Şimdi Ara

FM 2013, Serinin En Hızlı Satan Oyunu Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sahip olduğu oynanış yapısıyla birlikte futbolu seven oyuncuları kendine bağlayan Football Manager serisinin işleri yeni sezon oyunuyla birlikte oldukça iyi gidiyor. Sports Interactive'den gelen bilgilere göre FM 2013, serinin en hızlı satan oyunu oldu.

Türkçe dil desteğiyle gelmesinden dolayı bizim için de ayrı bir öneme sahip olan FM 2013'ün satışları, her platformda büyük bir artış göstermiş. iOS'ta yarım milyon satan oyunun PSP satışları da beklenenin çok yukarısında. Gelen bu verilerle birlikte oyunun bir önceki yapıma oranla iki kat daha yüksek satış seviyesine ulaştığı belirtiliyor.

• adam olsunlar satar tabi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

adam olsunlar satar tabi

Daha önce adam değilmiydiler sanki.

• çunku korsan oyun crash dumb hatası yuzunden çalışmıyor.şuana kadar tum dunyada skidrow da dahil bunu çözebilende olmadı bu yuzden de insanlar orjınalı alıyor fakat orjınal daha ucuz olmalı

• oyunun orjinali ile online oynamak paha biçilemez ayrıca crash dumps hatasını yapımcılar isteselerdi telif hakkını verirdi ama bu sene adamlar iyi çalışmış ben olsam bende vermezdim emek var hak var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanelly

çunku korsan oyun crash dumb hatası yuzunden çalışmıyor.şuana kadar tum dunyada skidrow da dahil bunu çözebilende olmadı bu yuzden de insanlar orjınalı alıyor fakat orjınal daha ucuz olmalı

kutulu olarak 30tlye aldım daha ne kadar ucuz olsun be adam

• ozanelly ; iyice saçmalamışssın.30 TL'den daha ne kadar inmesini bekliyorsunki?
    Hadi dersen COD ve benzeri oyunlar niye bu kadar pahalı anlarım seni.
    Türkçe alt yazı destekli + kutulu 30 TL olan oyunu al öpte başına koy.

• konsol oyuncusuyum ama ilk defa pc ye orjinal oyun olarak fm13 ü aldım helal olsun fm14 üde orjinal alıcam
  • Acaba Türkiye'de ne kadar sattı ? Önümüzdeki yıl Türkçe dil desteği gelmesi bakımından önemli.

• Oyun 30 TL insaf lan...
  • ya arkadaş ne kafaya taktınız fiyat olayını ben oyun oynayan biri değilim dolayısıyla oyun fiyatları nedir bilemem diğer oyunlara göre kıyaslandıgında ucuzdur onu bilemem bence 30 tl de pahalı ama benım bunu derken kıyasladıgım seylerle sizin kıyasladıgınız şeyler çok farklıdır. iyi oyunlar herkese

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.