Şimdi Ara

Alien Vs. Predator: Evolution yakında iOS ve Android'e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sinema tarihinin en popüler yapımlarından olan Alien ve Predator serisi mobil platformlarda da karşımıza çıkıyor. Fox Digital Entertainment ve Angry Mob Games yeni bir oyun için kolları sıvamış durumda.

Alien Vs. Predator: Evolution adlı yapım süper Predatorlerin Alien'ları esir alarak geleneksel predatorleri öldürmek için kullandığı bir hikaye etrafında geçiyor. Oyuna genç bir predator veya bir alien olarak başlıyoruz. 

Oyunda karakterin yaşamındaki farklı evreler canlandırılıyor ve ilerledikçe seviye atlanıyor. Hikaye geleneksel Predator veya Alien olarak düşmanlardan kurtulmayı temel alıyor. Oyunda insan ırkına daha az yer verildiği belirtiliyor. Yapım yılın ilk çeyreğinde iOS ve Android platformları için yayınlanacak.

• Oufff oyun muhteşem. 12.99 olsun yine alırım. İlk gün paralı olsun da sonra naparlarsa yapsınlar. Kazıklanayım da bi ben manyağım da (Eksileyenler içindi bu)

Arkadaş!Bir oyun, eski oyunların devam değilse ya da kalitesinden şüphe ediliyorsa; ben ilk gün oyuncuları etkilemek ve çekmek adına bedava vermeleri fikrindeyim. Yani bu bir Fifa değil ki bir Modern Combat değil ki hangi fiyattan koyarlarsa koysunlar alayım. Umduğunuz gibi çıkmayınca da zorunuza gidiyor yani. Doğal olarak ben ilk gün ücretsiz (tanıtım amaçlı) diğer günler ücretli olmasını esprili bir şekilde söyledim.Millet beleşçi sandı heralde. Telefonumda bir tane bile korsan oyun yok benim. Beğendiğim varsa satın alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 31 Ocak 2013; 15:42:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

İlk gün bedava olsun da sonra naparlarsa yapsınlar

o yas is iste

tahminim oyun 1.79 TL veya +8.99 TL olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

o yas is iste

Ben 8.99 bekliyorum diye dedim zaten Adam basmış eksiyi. Neyse derdi anlamadım. İlk gün ücretsiz olsa başkaları oynayıp beğenip daha kolay satın alabilir. Ne çıkacağını bilmediğim oyuna 2 lira bile vermiyorum. İlk gün ücretsiz olunca da millet pusuya yatar bi daha bedava olsun diye o da ayrı bir olay da

• quote:

quote:

quote:

o yas is iste

Ben 8.99 bekliyorum diye dedim zaten Adam basmış eksiyi. Neyse derdi anlamadım. İlk gün ücretsiz olsa başkaları oynayıp beğenip daha kolay satın alabilir. Ne çıkacağını bilmediğim oyuna 2 lira bile vermiyorum. İlk gün ücretsiz olunca da millet pusuya yatar bi daha bedava olsun diye o da ayrı bir olay da

ben basmadim ciddiyim istersen simdi basiyim -2 olsun

Blli olmaz aslinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kac gb yada mb olur bu oyunun boyutu. jailbreak yapinca baska siteden set up dosyasini bulup yukleyebilirmiyiz... yada jb yapmadan olurmu boyle bir sey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Blli olmaz aslinda

Yav sen niye eksiledin şimdi

• Oyun budur işte ya birde içinde online modu oldumu mükkemmel birşey olur elinizden düşmez.Bence askerleride koysalar pvp modu için iyi olur 3 farklı tür bir arenada kapışcak biraz geniş yapıcaklar tabi alanı. ^^
  • quote:

quote:

Blli olmaz aslinda

gene eksilemedim seni eksilemisler istersen pm atarim hahaha

• Güzele benziyor

• quote:

quote:

quote:

Blli olmaz aslinda

gene eksilemedim seni eksilemisler istersen pm atarim hahaha

Gerek yok sağolasın Eksiyi basanlar beni korsancı sanmıştır ondan basmışlardır heralde

• Predator oyununa göre geliştirilmiş zeka varsa güzel yoksa bu da hantal ve zevksiz bir oyun olacaktır. Predator'da görsel efektler ve etkileyici vuruş becerileri vardı ancak bir noktadan sonra sıkıcı bir hal alıyordu. Yapımcı bunu gidermediği müddetçe alien ve predator gibi bir malzemeyi heba etmeye devam edecekler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.