Şimdi Ara

Android tabanlı bir Vertu modeli yolda olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android tabanlı bir Vertu modeli yolda olabilir

Nokia'nın bir dönem lüks kullanım amacıyla ürettiği Vertu telefonlar ağırlıklı olarak S40 nadiren Symbian işletim sistemli olarak satılmaktaydı. Ancak yeniden yapılanma sürecinde Nokia bu bölümü EQT firmasına satmıştı.

Firmanın Vertu ile ne gibi işlere imza atacağı merak edilirken, Mobile Review editörü Eldar Murtazin önemli bilgiler paylaştı. 

Murtazin, EQT firmasının gelecek ay Android işletim sistemli Vertu akıllı telefonunu tanıtacağını iddia etti. Bir süredir Android işletim sistemi ile ilgilendiği bilinen Vertu'nun ilk Android'li telefonu bu olacak. Nokia'nın 8800 Legacy modeli gibi bir etki yapması planlanıyor.

Modelin ilk etapta Avrupa pazarı için ve 3000 Avro fiyat etiketi ile satışa çıkacağı belirtiliyor. Bugüne kadar ki Vertu serisi içerisinde en ucuz model bu olacak. 

Vertu genelde fonksiyonellikten çok, mücevher kaplama gibi lüks ayrıntılara önem veren bir konsept. Bu bakımdan Android işletim sistemini nasıl kullanacağı merak konusu. 

EQT patronu Anssi Vanjoki, Nokia'da beklediği CEO'luk görevini alamayınca bu firmaya transfer olmuştu. 

• quote:

Modelin ilk etapta Avrupa pazarı için ve 3000 Avro fiyat etiketi ile satışa çıkacağı belirtiliyor. Bugüne kadar ki Vertu serisi içerisinde en ucuz model bu olacak.

Vışşş. Bir de en ucuz modeliymiş.
    O paraya neler alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 30 Ocak 2013; 23:04:56 >
  • 3000 Avro mu ! 300 avro mu ?

• Murtazin dediyse kesin yalandır :D

• garibanlar android kullansın biz zenginiz ios kullanırız diye sürekli kendini yırtan applecılar buna ne diyecek çok merak ediyorum

• Çok iyi olmuş bence bize uygun olmayabilir ama bu cihazların da hitab ettiği bi kesim var android gelirse en azından hep exclusive hem işlevsel hale gelmiş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

3000 Avro mu ! 300 avro mu ?

3000

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

3000 Avro mu ! 300 avro mu ?

şöyle bir telefondan farkı yok kanımca
    http://www.youtube.com/watch?v=ii9pVups9n4
  • Üç bin yuro.

• altın kaplama telefon yapıyor vertu. fiyatları o yüzden yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: staskan

garibanlar android kullansın biz zenginiz ios kullanırız diye sürekli kendini yırtan applecılar buna ne diyecek çok merak ediyorum

Pahalı olan android değil ki, vertu.
  • 3000 Avro vay anasını..
  • Bu telefonlar altından yapılır ve elde montaj yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • admin kardeşim bu konu lüzümsüz olmuş ksrbakma ama :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.