Şimdi Ara

Sony Xperia Z'nin İngiltere satış fiyatı belli oldu: 529 Pound

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia Z'nin İngiltere satış fiyatı belli oldu: 529 Pound

Gerek tasarımıyla gerekse teknik özellikleriyle beğeni toplayan Xperia Z'nin, İngiltere satış fiyatı resmiyet kazandı. Akıllı telefon - tablet melezinin, Sony'nin çevrimiçi mağazasındaki fiyatı vergiler dahil 529 Pound olarak belirlenmiş. Merak edenler için 529 Pound'un, kendi para birimimizle karşılığı yaklaşık 1.453 TL. Ön kayıt yaptıran kişiler, Xperia Z stoklara girer girmez e-posta aracılığıyla bilgilendirilecek.

İtalya pazarına 649 Euro'dan (~1.550 TL), Türkiye pazarına ise 1999 TL'den giriş yapması beklenen Xperia Z, dört çekirdekli Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro platformu, Adreno 320 grafik işlem birimi, 2 GB RAM, 5-inç büyüklüğünde Full HD ekran, Android 4.1 ''Jelly Bean'' işletim sistemi, Exmor RS sensörlü 13.1 MP ana kamera, 2.2 MP ön kamera, Full HD video kaydı ve 2.330 mAh kapasiteli batarya gibi teknik özelliklerle donatılmış durumda. Xperia Z'nin satışa sunulduktan kısa bir süre içinde Android 4.2 ''Jelly Bean'' güncellemesine kavuşacağı tahmin ediliyor. 28 Şubat'tan itibaren İngiltere sahillerine vuracak olan Xperia Z'nin Türkiye'deki teknoloji mağazalarındaki yerini alması mart ayını bulabilir.

Sony Xperia Z'nin İngiltere satış fiyatı belli oldu: 529 Pound

• iyimis.. hemen bir tane siparis vereyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 1 Şubat 2013; 21:57:43 >
  • Bende dört gözle bekliyorum.....
    xperia t kullanıyorum, o mükemmeldi bunu düşünemiyorum......

• Amerika fiyatı ne kadar olucak acaba.
  • İngiltere milli gelir 60bin dolar telefon 1450tl
    Türkiye milli gelir 12bin dolar telefon 2000tl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra TFT ekrana kimse 2000tl bayılmaz.Kusura bakma sony.Hele bi fiyat 1500lere gelsin de sonra millet düşünür.

• bende fiyatını 1850 1950 arası olacak die duydum ama inş mümkün olduğunca düşük olsun alacağız inş

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

İngiltere milli gelir 60bin dolar telefon 1450tl
    Türkiye milli gelir 12bin dolar telefon 2000tl ?

Tabi 12 bin dolar teranesini yutmuşsan, bu kıyaslama doğru. Bir de 12 bin dolar teranesi var.
  • Hic umudum yok ama insallah dedigi gibi 1900 ile 2000 tl arasi gelir ingiltere fiyati bile boyle ucuksa tr yi dusunemiyorum

• keşke google sony ile iş birlii yapıp nexus u sony tasarımıyla buluştursa

• 2000 liraya gelsin. fark yapmaz. telefonu diğerleriyle karıştırmayın. bazı yönleri çok iyi su geçirmez gibi ek donanımları olduğunu düşünürseniz. bu fiyata normal bu telefon. bir kaç ay sonra istediğiniz fiyata düşecektir. telaş yapmayın.

• telefon dubaiye ne saman giriş yapacak bilfisi veya fikri olan var mı ? bu kadar bekletmemeliydi sony

• İngiltere'den getirtmek mantıklı gibi.. Gümrükten geçerken vergi iadesi de alınırsa, fiyat oldukça makul olacaktır.

• kasa rengi tek seçenek mi siyahtan başka yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

kasa rengi tek seçenek mi siyahtan başka yok mu?

Siyah, beyaz ve mor renk seçenekleri var.
  • bekleyin s4 (adi her ne olursa) bunun balonu soner ve fiyati 1500tl seviyelerine duser.telefoncular bu telefondan cok zarar edecek gibi gozukuyor.cunku sony'nin potansiyel alicisi zaten az mart'a kadar tanitilacak her amiral gemisi telefon sony'nin pastasinda koca bir dilim alacaktir.ama sorun degil sony koklu bir sirkettir.hazirana kadar yeni bir model daha hazirlar.
  • 2000 lira fiyat çekmişler TR için olacak iş değil,bunlar parayı ne sanıyor ya zaten Ericsson'dan sonra pazarın yok bu ülkede çıkmışssın gitmişssin.alana kolay gelsin.

• Güzel cihaz ama 2000 eder mi orası tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: esqhia

Bu saatten sonra TFT ekrana kimse 2000tl bayılmaz.Kusura bakma sony.Hele bi fiyat 1500lere gelsin de sonra millet düşünür.

tft nin su geçirmezlikle bir ilgisi olabilir mi acaba yoksa bu dönemde böyle bir ekran ilginç bravia engine le süslemişler birde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.