Şimdi Ara

EVE ONLINE rehber,paylaşım (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
6
Favori
92.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyun gercek bır dunya sımulatoru oldugu ıcın oyuna gıren arkadaslar ekstradan forum veya buna benzer ikincı planda kalan araclara ıhtıyac hıssetmezler oyundaki varolma savası yetmekdedır.
    Kullandıgın bır ıtemı gercek dunyada gıbı taa en basından uzaydakı kayalardan cıkarmak ınsanı yeterınce mesgul etmekdedır.
    Evet ,bu oyunu oynayabılmek gercekden bırazda IQ gerektırmekdedır.Oyuzden bir ay içinde oyuna baslayan 100 kısıden 70 tanesı ılk gun oyunu bırakmakda,20 tanesı 3-5 gun cabaladıkdan sonra bu oyun oynanır ama bu anlamak ıcın vakıt lazım oda bızde yok mantıgı ıle bırakmakda,5 tanesı para bulamadıkları için 14 günün sonunda bırakmakdadır.Kalan 5 kişide oyundakı cesıtlı turk veya dıger mılletlerın corplarında oyuna baslamakdadır ki bu sayı oyunu daha önce baslamıs ve bellı bır sure oynamıs ve bırakmıs olan kısılerın yerını doldurmaya yetmemekdedır.Yanı lafın özu oyundakı TÜRK oyuncu sayısı 100-200 kısı arasında seneler gecmıs olmasına ragmen hıc degısmemekdedır.Fakat dıger mılletlerın populasyonlarına bakdıgımızda kı bu konuda hayran oldugum RUS ve Rusca konusan mılletler bır numaradır hep artmısdır.
    Su an oyunun oynanabılen fızıksel yuzeyının 3/4 rus allıancelerıne aıtdır.Bu durum dıger mılletleri cok rahatsız etdı ama elden bırsey gelmıyo.

• iyi günler arkadaşlar.

eve online'a başlamayı düşünüyorum bana 21 günlük trial için davetiye gönderebilir misiniz?? Şimdiden teşekkürler.
  • Karakterleri sattın galiba?
  • Karaketler bende ,oyundayım halen herhalde bırakamıcaz bu gıdısle ama malum her zamankı gıbı buyuk sırket buyuk dert bana el frenı cekdırtdı.
    Balta ve captaın logar yenı bır sırket kurup RAZOR ally sokdu corpdakı cogu arkadası oraya yonlendırdık daha dogrusu TORTUGA CARTEL allıance sındekı.
    Oyuna yenı baslayan ve baslıcak arkdaslar oyun ıcı maıl atarlarsa yardımcı olurum oyunda...
  • İstasyonda ne zaman odamızdan çıkıp gezinebilicez? Kaç ay oldu hala "not yet decontaminated" diyor
  • yıl sonu yeni expantion gelicek. ccp hep yılda 2 expantion çıkartıyor.
  • ne zaman başlamak gerek şimdimi yoksa yeni paketten sonramı ?
  • Ne kadar erken başlarsan o kadar iyi olur
  • Daha önce 1 hafta denediğim ama okul yüzünden devam etmediğim EVE'ye tekrar başlamak istiyorum şu an oynayan birileri var mı? varsa in-game isminiz nedir?
  • oyuna başla ve "merkez" "rehber" kanalarına gir. orda bol bol türk oyuncu bulacaksın.
  • aktif Türk klanı var mı
  • Merhabalar

Baya uzun zamandir Eve online oynamayi dusunuyordum ama nedense bir turlu baslayamadim. Gecenlerde buradaki butun yazilari okudum ve kesinlikle baslamaya karar verdim. Sadece oynayanlarin yazilarindaki heyecan bile baslamak icin yeterli bir sebep ki oyunun kendisi de gayet guzele benziyor. Su siralar halletmem gereken bir kac is var. buyuk ihtimalle 1-2 hafta icinde baslamis olurum.

Simdiden gelecekteki yardimlariniz icin tesekkurler
  • Yeni patch ile eve git gide görsel şölene dönüşmeye başladı sağlam bir ekran kartı ile Online oyunlar içerisinde şuan en iyi grafiklere sahip oyun diyebiliriz. GW2 çıkana kadar en iyisi... Oyun mekaniğinin yeni hali oldukça keyifli bir deneyim sunuyor.
  • son videosu

http://www.youtube.com/user/CCPGAMES

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucas -- 1 Aralık 2011; 1:29:21 >
  • 60 günlük kod var elimde isteyen var mı? trial kod ama...

ayrıca buddy programdan 10 adet davetiyem var 21 günlük trial için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahfuzalbayrak -- 3 Aralık 2011; 17:45:27 >
  • CCP Games ın yapımcısı olduğu Eve Online 2011 Kış ayları için düşündüğü genişleme paketiyle ilgili bir video yayınladı.30 Kasım dan itibaren başlatılan bu genişleme paketinin içinde değişik türden yeni özellikler ve oyuna getirilmesi planlanan yeni gemiler de mevcut.

• UP UP
    Paket çıkdı.tahmınımce 15k kadar adam oyuna donus yapdı.Toplam sayı 45k-50k arası.
    OYUNA YENI BASLICAK ARKADASLAR OYUNDA TURK POPULASYONU YUKSEK.
    BASLAYANLAR REHBER veya MERKEZ kanallarına gelsın yardım ancak buralardan yapılabılır oyun dısı ımkansız...
  • forever eve 0/
  • 30 Aralık sonrası tatil döneminde (Finallerin konularını o zamana kadar halledebilirsem :P) EVE'i tekrar denemeyi düşünüyorum. Vaktinde (2-3 yıl önce) 15 günlük trialını oynayıp beğenmiş, fakat aylık ücretini veremem diyip bırakmıştım. HTPC'im kaldırırsa zevkle oynarım bu sefer İki hafta içinde trial kodu aramaya dönebilirim, sevgiler
  • selam arkadaslar oyun nasil gidioyor ? yakin bi zamanda acc ler yeniden deyer kazanirmi?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.