Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
63
Favori
156.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ooo ben tasarımı çok beğendim. Sanırım 800 serisi yerine tasarlanan bu RZ900 oldu. Trafoyu troidal yapılmış olması da iyi olmuş. kanal başı 200 W ve 18 kg. lık amfi ile güçlü duruyor. Klas, sağlam ve şık bir de tasarım olmuş.
    B2015 planlarında herhangibir yatırım planım yoktu ama şimdi bu AVR kafamı karıştırdı. Ne yapsak 809 u yolcu etsek mi ufaktan ufaktan
  • Yamaha Z9, 2003

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları

Onkyo TX-RZ900, 2015

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asukrumercan -- 26 Haziran 2015; 9:11:21 >

• çok iyi valla
    Z serisi zaten sevdiniz model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asukrumercan A kullanıcısına yanıt
    Bence benzemiyor hiç.
  • Orta üst modellerden sonrakileri görelim birde bakalım sesde bir önceki serilere göre neler olmuş merak edyorum açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Bence benzemiyor hiç.

İçinde Pioneer'un olabileceği herhangibir cihazı zaten Yamaha'ya benzetsen şaşardım.
    Yahu bunda alınacak ne var? Bence hiç benzemiyor. Pioneer nereden çıktı gene?
  • teknika kullanıcısına yanıt
    Onkyo, Pioneer'ın Receiver bölümünü aldı ya, Pioneer hassasiyetin başladı sanmıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yahu aklıma bile gelmedi. Ayrıca Yamaha'nın yeni modellerinin tasarımı da çok hoşuma gidiyor. Bilesin! Pioneer takıntım yok! İyi her cihazı da beğenirim.
  • Avr-lerde cep telefonu gibi olmaya başladı

• Gayet güzel olmuş ,
    Şu kumanda olayına da bir el atsalarmış
  • fiyatlarda belli olmuş. Ağustosta avrupada piyasada olacak deniyor
    TX-RZ800 (£1050) and TX-RZ900 (£1350) UK
    TX-RZ800 ($1,299) and TX-RZ900 ($1,599) USA

TR fiyatları ne olur tahminizce?

bir de dahili wifi var sanırım.
    DTS-X daha sonra yazılım ile dahil edilecek anlaşılan.
  • TR fiyatları da muhtemelen 1500 eu 1800 eu arası değişir her halde

Tepedeki değişikliği merak ediyorum ben. Bunlar artık taşların yavaş yavaş oturduğu ilk cihazlar olacak
  • 1800 euro avrupa fiyatı olur.
    Ertekin avrupa fiyatı ile mal satar mı hiç
    2500 euro olur tahminimce TX-RZ900 fiyatı

RZ1000 , RZ2000 diye mi devam edecek üst seriler acaba
  • Ben çıtayı fazla yükseltmek istemedim temennim avrupa fiyatlarına göre uçuk fark olmaması

Üst seri olarakda benimde tahminim o şekilde bakalım bunların satışı resmi olarak başladığı gün onlarda artık duyurulur herhalde
  • Fazla umutlanmayalım bence en üst versiyon 900 olarak kalacaktır. Zaten toroidal trafo ve amfi özellikleriyle 5010 un yerine oynadığı belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Avr-lerde cep telefonu gibi olmaya başladı

Paradigm Anthem hariç der kaçarım

Dur kaçma! Karpuz kesecektik.

Diğer AVR'ler Iphone 6 Plus, Note 4, Z3. Verdiğin örnek Ericsson 388 joven. Kaçmakta haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Fazla umutlanmayalım bence en üst versiyon 900 olarak kalacaktır. Zaten toroidal trafo ve amfi özellikleriyle 5010 un yerine oynadığı belli.

Ben de öyle sezinledim sanki.
  • teknika kullanıcısına yanıt
    Bana 5010'a göre biraz zayıf gözüktü. Çıkış gücü ve ağırlık olarak yeni 900 biraz daha hafif sikleti gibi gözüktü. Gerçi diğer detayları siz daha değerlendirirsiniz ama benim görebildiklerim bu şekilde.

Bu arada yeni kasayı ben hiç beğenmedim. Eski kasa bence daha güzeldi. Bence markaların kendine has bir dizaynı olmalı ve ona sadık kalmalılar. Ki bu hali ile bana da Pioneer'a benzemiş gibi geldi.

• Bana göre de zayıf eğer 5010 yerine oynayacaklarsa.. ancak benim gözümde bu cihazın klasmanı 8xx'li veya 10xx'li seri veya Onkyo'nun arada çıkardığı flagship e en yakın model olarak 906-929 gibi modellerle eş değer. Zamanla ne olduğu anlaşılır bekleyip görelim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.