- x
Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL
118 Cevap21934 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

136 Mesaj
31 Ocak 2013; 11:55:03 

Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 65 TL Yerine 29,90 TL

Bu fırsat 04.05.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Tekne saatleri şu şekildedir;

**Kabataş’tan her saat başı ( Kabataş petrol ofisinin arkası Dentur’un yanı )

**Salacak’ tan her 15 dakikada bir ( Tam Kızkulesi’nin karşısı )

Açık büfe kahvaltı sadece Cumartesi günleri geçerlidir. 10:00-13:00 arası geçerlidir.

0-3 yaş ücretsiz olup,3 yaş üzerindeki çocuklar için kupon alınmalıdır.

2 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 342 47 47

20 kişi ve üzeri kupon alımlarında erken rezervasyon yapılması önerilmektedir.

http://www.birliktealal...90-tl4717847264/?irc=ob

1900 kişi satınalmış ben de 2 adet kupon satınaldım.kalabalıktan kızkulesi denize batmaz inşallah

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:03:02 

bende kayserideyim mart ortası gibi kayserdeyim kız arkadaşım istda ona süpriz yapmayı düşünüyorum daha önce giden flan varmı acaba?

4476 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:04:14 

Bedava gibi duruyor sanki.

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:05:51 

Siteden daha önce fırsat alan, alışveriş yapan var mı sakata gelmeyelim?

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:06:03 

Fiyat çok uygun, bi aksilik olması muhtemel..

Happiness Only Real When Shared

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:07:26 

İletişim Bilgileri

Kız Kulesi
Kızkulesi Salacak Mevkii Üsküdar / İstanbul
0216 342 47 47

Biri arayıp sorsa arkadaşlar

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:09:49 

mayısa kadarda zamanı vamış fiyat gayet cazipte siteyi hiç bilmiyorum açıkbüfe bedava gibi duruyor arkadaşlar

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:13:50 

15 Mart için 1 tl den 2 bilet almıştım ido dan bu da tam üstüne geldi. Eğer gerçekse harika iki gün geçirebiliriz İstanbul'da. Ama benim kafamın takıldığı nokta ulaşım ücretsiz diyor da kendi botları mı var bunların. Biz feribotta kod mod desek ne kodu falan demesinler?

136 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:18:43 

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

İletişim Bilgileri

Kız Kulesi
Kızkulesi Salacak Mevkii Üsküdar / İstanbul
0216 342 47 47

Biri arayıp sorsa arkadaşlar

arayıp sordum, baya kişi satınalmış siz bu kadar yoğunluğu kaldırabilecekmisiniz dedim.telefondaki bayan tabi ona göre 2200 kişilik anlaşma yaptık dedi.peki şimdiden nisan ayına rezervasyon yaptırabilirmiyiz diye sordum, hayır en fazla 2 hafta sonrasına rezervasyon yaptırabiliyorsunuz bu arada bu hafta sonu doldu dedi.birliktealalım nasıl bir fırsat sitesi sakata gelmeyelim dedim hayır sorun olmaz zaten şu anda olduğu gibi bizimle muhatap oluyorsunuz dedi.

not: sonradan farkettim birliktealalim.com'un %5,5 avantajix iadesi varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 31 Ocak 2013; 12:20:34 >

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:24:04 

quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

arayıp sordum, baya kişi satınalmış siz bu kadar yoğunluğu kaldırabilecekmisiniz dedim.telefondaki bayan tabi ona göre 2200 kişilik anlaşma yaptık dedi.peki şimdiden nisan ayına rezervasyon yaptırabilirmiyiz diye sordum, hayır en fazla 2 hafta sonrasına rezervasyon yaptırabiliyorsunuz bu arada bu hafta sonu doldu dedi.birliktealalım nasıl bir fırsat sitesi sakata gelmeyelim dedim hayır sorun olmaz zaten şu anda olduğu gibi bizimle muhatap oluyorsunuz dedi.

Umarım verdikleri numara gerçekten Kız Kulesi dir :))

edit: kız kulesinin kendi sitesinde de aynı numara var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 31 Ocak 2013; 12:25:21 >

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:24:27 

quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

Az önce ben de arayıp sordum. Site güvenilir Acun Ilıcalı'nın sitesi zaten dedi adam Tekneler kız kulesinin tekneleri imiş. Rezervasyon adı soyadı ile ücretsiz şekilde geleceksiniz zaten dedi. Ayrıca bu haftasonu dolmuş arkadaşın dediği gibi. Ben Mart'ta gideceğim Mart'ın başında ararsanız yardımcı oluruz dediler.

