Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad S400 'Harici ekran kartlı ultrabook' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun hem tasarımı hem de harici ekran kartı ile desteklenmiş donanımı ve fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken ultrabook modeli IdeaPad S400 tüm detayları ve performans değerlendirmesi ile video incelememizde

• ekonomik? kaç para ki bu

• 1500 tl gibi bir rakam olması lazım ultrabook için güzel bir fiyat

• Lenovo IdeaPad S400 'Harici ekran kartlı ultrabook' video inceleme

İnceleme ile alakasız olacak ama mozilla üzerinde büyütme kullanıyorum. Çünkü dpi ayarını görmediği için. büyütme yaptığımda youtube benzeri yerlerde video izlerken sıkıntı yaşamıyorum ama DH'de nedense standart kalitede izlerken; videolar 2 gibi olması gerekirken 1 gibi oluyor. Büyütmesiz gibi oluyor...

HD videolar da yavaş yüklendiği için video indirme yardımcısı bir uygulama ile indirip izlemek zorunda kalıyorum. Doğal olarak video'yu sonra hatırlıyorum ve yorum yazmak için foruma girmeye üşeniyorum

Bu problemi çözmelisiniz

• şekli ultrabook kendi 1.8kg bunlar 1kg ı geçmemeli

• Mobilim fakat hicbir turlu video izleyemiyorum. Daha niye mobil surum var?

• Millet kaç senedir videolari izleyemiyorum diyor. Bende mobildede pcdede hiç bir sıkıntı yok. Anlamadım gitti. Forumdanda izliyorum anasayfadanda. Format atın bişey yapın düzeltin su pclerinizi sıkıldım video sorunundan.

• Fiyat ve peformans orani cok iyi bir ultrabook. Intel islemci ve AMD ekran karti var, daha ne olsun. Guzel Inceleme icin tesekkurler.

• bılgısayar cok guzel ama kılevye yabancı bır cok tusu yok

• Lenovodan tiksindim resmen y570 aldım alalı milyonculardaki oyuncakların plastiğindenmi üretiyorlar nedir

• Video incelemelere Youtube linki konulsa, hem sayfa ziyaret edilir; hem de videoları izleyemeyenler olmaz. Mobil Youtube her telefonda çalışıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Millet kaç senedir videolari izleyemiyorum diyor. Bende mobildede pcdede hiç bir sıkıntı yok. Anlamadım gitti. Forumdanda izliyorum anasayfadanda. Format atın bişey yapın düzeltin su pclerinizi sıkıldım video sorunundan.

Sorun bizde zaten; hiçbir zaman DH'de olmaz...

Sırf DH'deki sıkıntı için format atayım? Kaldı ki çözeleceği ne malum ?

15,6 inç Full HD kullanınca görüntüler küçülüyor. %125 dpi ayarım var ama mozilla üzerinde bu ayar çalışmıyor. onun yerine okunabilir; gözükebilir düzeye kadar ctrl + (+) yapıyorum. Buna bağlı olarak yaşadığım sorun ss'ni attım. Youtubede sıkıntı yoksa demekki sıkıntı DH'de... DH bulunmaz hint kumaşı değil sürekli sorunlara sahip bir forum ve sürekli geliştirilmeye çalışıyor. Biz burada sorunlarımızı yazalım ki forum üzerinde bu yönde çalışma yapılsın...

• Harici ekran kartı olayı güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video inceleme " bi çıtır daha iyi " olabilirmiş :))

• Ellerinize sağlık. Çok güzel ama eksik bir inceleme olmuş. Agalar acaba şu cihazın, açılmasını, kapanmasını, dosya kopyalanması, program açılması gibi durumlarıda gösterseniz bit çıt daha güzel olurdu :) O zaman dadından yinmezmi, e yenir dabi ..(oduncu salih usta repliği)

• 1600 küsür civarı bir rakama satılıyor bence hiçte ekonomik değil tamam bir ultrabook olabilir fakat ultrabookların hiç biri alınabiir değil zaten. Bu fiyatlara adam akıllı her oyunu oynayatabilecek bir notebook alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

1600 küsür civarı bir rakama satılıyor bence hiçte ekonomik değil tamam bir ultrabook olabilir fakat ultrabookların hiç biri alınabiir değil zaten. Bu fiyatlara adam akıllı her oyunu oynayatabilecek bir notebook alınabilir.

Mesela? Yanlış anlamayın sadece merakımdan soruyorum, notebook alma arefesindeyim de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

quote:

1600 küsür civarı bir rakama satılıyor bence hiçte ekonomik değil tamam bir ultrabook olabilir fakat ultrabookların hiç biri alınabiir değil zaten. Bu fiyatlara adam akıllı her oyunu oynayatabilecek bir notebook alınabilir.

Mesela? Yanlış anlamayın sadece merakımdan soruyorum, notebook alma arefesindeyim de.

Mesela GT635M ekran kartı barındıran oyunlar için iyi performans sağlayabilecek diğer konfigürasyonları da barındıran bilgisyarlar:
    ASUS K55VJ-SX077D:http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8631 1.728 tl
    yada daha uygunu:
    LENOVO Z580 59-352526:http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8618
    Nvidia GT645 : LENOVO Z500 59-352523:http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8706

gibi gibi...

• quote:

Asıl oyun oynamak için notebook almak saçmalığın daniskası.
  • Genelin yaptığı en büyük hata bu...

Adı üzerinde ULTRABOOK hafif. 1.8kg ve daha uzun pil ömrü için tasarlanmış bir cihaz. Yok efenim aynı fiyata daha iyi oyun açan laptop var. Tamam var da aynı pil ömrünü ve taşınabilirliği sunuyor mu? 2.7kg civarında oluyor öyle bir laptop... 1kg önemsiz gibi gözükebilir ama işlerini sürekli laptop ile yapan biri yanında taşır; uzun pil ömrü ister. Öyle laptoplar genelde ultrabookların yarısı kadar pil ömrü sunar...

Benim laptopum gt555m(yeni adıyla gt635m) ve diğer laptoplardan 300gr hafif olmasına rağmen ben pek taşınabilir bulmuyorum ama memnunum laptoptan... Çok fazla oyun oynamasam da oynarken açıyor iyi oluyor yani. En büyük sıkıntım ise tasarruf modunda 2,5-3saat anca görmesi bazen de 2saat civarında olması; laptopu zorlayan bir uygulama kullanmıyorum... şu ana kadar en iyi 3,5saat dayandı pil...

Aynı işi ultrabook ile yapsam 5saat rahatça görür. hatta iyi optimize edilirse 6saati bile bulabiliyor. ayrıca hafif olması; ince olması ayrı bir avantaj...
    Tek sıkıntısı oyunu fazla iyi açmıyor. Oyun oynayacak adam da zaten ultrabook almaz.

Her ürünü kendi kategorisindeki başka bir ürünle karşılaştırın...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.