Şimdi Ara

Apple, OS X 10.8.3'ün yeni bir derlemesini yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçtiğimiz günlerde iOS kullanıcılarının merakla beklediği 6.1 güncellemesini yayınlayan Apple, OS X ayağında ise 10.8.3'ün geliştirmelerine hız kesmeden son sürat devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta 10.8.3'ün 12D58 numaralı derlemesini yayınlamasının üzerinden 1 hafta geçmeden Apple, 10.8.3'ün yeni bir derlemesini yayınladı. 12D61 numaralı derlemede Apple, geliştiricilerden AirPlay, AirPort, Game Center, grafik sürücüleri ve Safari'ye odaklanılmasını isterken; Wi-Fi performansında önemli bir iyileştirme yapıldığını not düşmüş.

• Safari'de parmak hareketleriyle kullanimi, efektler vs guzel hos da, bu kadar kararsiz dandik bir tarayici gormedim. 10.8.2 kullaniyorum, safari son surum. Tarayiciyi yogun sekilde kullananlar icin kesinlikle kapasitesi yetmeyen bir tarayici. Bir tarayici bu kadar cok donar mi? Simdilik chrome'dayim, efektleri safari'ninkiler kadar cafcafli olmasa da tas gibi calisiyor. Onemli olan da bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChangeOrBeCrushed

Safari'de parmak hareketleriyle kullanimi, efektler vs guzel hos da, bu kadar kararsiz dandik bir tarayici gormedim. 10.8.2 kullaniyorum, safari son surum. Tarayiciyi yogun sekilde kullananlar icin kesinlikle kapasitesi yetmeyen bir tarayici. Bir tarayici bu kadar cok donar mi? Simdilik chrome'dayim, efektleri safari'ninkiler kadar cafcafli olmasa da tas gibi calisiyor. Onemli olan da bu.

Chrome gerçekten çok hızlı ve stabil, katılıyorum.
  • safari akar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi tarayıcı olarak maxthonu tavsiye ediyorum. Hepsine beş basar.

• quote:

Safari'de parmak hareketleriyle kullanimi, efektler vs guzel hos da, bu kadar kararsiz dandik bir tarayici gormedim. 10.8.2 kullaniyorum, safari son surum. Tarayiciyi yogun sekilde kullananlar icin kesinlikle kapasitesi yetmeyen bir tarayici. Bir tarayici bu kadar cok donar mi? Simdilik chrome'dayim, efektleri safari'ninkiler kadar cafcafli olmasa da tas gibi calisiyor. Onemli olan da bu.

Tarayıcı konusunda haklısın. 10.8.2 den sonra kasmaya başladı. Üstüste açılan sekmelerde tıkanıp kalıyor.

• Safari hd4000'de kasıyor bende 4-5 sekme açıkken.Anca gt'ye geçince normale dönüyor.
  • İnşallah airplay performasını arttırmışlardır, şu anki haliyle apple tv'ye mirrorig yaptığımda zaman zaman takılmalar ve donmalar oluyor
  • Geç kapanma sorununa bir çözüm bulsalar fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

Geç kapanma sorununa bir çözüm bulsalar fena olmaz.

Geç kapanma sorununa 2smoke'un açtığı konuda bir çözüm vardı. Alta konunun linkini veriyorum. Konunun ilk mesajında alt kısımda 3 tane kod var, onları uygularsan geç kapanma sorunu çözülüyor, en azından bende çözüldü.

http://forum.donanimhaber.com/m_65531871/tm.htm

Bu arada Safari performansı bende çok iyi. Chrome'u hiç beğenmiyorum; Firefox daha iyi Chrome'dan bana göre.

• Bize ne zaman gelir acaba?
  • Mountain lion surumunu torrent kursam bir sorun olurmu acaba update falanda yaptim :)

• Ayarları güzelce yapılmış bir Firefox'un yanında diğerlerinin esamesi bile okunmaz... Konu ve videolar imzamda var.

Safari eskiden safariydi. Webkit kullanan tarayıcılar java performasnı olarak hızlı gibi gözüksede, genel anlamada çok tıkanan, eklenti sıkınıtısı yaşayan tarayıcılar malesef.
  • En hızlısı yandex... Tavsiye ederim. Ne opera ne de safari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Chrome gerçekten çok hızlı ve stabil, katılıyorum.

chrome güzel de java problem oluyor mac üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzeDönükZeka

quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

Geç kapanma sorununa bir çözüm bulsalar fena olmaz.

Geç kapanma sorununa 2smoke'un açtığı konuda bir çözüm vardı. Alta konunun linkini veriyorum. Konunun ilk mesajında alt kısımda 3 tane kod var, onları uygularsan geç kapanma sorunu çözülüyor, en azından bende çözüldü.

http://forum.donanimhaber.com/m_65531871/tm.htm

Bu arada Safari performansı bende çok iyi. Chrome'u hiç beğenmiyorum; Firefox daha iyi Chrome'dan bana göre.

Bende tam çözülmedi.Bazen hızlı bazen yavaş kapanıyor.

• web tasarımla uğraşanların zaten tarayıcı seçme şansları yok, hepsine uyan birşeyler yapmaları lazım oyüzden hepsini kullanıyorlar
    bunun haricinde safarideki tıklamayla yakınlaştırma olayına diğer tarayıcılarda rastlamadım, varsada henüz ben bilmiyorum. iphone'la senkronize olmasıda biraz işime yarıyor oyüzden şimdilik safari diyorum
  • safari daha iyi-hızlı, sadece kullanma deneyimi artınca diğer alışkanlıklar rafa kalkıyor. mountain lion kurmakta acele etmeyip lion la devam etmek en stabil i şu anda
  • Benim versiyonum 12C2034 ancak başka güncelleme bulamadı :(
  • Herkeze merhaba bence safari gayet iyi bir browser ML10.8.2 kullaniyorum wifi sorunundan muzdaripim
    Internet hizim 20mbit fakat 2,3 e kadar dustu heleki su siralar 0,20 gibi hizlarda surunuyo 10.8.3 un betasini buldum suan indiriyorum bir yorumlara bakim dedim 10.8.3 te bu sorunun ortadan kalkicagina inaniyorum.Google herseyi tekeline almaya calisan bir firma bana gore bu yuzden chrome kullanmiyorum google benim icin sadece iyi bir arama motorudur.firefoxda cok cok basarili bir browser en iyi alternatifte budur.tabiki hepsi kendi fikirlerim herkeze gore farkli olabilir tesekkurler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.