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:28:18 

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Az önce ben de arayıp sordum. Site güvenilir Acun Ilıcalı'nın sitesi zaten dedi adam Tekneler kız kulesinin tekneleri imiş. Rezervasyon adı soyadı ile ücretsiz şekilde geleceksiniz zaten dedi. Ayrıca bu haftasonu dolmuş arkadaşın dediği gibi. Ben Mart'ta gideceğim Mart'ın başında ararsanız yardımcı oluruz dediler.

Şimdi hatuna sürpriz yapacaz diyelim. Orada kupon vs demeye gerek kalacak mıymış acaba?

Yoksa rezervasyonu önceden halledip ona göre orada hiç belli olmayacak mı

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:34:20 

baya cazibime geldi bende almayı düşünüyorum 2 adet bakalım kayseride yaşasakta mayısa kadar gideriz elbet

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:35:09 

quote:

Şimdi hatuna sürpriz yapacaz diyelim. Orada kupon vs demeye gerek kalacak mıymış acaba?

Yoksa rezervasyonu önceden halledip ona göre orada hiç belli olmayacak mı

Ben de sürpriz yapacağım hocam zaten. Anladığım kadarı ile adımızı falan alacaklar telefondan da kodu alırlar direk adımız olur kodla uğraşmayız. Ya da kodu çıkartıp gideriz davetiye gibi işte. Eğer telefonda kodu almazlarsa, gelince verirsiniz derlerse de veririz kağıtları tamamdır

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:37:18 

quote:

Ben de sürpriz yapacağım hocam zaten. Anladığım kadarı ile adımızı falan alacaklar telefondan da kodu alırlar direk adımız olur kodla uğraşmayız. Ya da kodu çıkartıp gideriz davetiye gibi işte. Eğer telefonda kodu almazlarsa, gelince verirsiniz derlerse de veririz kağıtları tamamdır

Aynen arayıp sordum. Kodların çıktısını alacakmışız. Rezervasyondan sonra gidince teslim edecekmişiz. Çaktırmadan teslimat olmaz ki

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 12:43:29 

quote:

Aynen arayıp sordum. Kodların çıktısını alacakmışız. Rezervasyondan sonra gidince teslim edecekmişiz. Çaktırmadan teslimat olmaz ki

Hocam çaktır ya ne olacak 60 lira para verdin sonuçta.

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:01:19 

6 kişilik satın aldım. ARadım 9 Şubata da ayırttım, kodları da verdim. bi aksilik çıkmaz inşallah :))

Bu tarihte gelen olursa görüşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 31 Ocak 2013; 13:05:13 >

1243 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:16:12 

Önce yer ayırtıp satın mı alıyoruz?Önce satın alıp sonra yer mi alıyoruz?satın aldık diyelim istediğimiz tarih yok sa ne olacak?

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:20:09 

quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Önce yer ayırtıp satın mı alıyoruz?Önce satın alıp sonra yer mi alıyoruz?satın aldık diyelim istediğimiz tarih yok sa ne olacak?

Hocam sen önce al. Sonra telefonla yer ayırtıyorsun. Sadece Cumartesi var açık büfe kahvaltı. 9 Şubat veya daha sonraki Cumartesiler için yer ayırtıyorsun.

890 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:21:56 

2 kişilik alıyorum bende. Oturma yerlerine baktımda 2 kişilik gibi yerler yok gibi illa sürü halinde mi oturucaz ?

Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.
Sizi yere yıkan darbe; sert olandan çok, geldiğini görmediğiniz darbedir !
Düşmanlarınızı bağışlayın ama isimlerini asla unutmayın.
Biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur, ikinci defa aldanırsanız bilin ki suç sizindir.

29 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:22:46 

quote:

6 kişilik satın aldım. ARadım 9 Şubata da ayırttım, kodları da verdim. bi aksilik çıkmaz inşallah :))

Bu tarihte gelen olursa görüşelim

Birlikteyiz o zaman :)

Alışverişlerim Ancyraa , berence , TwiNChiL , gunesindostu,edsamu(her türlü referans),r.evil,@sL@N,shopar45
Daha niceleri ...

