Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peugeot un sitesinde navigasyon opsiyonel olarak eklenmiş ve fiyatı 1226 tl olarak belirlenmiş.ekran hariç.ekranla birlikte 2248 tl tutuyor.satış görevlisi 2012 modellerdeki ekranlara navigasyonun eklenemeyeceğini söyledi.ama opsiyon listesinde hem navigasyon un ayrı fiyatı yazıyor hemde navisasyon +smeg ekran fiyatı yazıyor.bu arada 2013 modellerde active donanımında birkaç değişiklik var. active donanımına sis farı standart eklenirken 2012 modelde standart olan 15" aluminyum alaşım jant opsiyona bağlanmış.fiyatı 766 tl.2013 model için aldığım fiyat 1,4 e-hdi için 45k.
    bu aracı 2012 model alanlar hem fiyat hemde donanım olarak daha kardalar.
  • Nihayet navigasyon gelmiş. Acaba bizim arabalara sonradan takılıyor mu?

Bunu yarın öğreneceğim :)
  • Bu arada eklemeden durmayacağım. Son dönemde baya bir 208 popülasyonu oldu. Ankarada sokakta sürekli görmeye başladım.

BUnun dışında bu tür perde alan oldu mu?

http://www.otoaksesuarci.com/urun/bod-peugeot-208--araca-zel-takmatik-perde-/q?urunid=590

Sanki bu perde ile camlara film yaptırma işinden kurtulacağım gibi geldi. Polisle uğraşmak istemiyorum.
  •  PEUGEOT 208 SAHİPLERİ
  • Kimsenin aracını kötülemek gibi bir amacım yok ama dün bu aracı inceleme şansı buldum ve göğüsün en ucuz plastikten yapıldığını görünce şok oldum. Bir arkadaşımda 207 var ve 207'nin bile göğüsü gayet düzgün bir plastik ile kaplı. Bence 35-40 bin bu araca vermek yerine yeni clio almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Kimsenin aracını kötülemek gibi bir amacım yok ama dün bu aracı inceleme şansı buldum ve göğüsün en ucuz plastikten yapıldığını görünce şok oldum. Bir arkadaşımda 207 var ve 207'nin bile göğüsü gayet düzgün bir plastik ile kaplı. Bence 35-40 bin bu araca vermek yerine yeni clio almak daha mantıklı.

Çok kötü bir inceleme yapmışsınız. Aracı inceleyen birçok kişi bu aracın iç mekan kalitesini bırak 207 yi clio4 ten bile daha kaliteli olduğunu söylüyor.hatta sınıfının en kaliteli içmekana sahip araçların başında geldiği ortak kanı.malum şikayet sitesinde clio4 ile ilgili şikayetler ortada.özellikle 207 ile karşılaştırmanız çok komik
    Diğer noktada bu sayfa 208 sahiplerinin olduğu bir safyadır.dolayısıyla özellikle farklı markaya ilgili önerinizi başka sayfalarda paylaşınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 22 Haziran 2013; 2:49:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Kimsenin aracını kötülemek gibi bir amacım yok ama dün bu aracı inceleme şansı buldum ve göğüsün en ucuz plastikten yapıldığını görünce şok oldum. Bir arkadaşımda 207 var ve 207'nin bile göğüsü gayet düzgün bir plastik ile kaplı. Bence 35-40 bin bu araca vermek yerine yeni clio almak daha mantıklı.

Simgenize bakılırsa vw kullanıcısısınız. Aracı almadan ben de sizin görüşünüze(dandik fransız) sahiptim.
    Fakat yanılmışım, hiç de fena bir araba değil. Türkiyedeki fiyatlara bakınca kendi sınıfında fiyat-kalite bakımından oldukça makul bir araç. Polo'dan aşağı kalmaz.

• Evet uzun servis mücadelemi sizinle paylaşayım istiyorum. Navigasyın için servis yetkilisi ile iki kere konuştum sonuç. Birşey bilmiyorlar. İknciside türkçe navigasyon yokmuş. yani harita türkiye için değilmiş

Bu ne saçma iş dedim ama ABC peugeot çalışanları servisinden satışına hiç bir konuya hakim değiller. Navigasyon konusunda. Bunun dışında serviste beklerken çalışanların fiyat,müşteri ve diğer konularda konuşmalarını dinledim. Bir daha gideceğimi sanmıyorum galiba.
  • Kontak kapali iken nasil radyo dinleriz?

• Selam arkadaşlar...
    Babamin 2007 model lagunasi var. Araba benzini su gibi içtiginden takasa verip 0 peugeot 208 almayi düşünüyor. 1.4 düz vitesli dizel istiyor. Özellikle kullanan arkadaşlar arabadan memnun mu? Bu özelliklerde hangi model uygun düşer?
    Yardimlariniz şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

Selam arkadaşlar...
    Babamin 2007 model lagunasi var. Araba benzini su gibi içtiginden takasa verip 0 peugeot 208 almayi düşünüyor. 1.4 düz vitesli dizel istiyor. Özellikle kullanan arkadaşlar arabadan memnun mu? Bu özelliklerde hangi model uygun düşer?

