Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.203
Cevap
252
Favori
1.562.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15111512151315141515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • polise ölünce cephane felan eksiliyomu beyler ?
  • Kürek bekleyen arkadaşlara hatırlatma, Torrentden indirenlerede bir aydınlatma.. Beklediğiniz kürek çıktı, Linkden bakabilirsiniz.

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

• efsane oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d&r kutulu oyun 173 lira 9a kadar vade farksız taksit. İndirmeyle falanda uğraşmazsın.
  • Aslında saçma değil

Launcherın aniden kapanması veri kaybına yol açabilir. bunu önlemek amacıyla dosya boyutunun rakamını düşürerek bitirmesini sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burnout53

Beyler Franklin'de 500 bin para var.Bunu bir yere yatırmam gerekiyor mu güvenli olması için.

Birde şehirde aşırı derecede fps düşüşleri yaşıyorum. 30-35 arası fps alırken bi anda fps 4-15 arasında gidip geliyor.Sebebi nedir sistemin hangi parçasındandır? :o]

İntel İ3 540 3.06
    Sapphire R9 280
    4 GB Ram

Gta bir açık dünya oyunu olduğu için işlemciye çok yükleniyor.benim tahminim işlemciniz Darboğaz yapıyor.işlemci ve ram upgrade yapmalısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 15 Nisan 2015; 14:49:36 >
  • Arkadaslar merhaba ben GTA 5i orjinal alicam ama kutulumu alsam yoksa steamden mi karar veremedim.Kutuluda Social Club üzerinden aktiflestiriyoruz ama olurda ilerde o 7 Dvd den biri bozuldu oyun Social Clup kütüphanesinde de dijital olarak indirmek icin yedegi olucak mi onu merak ediyorum.

• Slugg S kullanıcısına yanıt
    O sorunun temel nedeni sunucunun yoğun olması. Eee kaç kere ertelendi oyun 1 değil 2 değil sunucular patlama yaşıyor bildiğin herkes yığıldı oyuna. Artık oynasak ne kadar iyi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Onunla alakası yok. Birden fazla hata veriyor. Önce corrupt hatası sonra zlib error şimdide tekrar indireyim dedim 60 kb/s ile iniyor. Bir taraftan torrent açık onun da seedi yok 150 ile çekiyor

R* ne anlar alt yapıdan d***galak herifler. Rezillik para iadesi istedim. Hizmeti yapamıyorsan satma yada steama bırak . ..............................................................

Aynı sorun bendede var bende tekrar indiriyorum. Ticket attım cevap bile yazmadılar. Onlarda bilmiyor sorunu. Eminönü bilgisayarcısı gibi tekrar yükle geçer diyorlar. Yüklerken hızlansın diye 1KB'lık dosyayı silmeyin. Sildiğinizde HASH yarım kalıyor ve partlar yüklenmiyor doğru düzgün. Bırakın normal indirsin. 57/60gb'ı indi benim. Eğer sorunu çözersem size de söylerim. Hadi eyv.

• quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

Kürek bekleyen arkadaşlara hatırlatma, Torrentden indirenlerede bir aydınlatma.. Beklediğiniz kürek çıktı, Linkden bakabilirsiniz.

Terazine tıkladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Youtube yüzünden mi bilmiyorum ama ben oyunu bu kadar takılarak oynamamayı tercih ederim. Videoya dayanarak söylüyorum ekran kartınız kaldırmıyor bu ayarları ya da işlemci, incelemedim detaylarınızı ama çok kesik kesik atlıyor ve takılıyor, bana böyle geldi.
  • aranızda steam sunucularına bağlanırken hata oluştu şeklinde bi uyarı alan varmı steama giriş yapmaya çalışırken steama bağlanamıyorum bi türlü dün hiç bişeyi yoktu -.-
  • quote:

Orijinalden alıntı: apcom_tr

Arkadaslar merhaba ben GTA 5i orjinal alicam ama kutulumu alsam yoksa steamden mi karar veremedim.Kutuluda Social Club üzerinden aktiflestiriyoruz ama olurda ilerde o 7 Dvd den biri bozuldu oyun Social Clup kütüphanesinde de dijital olarak indirmek icin yedegi olucak mi onu merak ediyorum.

Kesinlikle steam dan satın alın...

• Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

sonunda geldi ..

haritayı isteyen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_61

sonunda geldi ..

haritayı isteyen var mı

yollar mısın bir şey deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm_61

sonunda geldi ..

haritayı isteyen var mı

Dün Hepsiburada'dan aldım. Kargoya verildi yazıyor ama hala kargo takipte belge düzenlendi yazıyor. Yani henüz yola çıkmamış bile.

Hepsiburada'ya benden

• quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

Youtube yüzünden mi bilmiyorum ama ben oyunu bu kadar takılarak oynamamayı tercih ederim. Videoya dayanarak söylüyorum ekran kartınız kaldırmıyor bu ayarları ya da işlemci, incelemedim detaylarınızı ama çok kesik kesik atlıyor ve takılıyor, bana böyle geldi.

O genel bir sorun texture limiti gecince oluyor ilerde duzelcektir

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    yok. oyun açılmıyor. serial i giremedim daha. ama bir video izledim. orada aygıt yöneticisinden nvidia ekran kartını devre dışı bırakıp deniyordu. denedim ve oldu. eğer isteyen olursa link atabilirim videoyu.
  • snow-leopard S kullanıcısına yanıt
    Bende i7 4770 ve R9 290 trix var. Herşey ultrada kasmadan açıyor fakat optimizasyon sorunu var oyunda. Amd gta için beta modunda yazilim sundu.daha yuklemedom yukleyince sorun inşallah ortadan kalkar.
  • hayaller 4k hayatlar intel 4000
  • 
Sayfa: önceki 15111512151315141515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.