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:26:01 

2000 kişi fırsatı yakaladı

Son 200 kişi Dh'den almak isteyen olursa elini çabuk tutsun

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:27:25 

quote:

Önce satın almak gerekiyor. Ben de almadan önce aradım görevli bayan şu an yer var ama 10 dk sonra ne olur bilemem dedi haklı olarak. Riske girdik aldık aradım 9 şubata ayırttık 6 kişilik az kaldığını söyledi muhtemelen bitmek üzeredir. Sonraki tarihlere şimdiden rezervasyon olmuyor galiba max 2 hafta

Oo iyiymiş erken giden yer tutsun diğerine cam kenarı

890 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:27:55 

quote:

Orijinalden alıntı: netten

Belki bizde o gün gelebiliriz ama benim sorum 2 kişinin oturabileceği masalar yok mu ?

Biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur, ikinci defa aldanırsanız bilin ki suç sizindir.

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:29:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

Belki bizde o gün gelebiliriz ama benim sorum 2 kişinin oturabileceği masalar yok mu ?

Valla bilemiyoruz hocam biz de

Biz 6 kişi olduğumuzdan sorun olmaz herhalde

201 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:37:12 

Ben birkeresinde grupfoni den kahvaltı satın almıştım. Bir daha da bu tarz fırsat sitelerinden yeme içme satın almamaya karar verdim.
Sebep: NiyaziBey diye bir yerden kahvaltı satın almıştık, orada foni müşterileri üst kata atılmış - diğer müşteriler alt kata oturtulmuştu. Derme çatma kahvaltı tabakları v.s çeşit te söylenildiği kadar yoktu. Hizmet te eksikti, resmen çiftestandrat oluyor benden söylemesi.
Bir de kodları verdik, daha sonra garson geldi " bu kod kullanılmış olarak görünüyor" dedi.

Tavsiyem: Siz siz olun, hele de yanınızda misafirler varken, bu tarz sitelerle alınmış hizmetlere gitmeyin.

643 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:41:19 

KIZ KULESİNDE AŞŞAM YEMEĞİ TEKRAŞ YÜZÜK YOL VS MASRAFININ 3 BİN TL Yİ BULDUGU ZAMANLARI BİLİYORUM . . BEDAVAAA...

a-z

1247 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:43:52 

ben de iki kişilik aldım. 2 hafta sonra gideceğim. inşallah aksilik olmaz.

Mutlak kesin olan tek şey gelecektir; çünkü geçmiş durmaksızın, sürekli değişir..

1243 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:43:54 

bende 4 kişilik aldım.hafta içi için

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:45:34 

bende dayanamadım aldım 2 adet fırsat kuponu hadi hayırlısı:D

890 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:45:42 

quote:

bende 4 kişilik aldım.hafta içi için

Hocam kupon sadece cumartesi günü geçerli diye biliyorum

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:47:32 

c.tesi haricinde gidersek açıkbüfe kahvaltıdan yararlanamıyoruz demi arkadaşlar?

1243 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:50:55 

quote:

Hocam kupon sadece cumartesi günü geçerli diye biliyorum

açık büfe kahvaltı yok diye biliyorum.Ben hafta içi istanbulda olacağım.

2076 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:57:57 

İstanbul'lu bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba Sultanahmet - Kabataş arası tramvay var mı direk? Kolay mıdır yani ulaşım?

136 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:59:42 

quote:

İstanbul'lu bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba Sultanahmet - Kabataş arası tramvay var mı direk? Kolay mıdır yani ulaşım?

sultanahmetten bineceğiniz tramwayın son durağı kabataş.

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:02:09 

quote:

Orijinalden alıntı: oziie

Ben birkeresinde grupfoni den kahvaltı satın almıştım. Bir daha da bu tarz fırsat sitelerinden yeme içme satın almamaya karar verdim.
Sebep: NiyaziBey diye bir yerden kahvaltı satın almıştık, orada foni müşterileri üst kata atılmış - diğer müşteriler alt kata oturtulmuştu. Derme çatma kahvaltı tabakları v.s çeşit te söylenildiği kadar yoktu. Hizmet te eksikti, resmen çiftestandrat oluyor benden söylemesi.
Bir de kodları verdik, daha sonra garson geldi " bu kod kullanılmış olarak görünüyor" dedi.

Tavsiyem: Siz siz olun, hele de yanınızda misafirler varken, bu tarz sitelerle alınmış hizmetlere gitmeyin.

