Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
63
Favori
155.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi ki Onkyo Pre-power almamışsınız. Gördüğüm kadarıyla 5010'dan pek bir farkı olmayacaktı. Özellikle Power kısımları birbirine çok yakın 5010 (6ohm)200w verirken PA-MC5501 (6ohm)220w verebiliyor. 5010'dan sonra daha fazla fark yaratabilecek bir power amfiye geçmeniz daha doğru olur.
  • Ahmet üstadım;
    Mirage MX HT yazıyordu.
  • rccol

ilgili hoparlörün değerleri aşağıda.
    Bilindiği gibi THX e göre en az 80hz e kadar inebilmeli.
    Olmaz değil olabilir ama alt seslerin surround etkisi beklenen performansı veremeyebilir.

Satellite speaker - 2-way - 110 - 20000 Hz - 8 Ohm
  • @Ahmet,

Bende senin listedeki gibi bir cihaz skalası yoktu ''1'' dışında ancak mantıklı bir tercih yaptığımı bir kez daha belirtmek isterim. specler bütünlenince ortaya 5010 çıktığını gördüm. illaki ayrı ayrı olması mantıklıdır deck sistem gibi ancak 5010 da güncel ve tepe noktada olan bir cihaz diyerek yabana atmadım.

Gümüş renk bekliyoruz bakalım siyaha göre artı bir sempati yaratacak mı bizde o neon lambalar siyahda daha hoş dururdu ya neyse oda ayrı konu

Çok cihaz bağlayıca farklı giriş çıkışlara bazen kafa uçuyor sinirler gerilebiliyor. TV de ise aynen bende alıştım avr açmadan TV sesde şekersiz çay misali tabiri caizse olmuyor

• Dünki Kalibrasyon sonrası setup görüntüleri; Biraz önce fotoğrafladım.
    Exif le felan uğraşmayınız Nokia N8

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları  ►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları  ►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları  ►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları  ►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları  ►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları

Edit; Resimlerin sıralaması düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 10 Şubat 2013; 15:11:54 >

• exif bilgisine bakamam zaten. tıklayınca error veriyor.

küçük haliyle idare edeceğiz. bir şey belli olmasa da.
  • Ali Bey,

Resim sıralamasını düzelttim.
    O esnada bakmaya çalıştınız sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

Ali Bey,

Resim sıralamasını düzelttim.
    O esnada bakmaya çalıştınız sanırım

Evet ya düzelmiş. Sanırım dediğiniz gibi olmuş.

Çok düzgün çekilmiş tripod mu kullandınız?
  • Evet

Ahmet adında tripod kullandım
  • quote:

Evet

Markayı tuttum.

Bazılarında flash patlamış. Yoksa hepside çok iyi çekilmiş onun haricinde. Iphone 5 lerde çok iyi çekiyor. Pozlamayı iyi ayarlamak lazım.

Nikon D300ü ve lens setini sattığımdan beri içim bir garip oluyor ne zaman bir nikon görsem içim gidiyor.

• 818 kısmına eklersiniz benide.
  • quote:

Evet

Her şey hazır halde yeni hoparlörler gelsinmi diyoruz? varmı gelişme @Ahmet bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelx

818 kısmına eklersiniz benide.

Maşallahınız var.
    Her ay hatta hafta mı desem AVR değişiyor szde

Ekleriz tabiki.
    Hayırlı olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Evet

Her şey hazır halde yeni hoparlörler gelsinmi diyoruz? varmı gelişme @Ahmet bey

Fiyat görüşmelerei devam ediyor...

Edit ikinci kısım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 10 Şubat 2013; 19:46:08 >

• Liste güncellendi

196 kişi olduk. 2. dalyaya 4 kişi kaldı
  • Merhaba,
    Bu hafta arkadaşım Almanya ya gidiyor (frankfurt) 616 sipariş vermeyi planlıyorum.
    Almanya sitelerini araştırdım
    http://www.hifishop24.de/product.php?MerchantID=idealo&product_sku=0415301180 burda 392 €
    http://www.de.onkyo.com/de/shop-55448.html onkyo nun resmi sitesin de 650 €

Frankfurt ta uygun alabileceğimiz bir yer var mı bildiginiz. 392 € olan internet sitesi sanırım fiyat ondan mı düşük acaba? magaza nereden aldırabilirim bilginiz var mı acaba Frankfurt ta.

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickelx

818 kısmına eklersiniz benide.

Hayırlı olsun önceki cihaz neydi bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRY07

Merhaba,
    Bu hafta arkadaşım Almanya ya gidiyor (frankfurt) 616 sipariş vermeyi planlıyorum.
    http://www.hifishop24.de/product.php?MerchantID=idealo&product_sku=0415301180 burda 392 €

Frankfurt ta uygun alabileceğimiz bir yer var mı bildiginiz. 392 € olan internet sitesi sanırım fiyat ondan mı düşük acaba? magaza nereden aldırabilirim bilginiz var mı acaba Frankfurt ta.

teşekkürler.

Ben 2 hafta önce aldırdım Almanya'dan.
    Öyle çok aman aman fiyat farketmiyor.Saturn mağazası bildiğimiz marketler içerisinde en uygun fiyatlı olanı.
    Gidip görerek alabilir saturn mağazasından.Ben 429 euroya aldım siyah olanını.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezginkaraman

quote:

Orijinalden alıntı: SRY07

Merhaba,

teşekkürler.

Ben 2 hafta önce aldırdım Almanya'dan.
    Öyle çok aman aman fiyat farketmiyor.Saturn mağazası bildiğimiz marketler içerisinde en uygun fiyatlı olanı.
    Gidip görerek alabilir saturn mağazasından.Ben 429 euroya aldım siyah olanını.

Burada 1000€ civarı fiyatı var. ancak havaalanında %10 unu geri alıp girişte de %15 vergi ödersek 700-900 tl arası (kur farkına göre)fark eder düşüncesindeyim öyle değil mi ?

teşekkürler.

• Kutusuz olarak valiz içerisinde sorunsuzca geliyor cihaz.
    En azından benim cihazda öyle oldu.
  • @Pureblack kutusuyla 809u problemsiz getirmişti hatırladığım kadarıyla ama bu şekilde birazda şans faktörüde vardı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.