Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peugeot tek otodan aldım
  • Benim aracimda da spor anten mevcut radyo kanallarinda cekis problemi yasanmiyor gayet iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugünkü yakıt fiyatları baz alınarak 23kr yakıyor aracım 670 km yaptım 150 tlye fullendi ve tamamı şehir içi aracım 11.000 kmde.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    ben arabayı ilk aldığımda hepsiburada dan almıştım bi anten köpekbalığı sırtı tipinde, dummy değil içinde yükseltici devre var, bir benzerini 3008 için de almıştım ama o zaman yurt dışında bulabilmiştim.

spoiler üç parçadan oluşuyor, sizin yollarda gördükleriniz otomatik vitesli 1.4 lerde olan standart spoiler benim aldığım orjinal gti spoiler ı. bu üç parça dediğim gibi, en üstte kalan kısım araç renginde veya istediğiniz renkte boyanabiliyor, ama bilginiz olsun gti spoiler ı araç renginde boyanınca daha güzel.

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complication -- 8 Nisan 2014; 12:48:06 >

• 208 ACCESS 1.0 vti 68 hp nasıldır arkadaşlar. Kullanan varmı çekişi ve ikinci elini merak ediyorum
  • complication C kullanıcısına yanıt
    Spoiler gerçekten çok hoş durmuş. Acaba spoiler'ın araca görsellik dışında bir faydası veya zararı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavibuzul

208 ACCESS 1.0 vti 68 hp nasıldır arkadaşlar. Kullanan varmı çekişi ve ikinci elini merak ediyorum

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?5950-ForumPeugeot-208-1-0-VTI-Test
    linkte inceleme mevcut.
  • complication hocam standart spoilere da baktım ama sizinki daha güzel görünüyor gövde renginde boyanması daha iyi olmuş dediğiniz gibi bakalım inşallah ben de yaptırmayı düşünüyorum..

ben de hepsiburadaya baktım ama hep süs antenleri vardı eğer aldığınız modeli hatırlıyorsanız bi link verebilir misiniz incelemek istiyorum ??

deathane hocam sizde anteni aldığınız yeri söyleyebilir misiniz veya link verebilir misiniz bu normal anten hiç hoşuma gitmiyor en kısa zamanda değiştirmek istiyorum ??
    Hocam kusura bakmayin fotolari paylasicaktim zman bulamadim bu aksam aksesuarlarin fotolarini paylasicam..Anteni servisten satin aldim faturasina bakip tkr solerim fiyati su an net hatirlamiyorum

1 tane aldım gelecek sahibinden sitesinden almadım bayım resim eklerim sizlere
  • Rigor Mortis kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden aldınız link filan verebilirseniz ben de incelemek istiyorum ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Hocam nereden aldınız link filan verebilirseniz ben de incelemek istiyorum ??

bugun taktım ama vidası var araca göre takılması için o nun bir tarafını antene takıyorsun onu cok sıkıştırınca bu sefer arabaya takılmıyor gevşek bırakarak taktım biraz ancak öyle oldu şehir içinde çekiyor sıkıntısı yok

http://www.kliksa.com/urun/dreamcar-high-performance-anten-cubugu-aluminyum-siyah-8029702/902017530
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

açıkçası ben de daha çok beğendim bu spoiler ı, eğer almayı düşünürseniz sizi aldığım arkadaşa yönlendiririm aynı fiyata verecektir.

aldığım antenin linkini koyuyorum, ürün boyanabilir mi bilmiyorum ama benim araç koyu renk olduğundan sıkıntı çıkarmadı.

anten
  • Arkadaşlar 208'de difüzör yeri var mı veya parça fiyatı ne kadar?
  • aracımda ekli olan ayak dayama, el freni, radyo anteni, rüzgarlık..tozlu ve gece resimleri için üzgünüm:) temiz halleriyle tekrar paylaşıcam.. tüm ekipmanlar peugeot servisinden alınmıştır..
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

• Ya arkadaşlar sizlere sorum var?

Öncelikle 1.4 dizel aracımın bakım aralığı 30.000 km mi yoksa 40.000 km mi? Bu soruyu neden bir makine yüksek mühendisi olarak sorduğu hemen açıklayayım. Az önce şasi numaramla My Peugeot programına katıldım. Site güzel hazırlanmış. Aracınızın km bilgisi modeline göre size bilgiler veriyor.

Bakım kısmında, bakım aralıklarına baktım. En yakın bakım tarihinde bakım km'si 40.000 km olarak öneriliyor. Anladığım kadarı ile site halen yabancı kodlarla çalışıyor sadece türkçe'ye çevrilmiş. Dolayısıyla bizim servislerin çakal gibi bakım aralıklarını ağır kullanım şartlarında olan 15.000 km aralığına aldıklarını öğrendim. Yani aslında standart kullanımda (ticari olmayan, rolantide sürekli beklemeyen ) araç bakım aralıkları 20.000 km.

Ülkemizde her şey müşteriyi yolma üzerine kurulmuş. Eğer bu konuda bir bilgisi olan arkadaş var ise benimle paylaşırsa sevinirim.

Bunun dışında ankara'da servis indirimi için bir organizasyonumuz var mı? Birkaç kere soruldu biliyorum ama yakından takip ettim bir cevap göremedim. Eğer yoksa ben bu organizasyon için talepleri toplayıp servislerle konuşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xProdrivex -- 9 Nisan 2014; 23:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deathane

aracımda ekli olan ayak dayama, el freni, radyo anteni, rüzgarlık..tozlu ve gece resimleri için üzgünüm:) temiz halleriyle tekrar paylaşıcam.. tüm ekipmanlar peugeot servisinden alınmıştır..
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

Çok güzel hocam hayırlı olsun. Toplam 3 parça için maliyeti ne oldu size?

• deathane D kullanıcısına yanıt
    hocam parçaların teker teker fiyatlarını hatırlayabiliyor musunuz? bana pedal takımı için ( gaz fren debriyaj da olan ) 110 lira gibi bir rakam demişlerdi el freni için de 120 gibi.
  • Rigor Mortis kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkür ederim hocam inceledim anteni fiyatı da gayet uygun yalnız size sormak istediğim bişey daha var son resimde aracınızdaki jantları gördüm. bende aynısını kendi lastikçimde gördüm galiba ama tam da seçemiyorum açıdan dolayı. siz o jantları ne kadara aldınız bi de eğer zahmet olmazsa aracınızın yandan resmini çekip paylaşabilir misiniz nasıl durduğunu çok merak ettim ??
  • complication C kullanıcısına yanıt
    Hocam link veriyorum demişsiniz ama ben mesajınızda link göremedim..
    spoileri almayı düşünüyorum ancak iki ay sonra filan taktırabilirim şu anda önceliğim jantlar. hazır havalar ısınmışken yaz lastiklerimi taktırdığımda jantları da almam lazım öncelikle..
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.