Rezalet olur hocam dilin ne söylüyor senin

396 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:09:03 

quote:

Orijinalden alıntı: oziie

az önce malum sitelerden aldığımız kuponlarla Et-Ye mangalda yemek yedik hiç bir sorun yaşamadık.
geçen haftada mangal sefasında yedik yine bir sorun yaşamadık sürekli alır öğle tatilinde arkadaşlarla gider yeriz hiç sorun yaşamadım. işletmeden kaynaklanan bi sorun zannedersem sizin bahsettiğiniz.

572 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:14:49 

O değil de hakikaten ACUN ILICALI nın mu bu site

270 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:22:53 

haber veren arkadaşa teşekkür ederim. 8 tane aldım.
özellikle yaşlı bir büyüğümüz gitmek istiyordu. yemek içmek için değil tabi, gezip görmek için.
kahvaltı ile daha güzel oldu. ilk fırsatta onu götüreceğim.

Fake miyim neyim?

380 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:25:39 

Bir haftasonunu dh olarak kapatsak ne güzel olurdu :)
Fiyat uygun bencede en dandik yerde 15 tl zaten. buranın romantizmi ve manzarası yeter. Fakat ortalara kalırsak kötü. Ama 500 kişi gelse büfede sıra gelene kadar yeni tabağı beklemek gerekir
Alanlara afiyet olsun.

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:28:27 

bende galatasaray şampiyonlar liginde çeyrek finale çıksın burdaki maça gittiğimde gidicem inşallah.kayseride yaşayırum.istanbulu pek bilmiyorum avrupa yakasından en kolay ulaşım nsl olur acaba

3404 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:32:10 

fiyat çok iyi ya,2 tane alsam arkadala gitsem mi napsam :F

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

201 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:34:44 

quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

az önce malum sitelerden aldığımız kuponlarla Et-Ye mangalda yemek yedik hiç bir sorun yaşamadık.
geçen haftada mangal sefasında yedik yine bir sorun yaşamadık sürekli alır öğle tatilinde arkadaşlarla gider yeriz hiç sorun yaşamadım. işletmeden kaynaklanan bi sorun zannedersem sizin bahsettiğiniz.

Üstad işletmeden kaynaklı sorun da olabilir. Ben bir kere aldım - onda da böyle şeylerle karşılaştım. O yüzden daha da davos a gitmem dedim. Umarım sizler bir sorunla karşılaşmazsınız. Tek olasnız neyse de yanınızda birileri varken sorun yaşamak - beter bir durum olur.

589 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:41:28 

qwerty38'e yol tarifi:

Sirkeciden Üsküdar vapurlarına bin, Üsküdar'dan da sahil yolu boyunca (vapurdan inince sağ tarafa doğru) hava güzelse geze geze yürü (tahminen yürümeyle 20 dk) değilse Harem dolmuşlarına bin, Kız kulesinde in tahmini yolculuk süren Avrupa yakasından Kız Kulesine 1 saattir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torna&do -- 31 Ocak 2013; 14:43:23 >

Güvenle alışveriş yaptığım "Dr.Teknik", "sky__walker", "salieri38", "myfranco", "tuncayt", "tkzkn2", "LeftEyeNine", "hachiko", "gözlüklü", "stoploss30" , "felixsis" , "canoo" "drgkhn" "demirkiran" , "tades1981" , "bladecarter", "demirkiran", "Barış Can", "nerrath" ve "kahramanats" a çok teşekkürler.

1029 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:42:04 

Donanım haber Kız kulesine çıkartma yapıyor

Eski nick Sanli90 -- Honda Vtec 2006 - Canon 550 D - Samsung R530 - Samsung Galaxy NOTE

193 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:48:12 

Arkadaşlar masa dizimi nasıl olacaktır bilginiz var mı? Kız arkadaşımla gideceğim eğer düğün gibi tüm masalar bitişik olursa rezillik yaşamayalım:( İnsanları sığdıracağız diye üst üste kahvaltı yapacakmışız gibime geliyor, umarım bir sorunla karşılaşmayız

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:54:20 

quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

qwerty38'e yol tarifi:

Sirkeciden Üsküdar vapurlarına bin, Üsküdar'dan da sahil yolu boyunca (vapurdan inince sağ tarafa doğru) hava güzelse geze geze yürü (tahminen yürümeyle 20 dk) değilse Harem dolmuşlarına bin, Kız kulesinde in tahmini yolculuk süren Avrupa yakasından Kız Kulesine 1 saattir.

