Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen'dan Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Geçtiğimiz senenin başarılı RPG oyunlarından Dragon's Dogma oyuncular tarafından çok beğenildi. Bu beğeniyi göz ardı etmeyen Capcom da genişleme paketi niteliğindeki Dragon's Dogma: Dark Arisen'ı duyurmuştu. Şimdi ise bu yapıma ait ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Ekran görüntülerinden görülene göre, ilginç yaratık tasarımlarıyla ün salan yapım bu geleneğini yeni oyunda da devam ettirecek. Grafik konusunda ise serinin ilk oyunundan pek bir farklılık göremiyoruz ne yazık ki. Ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• şu oyun pc ye çıkmadı ya daha ne diyeyim pc ye çıkmış olsaydı bence skyrim i sollardı
  • @QuickTR yavaş gel..

Oyun tam bir balon, Skyrim'in S'sine bile yaklaşamayacak kadar vasattı.. Bu oyundan da pek ümitli değilim..
  • Aynen şişirme bir oyun sırf reklam. Ben aldım ve pişman oldum , yani o kadar özenme.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Eğer 4 kişilik online mücadelesi verselerdi bence bu oyun tutardı çünkü pek çok kişi online ı yok diye almaktan vaz geçmişti..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şişirme, balon yazanları görünce şok oldum. Bence en az skyrim kadar güzel bir oyun... Asıl skyrim kadar reklam yapabilseydi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.