Şimdi Ara

Kanuni racer 200 yorumlariniz neler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
61.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar merhaba,ben bu siteye henüz üye olmuş bir kullanıcıyım.kullanıcıyım diyorum çünkü kullanmadığım bir motor için yorum yapmam.dolayısıyla böyle olan arkadaşlara da açıkçası kıl oldumkanuni racer 200 için o kadar kötü yorumlar var ki şaşırdım doğrusu.iki yıldır kullanıyorum ve teknik olarak hiçbir sorun yaşamadım.yeni başlayanlar için bulunmaz bir alet olduğunu kabul edelim lütfen...
  • Merhaba arkadaşlar ben erhan size bişey danışmak ve bilgi almak için yazıyorum ben motor almayı düşünüyorum ama alacağım motor maddi durumumuz fazla iyi değil onun için 2. el ve fiyat 2.500 geçmiyecek bu fiyata göre alabileceğim spor tarzı bi motor varmı ?
  • selam arkadaslar ben 2006 model kanunı racer 200 bınıcılerın denım suanda elımde sımdıye kadar bır sorunum olmadı almayı dusunen arkadaslara tavsıye ederım ben bu ınsanları anlamıyorum motordan anlamayan bıle kanunıye yorum yapmıslar bu kadar ahmaklık olurmu yaaa
  • az önce gezinirken yazılanları gördüm sinir oldum diyebilirim.hemen üye oldum yazılanlarıyanıtlamak adına
    arkadaşım 2007 den buyana kanuni racer 200 kullanıcısıyım yaz kış kullanıyırum.
    yağını ve patlayan sinyal ampüllünden başka bişeyini değiştirmedim.masraf yapmadım.
    şuan motorsikletim 30.000 km aştı denizliden marmaris,antalya,fethiye muğla,kütahya gibi km yuksek yerlere 2 kişi gittim geldim.
    oldukda ilgi çeken bi motorsiklet,grenajların zayıflığı konusunda haklısın.ama kardeşim motorla kaza yaptığında
    o grenajlar arab kaportası gibi tenekedende yapsan haşat olur.
    hız dişlisi taktım şuan 140 yapıyo bence yeterlibi hız sonuçta yarışa çıkmayacağız.
    100 kmhz ile sabitleyip saatlerce yol alabiliyorum lastiğinin bile patladığını görmedim.
    herkez gücüne göre mal satınalır.125 honda motorumu satıpda almıştım 2007de gayette memnunum.
    1000 cc lik motorun görünüşü var ama sesi işi bozuyo oyuzden kötü gözle bakılıyo.
    yakıtdada oldukca cimri,yedek vanasını açtığımda bile 70 km yol yapıyo.
    bakışmakla beyin okunmaz arkadaşım,
    param olsa bende bilirdim 1400 cc hayabusa almasını!!!!!!!!!
  • sakin olun şampiyonlar konuyu hortlatmışsınız
  • dh üyesi olarak bu konuyu motoru almadan önce okudum vallahi kardeşim bu motora iyi bişey yazan görmedim :D kendi şahsi yarı acemi yorumlarım

ilk motorumdur

yakıt konusunda fena değil parçaları ucuz değil ucuz diyen yalan söyler bakımı felan çok ucuz yani arabadan sonra belki çok ucuz gelmiş olabilir

o gün zincir taktırdım yağı değişti çadır aldım ayarlamalar yapıldı debriyaj fren vs vs motor epey yatmıştı iyi bir baktılar

söylerler dikkatli olun almayın yolda civata sıkarak gidersiniz haklılar daha aldım diri diri 2700km de tap taze motor marş ayağı sallanıyor vites kolu sallanıyor arka fren tutmuyor debriyaj sallanıyor zırt bırt stop ediyor soğukta çalışınca ısınana kadar gaz verme olayı bu doğal bişey gerçide illet bişeyde :D

çok kaba sexy güçlü görünen ama gerçekten 5 para etmez bir motormuş ama çok sevdim

şöyleki sesi iyi gidişi bana göre yeterli hava soğutmalı olması kötü az zorladım giderken sıcaklığı bana vurdu çok titreşim var ya aynalar felan rüzgardan yada çukura girince yön değiştiriyor ve arkayı değil ellerimin bi kısmıı görüyorum çok orantısız olmuş koltuk felan çok dandik alırken bakamadım alınca anladım :D

öngösterge camları mika berbat gözüküyordu kapak aldım yeniden taktım arka stoplar pembeleşmiş güneşten aldım taktım 6 tl :D yeşilyurt motordan spariş veriyorsunuz motorun resimleri parça numaraları sitesinden resimlerine bakarak seçin ertesi gün geliyor

onun dışında bu paraya yeterli ama kötüledim sanacak okuyan evet bekletimin altında bir motormuş ama

çalıştırıp vites geçirip rüzgarı o sesi az buçuk gücü hissedince sorun kalmıyor inanın gerçekten fiyatına göre güzel motor keşke sıfır alsaydım dedim
  • konuyu hortlattım sürmesini bilirsen ben bununla nice böğüren motorlar solladım maximum hız 160 ben 155 e kadar gördüm göürünüşünü beğenmeyen arkadaş bi daha baksın bence km de 10 krş yakan bi motor bu
     Kanuni racer 200 yorumlariniz neler
  • 1.77 Boyum var kalıplı biriyim boyumda bi çok türk erkeğine kıyasla yeterli uzunlukta diye düşünüyorum yaşımda 17 ki ileride dahada uzıycağını hesaplayınca cgrnin neden kötü olduğunu açıklıyım dedim. ilk olarak minyatür boyutta bi motora binemem. bide 1.82 1.85 i geçik kilolu abiler var onlar ne yapsın ? motor mini tank gibi bişey resmen tamam çok güçlüdür az yakıyodur maksimum performans falan ama şahsen ben cgr 125 modellerini sevemedim hondanın fiyatlarıda bayağı tuzlu zaten ilk motorunuzu arıyosanız " Benim gibi " ve uzun boylu , kalıplıysanız uzak durun derim. Kübanın 180'lik bi modeline 4000 demiştiler " Peşin fiyatı " bu yüzden kuba kafama yattı hoşta bi görüntüsü var beyaz , siyah , çelik jantlar falan çok uzun boyluysanız o da size küçük gelir ama cgr boyutundan iyi olduğu kesin 27 28 yaşlarında kullanan uzun boylu bi abi tanıyorum motorundan gayet memnun " Hız tutkunu olduğu için çok kaza yapıp bi yerlerini kırdı ama :/ " Bu arada birileri motor yağmurda kayar demiş arkadaşım bi çok motor zaten yağmurda kaymıyormu ne yani motor sırf markası honda cgr olduğu için tekerlekleriyle yola yapışıp sürücüsüne kalkan falanmı oluyo ? acemi sürücüyüm boş yolda giderken arka tekerlek kaymıştı ıslak yerler yüzünden kaza yapmıştım hemen kalkıp yerlere su döküp yolları yıkayanlara söve söve eve döndüm keşke marka fanlığı yapmadan tavsiyede bulunabilseniz herkesin bi markayı , modeli beğenmesi gibi bişey mümkün olamaz bu bi zevk meselesidir ve bu tarz öneri kısımlarına yorum atarken dikkat etmelisiniz ziraa o kadar parayı bi öneri yüzünden çöpe atabilicek bilinçsiz arkadaşlar olabilir iyi forumlar.
  • TroopeR kullanıcısına yanıt

Ya bende Ramzey 100 cup var hız olarak çöp ama kuvvetli bir motora sahip birde yakıt cimrisi bende kanuni racer 200 almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.