Şimdi Ara

Windows 8 Pro'ya 79 TL'den sahip olabilmek için son saatler !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows 8 Pro'ya 79 TL'den sahip olabilmek için son saatler !!!

Microsoft'un Windows 8 için ekim ayından bu yana sürdürdüğü özel fiyatlandırma kampanyası bugün itibariyle sona eriyor.

Hatırlanacağı gibi kampanya çerçevesinde Microsoft, 2 Haziran 2012 tarihinden sonra Windows 7'li bilgisayar alan kullanıcılara 29 TL karşılığında; lisanslı Windows 7, Vista ya da XP sürümlerine sahip olan kullanıcılara ise 79 TL karşılığında Windows 8 Pro sahibi olma fırsatı sunmaktaydı.

Özel fiyatlandırma kampanyası 31 Ocak'ın son dakikasına kadar sürecek. Ancak takvimler 1 Şubat'ı gösterdiği zaman ise Microsoft'un yeni işletim sistemi için kullanıcıların ödemesi gerekecek tutarlar şöyle:

• Windows 8 Pro: 539 TL

• Windows 8: 315 TL

• Windows 8 Pro Pack: 259 TL (Sadece Windows 8 kurulu bilgisayarlar için geçerli)

• Windows 8 Media Center Pack: 25 TL

Windows 8 Pro için yapılan özel fiyatlandırma fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, 31 Ocak 23:59:59'a kadar Windows 8 Türkiye'nin sayfasını mutlaka ziyaret edin.

• sistem fiyatına satıyorlar

gözünü sevdimin korsanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonunuDusunenKahraman

10 - 20 TL olsaydı hemen alırdım.

sonunu düşünen kahraman olamaz almalısın

• Kim ne derse desin win7!
  • dokunmatik pc ye sahip olmayanlar için fazla bi + sı olmayan işletim sistemidir windows 8

• xp akar
  • şu fiyatlar biraz düşük olsa kim korsan kullanır?
  • Orj Win 7 Ultimate ile mutluyuz.
  • Hayatta okadar para vermem sokakda bulmuyoruz o parayı w8 neymiş
  • 29 liradan alabileceğim kuponum vardı ancak almadım. Win7 ile devam.
  • Zamanında aldım 29 TL'ye mutluyum, ne bu fiyatlar demeyin adamlar ucuza sattılar alan aldı almayan almadı.
  • Geçen aldım hatta 1 tane daha mı alsam diyorum. Bi daha denk gelmez.

• 29 tl'ye aldım, aldığıma bin pişman oldum. dokunmatik ekran olmadan işkenceye çevirmişler sistemi. direk sildim ve win 7 kurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

Zamanında aldım 29 TL'ye mutluyum, ne bu fiyatlar demeyin adamlar ucuza sattılar alan aldı almayan almadı.

Sıfırdan mı o fiyat yoksa geçiş mi ?
  • fiyatı aslında şu haliyle makul bence (79TL). hatta bir ara almaya karar verdim ve microsoftun sitesinden win8 yükleme sihirbazını indirdim (ödeme işlemi ilerleyen aşamalarda yapılıyordu), ancak sihirbazı başlattığımda mevcut sistemimi taradı ve neredeyse en çok işime yarayan programların win8 le uyumlu olmadığını gösterdiğinde almaktan vazgeçtim... win8 kullanıcı deneyimi açısından oldukça kolaylaştırılmış bir sistem, oysa bana, hakkımda bilgileri biriktiren değil... o bilgileri silme fırsatı veren bir işletim sistemi lazım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

Hayatta okadar para vermem sokakda bulmuyoruz o parayı w8 neymiş

79 liraya çok diyorsan yazıklar olsun sizin gibi zihniyete.

• şu fiyatları görünce inadına korsan alası geliyor insanın, bırak 70 80 lirada herkes alsın, 500 küsür lira nedir arkadaş
  • tablet özelliklerini kaldırabileceğimiz seçenek olsaydı
  • Win 7 FTW
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

Hayatta okadar para vermem sokakda bulmuyoruz o parayı w8 neymiş

79 liraya çok diyorsan yazıklar olsun sizin gibi zihniyete.

Bunun gibi adamlarla aynı oksijeni tüketiyoruz.. Emin ol kız arkadaşına vs saçma sapan şeylere tonlarca para dokuyordur, be adam boşuna nefes alıpta oksijen tüketme...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.