yardımlarınız için sonsuz teşekkürler

890 Mesaj
31 Ocak 2013; 14:55:19 

quote:

Orijinalden alıntı: THE LAZ

Arkadaşlar masa dizimi nasıl olacaktır bilginiz var mı? Kız arkadaşımla gideceğim eğer düğün gibi tüm masalar bitişik olursa rezillik yaşamayalım:( İnsanları sığdıracağız diye üst üste kahvaltı yapacakmışız gibime geliyor, umarım bir sorunla karşılaşmayız

Bu konu hakkında bende merak ediyorum. Fırsat bulunca arayacağım 2 kişilik masa var mı diye ama resimlerde 2 kişilik masada buldum inşallah bu kampanyada vardır.

827 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:03:24 

quote:

Orijinalden alıntı: THE LAZ

Fotoğraflarda görünen sadece bir kısmıdır bence, mutlaka ayrı masalarda vardır. Öyle bir mekanda sanmıyorum ki düğün masası kursunlar. En azından öyle olmalı.

617 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:03:36 

quote:

Bu konu hakkında bende merak ediyorum. Fırsat bulunca arayacağım 2 kişilik masa var mı diye ama resimlerde 2 kişilik masada buldum inşallah bu kampanyada vardır.

Eğer kahvaltıyı en üst katta yani cafe kısmında veriyorlarsa zaten çok küçük bir yer orası.Bir de restoran tarzı bir yer vardı orası genişçe...

827 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:07:23 

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

yardımlarınız için sonsuz teşekkürler

Arkadaş sana anadolu yakasına geçip oradan git demiş ama. Kabataş'tan kendi servisleri ile alıyorlarmış. Kabataş'a gitmenin en kolay yolu, Bağcılar-Kabataş tramvay hattına binmenizdir. Merkezi çoğu ilçeden Kabataş veya Beşiktaş'a otobüs vardır zaten. Siz tam olarak nereden gideceğinizi söylerseniz daha kolay tarif edebilirim.

Edit: Bende 2 adet satın aldım, hayırlısı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 31 Ocak 2013; 15:15:15 >

589 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:09:17 

Khalasar haklı...Kabataş seçeneğini görmemişim...Kabataş daha mantıklı..

Güvenle alışveriş yaptığım "Dr.Teknik", "sky__walker", "salieri38", "myfranco", "tuncayt", "tkzkn2", "LeftEyeNine", "hachiko", "gözlüklü", "stoploss30" , "felixsis" , "canoo" "drgkhn" "demirkiran" , "tades1981" , "bladecarter", "demirkiran", "Barış Can", "nerrath" ve "kahramanats" a çok teşekkürler.

343 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:09:44 

daha önce akşam yemeğine gitmiştik eşimle, özel gün muhabbeti, kalabalktı, hep kalabalıkmış pek boş olmaz zaten, turistler vs. neyse, canlı müzik ve fena olmayan bir yemek yedik, beğenmiştim, ama hesap fena acıtmıştı :) tüm yazılanları okumadım ama eğer kalabalık olacaksa yani fırsattan dolayı kahvaltıda ekstra bir yoğunluk olacaksa masaları birleştirirler cünkü çok küçük bir alan, öyle ferah geniş bir ortamı yok diyebiliriz.

bence eşine, sevgilisine süpriz yapacaklar için beleşe kaçmayın kol gibi hesabı göze alın ve akşam yemeğine gidin :)

2318 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:18:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Arkadaş sana anadolu yakasına geçip oradan git demiş ama. Kabataş'tan kendi servisleri ile alıyorlarmış. Kabataş'a gitmenin en kolay yolu, Bağcılar-Kabataş tramvay hattına binmenizdir. Merkezi çoğu ilçeden Kabataş veya Beşiktaş'a otobüs vardır zaten. Siz tam olarak nereden gideceğinizi söylerseniz daha kolay tarif edebilirim.

Edit: Bende 2 adet satın aldım, hayırlısı bakalım.

bildiğim yegae tek yer az çok bakırköydür.ordan nasıl gidebiliriz acaba?

643 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:58:39 

Önceden eşimle kahvaltıya gitmiştim. Masa düzeni oalrak birleştirip uzun olarak oturma düzen, sağlıyorlar. Hafiften dağınık olan insanlar olunca Biraz sıkışık olabiliyor masalar.

Kuponla gitmekte sorun çıkmıyor. Hani ücretli müşterilerle kayırılma gibi.

Herkese şimdiden afiyet olsun.