Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
95
Favori
618.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fordmustanggt2005 F kullanıcısına yanıt
    hocam 49000 bu segmenttekı araca verilmez bence..normalde o syledıgın donanımları hedıye olarak veriyorlar..hangi bayiden aldınız bu fiyatı? aktif-iriyıldan gökhan beyle görüşün..
  • Arkadaşlar pardon... 308 için bu fiyat verildi... active modeli için..

yanlışlıkla 208 yazmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jek55

hocam 49000 bu segmenttekı araca verilmez bence..normalde o syledıgın donanımları hedıye olarak veriyorlar..hangi bayiden aldınız bu fiyatı? aktif-iriyıldan gökhan beyle görüşün..

Otomatik+full bir araçtan bahsediyoruz, bence de verilmez ama o paraya c segmenti dersen baz donanım+ manuel olacak.
    Konfor genişlik bir yere kadar,adam %90 aracı tek kişi kullanacaksa ne yapsın donanımsız c segmentini?
    2. el deme sıfırdan bahsediyoruz.
    Bence hiçbir araca şuan parası verilmez ama ne yapalım yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozgurel

Arkadaşlar pardon... 308 için bu fiyat verildi... active modeli için..

yanlışlıkla 208 yazmışım.

Konu da fake galiba.Baksana 308 diyor şimdi de, iyi de 308'in otomatiği YOK!
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

quote:

ekrandaki boyutlar arası geçiş onur :D

Yok hocam sol far kolundaki yan düğme. Bir işe yaramıyor. Tamamen boş ve işlevsiz. 208 İngiltere forumunda da birkaç kişi sormuş, yanıtlar aynı. Biriside sesli komut için demiş ama ek yazılım gerektiriyormuş.

Access ve active de işlevi yok.allure da işlev koymuş olabilirler.yağmur far sensörü gibi

Evet boşta duruyor, işlevi yok.

Bu arada benim sürücü tarafındaki paspasın sol çıtçıtı tam oturmuyor nedense, paspasın altında ve üstüne halka şeklinde klips var ve yerdeki çıkıntıya monte olması lazım ama gevşek kaldığından hep çıkıyor. Sanırım oturtma halkasındaki klipste kesim hatası var. Peugeot! Halıfleks paspas. Sizde böyle bir sorun var mı veya kauçuk/lastik paspas ile mi değiştirsem?

Kauçukta da aynı sorun var, tek taraf oturmuyor.
  • core2dal kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki bir filo organizasyonu olmadı. ama isterseniz bu işi ben üstlenebilirim.
  • bozgurel B kullanıcısına yanıt
    sana bence fiyat verilmedi :) gerçekten bir fiyat al ondan sonra yardımcı olalım sana
  • arkadaslar 208 ACTIVE 1.4 e-HDi Auto5R S&S 68 hp ESP liste fiyatı 56000 acaba ne kadara kadar düşerler paket istemiyorum sadece çelık jant alabılırım
  • 52-53 e kadar yolu var 53000 e rahat alirsiniz 52-52.5 a kadar zorlayin ben alırken 1.2 vti etg5 esp pakette 2500 TL indirmistim pazarlikla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordmustanggt2005

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

quote:

ekrandaki boyutlar arası geçiş onur :D

Yok hocam sol far kolundaki yan düğme. Bir işe yaramıyor. Tamamen boş ve işlevsiz. 208 İngiltere forumunda da birkaç kişi sormuş, yanıtlar aynı. Biriside sesli komut için demiş ama ek yazılım gerektiriyormuş.

Access ve active de işlevi yok.allure da işlev koymuş olabilirler.yağmur far sensörü gibi

Evet boşta duruyor, işlevi yok.

Bu arada benim sürücü tarafındaki paspasın sol çıtçıtı tam oturmuyor nedense, paspasın altında ve üstüne halka şeklinde klips var ve yerdeki çıkıntıya monte olması lazım ama gevşek kaldığından hep çıkıyor. Sanırım oturtma halkasındaki klipste kesim hatası var. Peugeot! Halıfleks paspas. Sizde böyle bir sorun var mı veya kauçuk/lastik paspas ile mi değiştirsem?

Kauçukta da aynı sorun var, tek taraf oturmuyor.

Sol oturma halkasında seri kesim ve ölçüm hatası var o zaman. Ne yapmak lâzım?

• Arkadaşlar dün decathlon'dan Thule 9103 clip on modeli bisiklet taşıyıcı aldım. Tüm kataloglarında bizim 208 5 kapılarla uyumlu olduğu yazıyordu fakat ne yazık ki spoiler'ı unutmuşlar. Bu sabah tekrardan geri verdim.

Başka bir model bakacağım alacaklara önceden bilgi vermek istedim. Spoiler olmayan 208 ler için tadından yenmez bir ürün 1 dk dan daha az sürede bisiklet taışıyıcıyı takabiliyorsunuz.

Saygılar
  • Arkadaşlar merhaba. Kısmet olursa hafta sonu aracı ilk kez bakıma sokacağım. ( 1. yıl dolduğu için ) Ankara'da Göral 400-450 tl kadar masraf olacağını söyledi. Sizce fiyat nasıl? Son dönemde bakıma giren arkadaş varsa ve bilgi verirse sevinirim :-)
  • juan_carlos kullanıcısına yanıt
    Edirne Kale serviste 30000 bakımını 460 TL ye yaptırdım. İlk bakımdan farkı mazot filtresiydi. Mazot filtresiz fiyat hatırladığım kadarıyla 330-350 arasıydı.
  • bende bir aksilik olmazsa önümüzdeki ay 2.yıl bakımını yaptıracağım.peugeot un bakım indirimini bekliyorum.olmazsa kasıma kaydıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreerdal

Edirne Kale serviste 30000 bakımını 460 TL ye yaptırdım. İlk bakımdan farkı mazot filtresiydi. Mazot filtresiz fiyat hatırladığım kadarıyla 330-350 arasıydı.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim :-)
  • Herkesin aracı bridgestone ecopia ile mi geliyor?(1.2 vti lar)
    Lastik basınçlarınız ne şekilde?
    Ben 130-140 ile giderken tedirgin oluyorum, araç en ufak manevrada yalpalıyor,düz yolda yerden kesiliyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordmustanggt2005 -- 15 Eylül 2014; 1:00:17 >
  • Ben denemek için 130 civarinda kadar ciktim. Yalpalama falan olmadi . lastik BASİNCİ KAC BİLMİYORUM YALNİZ.siz bir lastik basinclarinizi kontrol ettirin.

• SMEG ekranda USB 'den mp3 dinlerken albüm kapak görüntüsünü nasıl görebiliriz.?
  • InsMuh I kullanıcısına yanıt
    mp3 lerin olduğu klasörde albüm kapağının resmi varsa görebilirsiniz hocam..
  • haacar kullanıcısına yanıt
    bilgisayarda mp3tag programıyla resmi koydum, windows media player da, winamp ta falan görebiliyorum ama SMEG de göremiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.