Şimdi Ara

Apple, plastiklerin işlenmesi üzerine uzman imalat mühendisi arıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple, plastiklerin işlenmesi üzerine uzman imalat mühendisi arıyor

iPhone 3G ve 3Gs'deki gibi plastik bazlı yapısıyla öne çıkan uygun fiyatlı iPhone üzerinde çalıştığı iddia edilen Apple, son açtığı pozisyon ile "iddia edilenler doğru mu" sorusunu akıllara getiriyor.

Apple'ın kendi kariyer sayfasında yer alan açık pozisyonda firma, gelişmiş plastik işleme ve proses alanına odaklanacak imalat tasarım mühendisi (makine mühendisi, imalat mühendisi) arıyor. Apple, aradığı mühendisin lisans ya da lisansüstü seviyesinde ilgili alanlara odaklanmış ve çalışma yapmış olmasını isterken; pozisyonun ısıl şekillendirme, şişirme ile kalıplama, köpük kalıplama gibi firma için geleneksel olmayan şekillendirme proseslerine odaklanacağını ve sık sık Asya'ya iş seyahatlerinin söz konusu olacağı belirtilmiş.

Bilindiği üzere Apple, bilgisayarları ya da iPhone, iPad gibi üst düzey ürünlerinde daha çok alüminyum tercih etse de ürün gamında plastik malzemelerin kullanıldığı Apple TV, AirPort Extreme, Time Capsule ya da klavyeler yer alıyor. Her ne kadar Apple'ın bu pozisyonu uygun fiyatlı iPhone için açıp açmadığı hakkında net bir şey söylemek zor olsa da; Apple'ın önümüzde dönemlerde çeşitli noktalarda plastik kullanımını sürdüreceğinin habercisi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

• sağol başvuruyorum hemen
  • maksat müşteri plastik ıphone a ısınsın.. koskoca apple da plastik işleyen mühendis mi yok sanki...

• Begenmediğiniz plastikli yeni bir amiral gemisi gelirse fanboylar napıcak merak ediyorum. Aple için çözüm kolay "biz en hafif telefonu yaptık"

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

sağol başvuruyorum hemen

nick mesaj uyumu

• Apple, gücüne güç katıyor. Kıskanan çatır çatır çatlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaldeki_hayat

Begenmediğiniz plastikli yeni bir amiral gemisi gelirse fanboylar napıcak merak ediyorum. Aple için çözüm kolay "biz en hafif telefonu yaptık"

ah şu enlerin reklamını yapmasa apple'ın hali ne olurdu hiç düşündünüz mü ?
  • @Holy Templar
    Apple'a bişi olmaz burda yani konuda önemli olan Apple yeni telefonunda plastik malzeme kullanırsa ne olur ? neden mi? çünkü önceden telefonların kasaları plastikten başka bişi olmazdı...Bu gün S3 plastik diye begenmeyenler(B markası fanboyları) ( ki ben tasarımı yüzünden begenmiyorum ) Apple İphone 5s veya 6 plastik olarak gelirse söyleyecekleri tek şey bizim telefonumuz demek yok tabi bizim iphone'umuz daha hafif olacak...Steve job'un kaybedilmesinden sonra Apple strateji degişikliği yaptı sanki.Apple'ın ve/veya başka markaların ayakta durması önemli bu her zaman için tüketicinin işine yarar.
  • Yanlış politika
  • Adamlar plastikten anlayan mühendis için iş alanı açıyor haber kaynakları plastık telefona iş yoruyor. bu gercekten buluttan nem kapmanın son noktası olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

maksat müşteri plastik ıphone a ısınsın.. koskoca apple da plastik işleyen mühendis mi yok sanki...

Maksat reklam hocam, her fırsatta.
  • Steve dirilse anca Adam eder bunlari, bakalim daha be rezillikler gorecegiz zaten birden fazla iPhone cikarsa tamamdir.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Apple, gücüne güç katıyor. Kıskanan çatır çatır çatlıyor.

/>

• Zaten s3 gibi telefonlar plastik ve hiç sağlam değil şimdi apple da plastik yaparsa sorun olmas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

sağol başvuruyorum hemen

Alkolun yan etkileri.

Ota boka atlamak.

• quote:

quote:

/>

Apple'a koltuk altı kıllarını yediriyor herhalde

• Amac ayfona hizmetse bedava bile çalışılır

• vay bbeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitozbasli

Adamlar plastikten anlayan mühendis için iş alanı açıyor haber kaynakları plastık telefona iş yoruyor. bu gercekten buluttan nem kapmanın son noktası olsa gerek

Haklısın canım telefonla ne alakası olabilir ki? Besbelli boru işine giriyor adamlar. Rahmetlinin yerine de Nevzat Demir'i düşünüyorlarmış.

• quote:

quote:

/>

Fandroid'ler Basmış ertugrul var Birde..
    Apple ne yapsa Sizlere batıyor değilmi ...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.