receiver - kutulu, kusursuz,

orjinal usb wireless UWF-1 adaptörü ile birlikte

2000 tl

kargo alıcıya ait, hesaplı yollarım

son fiyat

avr satıldı
  • Satacak standartları yakalamış cihaz birlikte rekabetin meyvesi üst modeller de neler olacak meraktayım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba . elimde onkyo tx - nr 414 avr cihaz bulunmaktadır . hdmı network sistem özellikleri ile kesinlikle kozmetik ve elektronik olarak 10/10 puan alır . kutusu ve sistem bileşenleri ile eksiksiz teslim edilecektir . bir müşterim 5 ay önce sistemi almış olup üst segment sisteme geçiş yaptığı için satılıktır . fiyat 900 tl dir . lütfen takas teklif etmeyiniz . ilgilenen arkadaşlarım pm yolu ile iletişime geçebilirler .
  • Türkiyede onkyo neden bulamıyoruz arkadaşlar.
  • SİLİNEBİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@FKASYALI -- 15 Eylül 2015; 10:29:49 >
  • Merhaba Onkyo TX NR 636 sahibiyim cihazdan cok memnunum fakat şöyle bir sorunum var icindeki fan malesef calısmıyor 1-2 saat çalıstıktan sonra goruntu gidip geliyor cihazı dısarı cıkardıgımda hava aldıgı icin bir sorun yasamıyorum ama dısardada kullanmak istemiyorum ellerinizden oper 2.5 yasında bir oglum var :) fan icin bir ayar modu varmdır surekli calısması icin veya bir cozum onerisi olan simdiden tesekkurler saygılar.
  • altungokhan kullanıcısına yanıt
    Bulunduğu ortamda yeterli alan ve hava sirkülasyonu yoksa bu tür aksaklıklar olabilir. Fanın olduğu kısmı fazla şiddetli olmayacak şekilde tıklayıp içindeki tozları şarjlı veya elektrikli süpürge ile çekmeye çalışın. Ayarlar menüsünde bildiğim kadarıyla bir çözüm yok. İnşaallah düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 10 Eylül 2015; 13:48:42 >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    ilginiz için tesekkurler oncelikler hava sirkülasyonu az gercekten ama icinde toz adına hic birsey yok fanda en ufak kıprpdanmada yok malesef bende arastırma halindeyim çözüm bulursam buradan paylasırım saygıalr.
  • Arkadaşlar bir TX-NR3030 aldım ama bana gereksiz fazla :) 4K pass through özellikli daha alt modelle fiyat farkı almak koşuluyla değiştirebilirim. Önerilere açığım, fiyat farkı olarak da ABD fiyatlarını baz alabiliriz...
  • 616 626 636 modellerinden satmayi dusunen varsa talip olabilirim acil aramaktayim

• selam arkadaşlar
    Onkyo TX-NR838 almak istiyorum. izmirdeyim.
    yurtiçi - yurtdışı yardımlarınızı bekliyorum
    sezgin kaya
    05433734098
    saygılar
  • Dün akşam sahibinden sitesinde 838 ilanı görmüştüm. 2.El düşünürseniz bir bakın isterseniz.
  • slm arkadaşlar onkyo tx-nr828 modeli sahibiyim ürünü yeni aldım ayarlar konusunda yardıca ihtiyacım var daha önce denon 1911 kullanıyordum ona audseyy kurulum yaptırıp dinliyordum birkaç ses modu arasında hangisi uyarsa onu dinliyordum fakat 828 in açıkçası ses modlarına tam olarak alışamadım veya çözemedim dün birkaç şey yaptıktan sonra bir reset attım ve bugün yeniden kurulum yapıcam
    audseyy kurulumdan sonra yapılacak ayarlar nelerdir ?
    dts film amfiye çözdürürken amfide seçilecek herhangi bir eq ayarı veya dinleme modu varmıdır veya hangi mod daha fazla performans veriyor
    ince ayarlar ve dinleme ayarları konusunda bilgi rica ediyorum
    üründe türkçe kullanım kılavuzunun olmamasıda tam bir dezavantaj

birde bu akıllı kumandaya diğer kumandaları nasıl tanıtıyoruz?
    basit olarak iki kumandayı birbirine tutup tanıtılma gibi birşey duymuştum böyle birşey varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@FKASYALI -- 15 Eylül 2015; 10:47:51 >

• K@FKASYALI kullanıcısına yanıt
    Kullanım Kılavuzunu Buradan İndirebilirsin (Türkçe Listede Yok):
    http://www.uk.onkyo.com/en/products/tx-nr828-93025.html

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    bunu indirdimde ingilizcem olmadığı için çok faydasını göreceğimi sanmıyorum ayrıca çevirincede biraz sapıtıyor anlamını yitiriyor o yüzden direk bilgi olarak en azından kaba taslak öğrenebilirsem yeterli olacaktır
  • Arkadaşlar Selam

HT-S580 avr 5.1 sistem sahibiyim. Optik kablo ile playstation 4 ü sisteme bağladığımda hiç bir şekilde ses alamadım. PS3 te ses alabiliyordum oysa. (Aynı optik kablo ile)

PS4 desteklenmiyor gibi birşey olabilir mi?

Sorun nerde olabilir sizce?

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.