Laguna'dan sonra konforsuz gelebilir yalnız. Laguna gayet sağlam, yere iyi basan bir araçtır. D segment bir araçtan sonra B segment araç sizi tatmin etmeyebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones

quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

Selam arkadaşlar...

Laguna'dan sonra konforsuz gelebilir yalnız. Laguna gayet sağlam, yere iyi basan bir araçtır. D segment bir araçtan sonra B segment araç sizi tatmin etmeyebilir..
    orası muhakkak ama lagunaya benzin yetiştirmekten bıktı artık. bi de araba 160.000 km'ye dayandı. artık elden çıkması gerekiyor. zaten devamlı binmediği için sıkıntı olacağını sanmıyorum. 2 kişilik annem ve babam için ideal bir araba olur sanırım. ama özellikle kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• Son 747 km nin ortalaması 5.8 litre,Ankara şehir içi.
    Ama artık 2200 devirde vites değiştirmekten gına geldi,fabrika verisini tutturdum sayılır,son 2 gündür sert kullanıyorum artık.
  • yaklaşık 2.5 ay önce aracımla trafiğe çıktım.
    5500 km. civarındayım.
    ankaradan çerkezköye geçen hafta yolculuk yaptım.
    90 km. yi geçmeyeyim dedim.
    ortalama 3.3 lt/100 km ekran göstergesiyle 570 km. yaptım.
    bence güzel bir rakam.

208 active, 2012 model, dizel, otomatik
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyifim

yaklaşık 2.5 ay önce aracımla trafiğe çıktım.
    5500 km. civarındayım.
    bence güzel bir rakam.

Degerleriniz cok iyi. sehir ici yakit tukeyimini kac ogrenebilirmiyim? Bende su anda anadolu yakasina 1.4 ehdi 68 hp 15000 km de ki araci almaya gidiyorum :) Son fiyati 38.500. Ben aracin performansindan biraz supheliyim ama size de sormak istedim. Ayrica aracta usb girisi var. Buradan flash bellek takip mp3 dinleyebiliyormuyuz? Tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: grapharch

quote:

5500 km. civarındayım.
    bence güzel bir rakam.

Degerleriniz cok iyi. sehir ici yakit tukeyimini kac ogrenebilirmiyim? Bende su anda anadolu yakasina 1.4 ehdi 68 hp 15000 km de ki araci almaya gidiyorum :) Son fiyati 38.500. Ben aracin performansindan biraz supheliyim ama size de sormak istedim. Ayrica aracta usb girisi var. Buradan flash bellek takip mp3 dinleyebiliyormuyuz? Tşk

Hayırlı olsun hocam yeni aracınız şimdiden.

Flash bellek takıp dinleyebiliyorsunuz yalnız belleği fat32 olarak biçimlendirmeniz gerek ntfs olduğu zaman okumuyor sadece fat32 yi okuyor.

• quote:

5500 km. civarındayım.
    bence güzel bir rakam.

mükemmel değerler.2 hafta sonra benimde küçük bir yolculuğum olacak.verileri burada paylaşırım
  • quote:

quote:

5500 km. civarındayım.
    bence güzel bir rakam.

performans konusunda endişen olmasın.kalkış biraz ağır o kadar.sonrasında dizel farkını hissettiriyor.
    aracınız şimdiden hayırlı olsun.istanbuldaki ortalamam 35 km hız da 4,5 lt/100

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

quote:

5500 km. civarındayım.
    bence güzel bir rakam.

performans konusunda endişen olmasın.kalkış biraz ağır o kadar.sonrasında dizel farkını hissettiriyor.

teşekkür ederim. aracımı aldım ve dönerken boğaz köprüsünde 130 km yi gördüm. ancak tem e çıkmadan önce hızlanıp yavaşlarken 3 ten 2 ye geçmesi gereken yerde geçmediğini hissettiğim yerler oldu dolayısıyla tekrar hızlanmam gerektiğinde araba hareket edemiyor hissi uyandı bende. belkide otomatik şanzımanı ilk kullanışım olduğu için gazıda ayarlayamamış olabilirim bilmiyorum kullandıkça yorumlarımı yazarım.

bu arada istanbulda da servis için filo oluşumu varsa katılmak isterim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

quote:

5500 km. civarındayım.
    bence güzel bir rakam.

teşekkür ederim. aracımı aldım ve dönerken boğaz köprüsünde 130 km yi gördüm. ancak tem e çıkmadan önce hızlanıp yavaşlarken 3 ten 2 ye geçmesi gereken yerde geçmediğini hissettiğim yerler oldu dolayısıyla tekrar hızlanmam gerektiğinde araba hareket edemiyor hissi uyandı bende. belkide otomatik şanzımanı ilk kullanışım olduğu için gazıda ayarlayamamış olabilirim bilmiyorum kullandıkça yorumlarımı yazarım.

bu arada istanbulda da servis için filo oluşumu varsa katılmak isterim...

o gibi durumlarda f1 vites kulakçıklarınla vitesi ayarlamanı öneririm.tekrar hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.