- x
Google Chrome Portal Sepeti Sıkıntısı
20 Cevap31277 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

472 Mesaj
30 Ocak 2013; 12:40:23 

Merhaba;
Benim google chromeda anasayfa portal sepeti görünüyor ve değiştiremiyorum yönetici tarafından desteleniyor dedi ve değiştiremedim...

0

2015 YGS ve LYS Adayı

32 Mesaj
30 Ocak 2013; 12:48:02 

Kaldırma Sayfası:
(1) Chrome tarayıcısını açtıktan sonra sağ üst köşesinden “Ayarlar”ı seçin, Ayarlar sayfası açıldıktan sonra “Başlangıç” “Yeni Sekme sayfasını aç” seçin ve tarayıcınızı kapatın.
(2) Masaüstü Chrome kısayoluna sağ tılayın ve “Özellikleri” seçin, “Kısayollar” sekmesi altındaki “Hedef”kutusunun içeriğini temizleyin. “Başlama Yeri” içeriğini kopyalayın (“C:\Users\username\AppData\Local\ Google\Chrome\Application”) ve sonra “Hedef” kısmına yapıştırarak arkasına “\chrome.exe ” ekleyin, “Uygula” yı tıklayın ve çıkın.
Aramayı seçiniz, öntanımlı arama seçeneğini başka bir seçenek ile değiştiriniz.

472 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:01:11 

quote:

Orijinalden alıntı: 50crazy50

Kaldırma Sayfası:
(1) Chrome tarayıcısını açtıktan sonra sağ üst köşesinden “Ayarlar”ı seçin, Ayarlar sayfası açıldıktan sonra “Başlangıç” “Yeni Sekme sayfasını aç” seçin ve tarayıcınızı kapatın.
(2) Masaüstü Chrome kısayoluna sağ tılayın ve “Özellikleri” seçin, “Kısayollar” sekmesi altındaki “Hedef”kutusunun içeriğini temizleyin. “Başlama Yeri” içeriğini kopyalayın (“C:\Users\username\AppData\Local\ Google\Chrome\Application”) ve sonra “Hedef” kısmına yapıştırarak arkasına “\chrome.exe ” ekleyin, “Uygula” yı tıklayın ve çıkın.
Aramayı seçiniz, öntanımlı arama seçeneğini başka bir seçenek ile değiştiriniz.

olmadı hocam hala yönetici tarafından denetlenıyor dıyor

2015 YGS ve LYS Adayı

1 Mesaj
30 Ocak 2013; 23:36:34 

Bendede aynı sorun

157 Mesaj
10 Şubat 2013; 1:43:18 

Cevap basit araçlar----->uzantılar flash playeri kaldır portal sepeti flash player altında gizlenmiş bir virüstür bu kadar basit

2243 Mesaj
10 Şubat 2013; 1:51:17 

quote:

Orijinalden alıntı: screay

Merhaba;
Benim google chromeda anasayfa portal sepeti görünüyor ve değiştiremiyorum yönetici tarafından desteleniyor dedi ve değiştiremedim...

0

GOOGLE CHROME ÖNCELİKLE TAMAMEN KALDIRIN AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ YAPTIKTAN SONRA TEKRAR KURABİLİRSİNİZ.
EXPLORE İÇİN
REGEDİTTEN aratın ve
1-‘portalsepeti ‘ yazan tüm satırları google.com.tr olarak değistirin
2-‘ İyi123’ yazan tüm satırları google.com.tr olarak değistirin
Ve en önemlisi !!!! bunu özellikle belirtmiyorlar...
3- http://www.navegaki.com.br/ adresini silin google.com.tr olarak değistirin
(portal sepetinin orjinal web adresi)
4-C:\Users\XXXXXi\AppData\LocalLow\Microsoft\Internet Explorer\Services
Adresinden portalsepeti simgesini gördügünüz dosyayı silin

bu işlemi yapın olmadı linki inceleyin.http://forum.donanimhaber.com/m_70128425/tm.htm

daha olmadı en kolay yolu sistemi geri yüklemek bu kesin çözümdür. tabi bu eklentinin bulaştığı günden önceki bir tarihe

zalman z11, fsp epsilon 600w 80plus,MSI 760gm-e51, FX6100 3.3ghz, ASUS GTX660, kingston 8gb,corsair force 120gb sata3 SSD, WD500gb 16mb 7200rpm, 21.5 inch grundig

15 Mesaj
14 Şubat 2013; 12:09:45 

peki firefox nasıl olacak ?

nereden geldim ? nereye giderdim ? bu da düşünen kafanın bana sorusu

1 Mesaj
30 Mayıs 2014; 20:04:04 

ARKADAŞLAR EN İYİ VE TEK ÇÖZÜM SİSTEM GERİ YÜKLEMEDİR.
BURDA YAZILANLARIN HEPSİNİ BİN KERE DENEDİM AMA OLMADI.
EN İYİSİ SİSTEM GERİ YÜKLEMEDİR.
PORTAL SEPETİ VİRÜSÜ PC NİZE BULAŞMADAN ÖNCEKİ BİR TARİHE SİSTEMİ GERİ YÜKLEYEREK KURTULABİLİRSİNİZ.
TEK ÇÖZÜM BUDUR
30 MAYIS 2014

582 Mesaj
31 Mayıs 2014; 2:03:12 

Arkadaşlar merhaba,
az önce Cem arkadaşımız Portalsepeti denen tarayıcı korsanını test bilgisayarlarımıza bulaştırdı ve analinizi yaptı.
Bununla ilgili bir çözüm paylaştı

Portalsepetinden nasıl kurtulurum?

http://uzmanim.net/soru...n-nasil-kurtulurum/4574

Bu çözüm kesin çözümdür, test edilmiştir.

http://uzmanim.net/hakan

3 Mesaj
1 Haziran 2014; 13:39:14 

kardeş denedim aynen dediğin gibi adım adım uyguladım olmadı şu an resmen şavaş içerisndeyim googleye ya o hükmedicek ya ben :D
@taximproject @taximproject[/mentio

Bu mesajda bahsedilenler: @taximproject, Bu mesaja 1 cevap geldi.

2163 Mesaj
1 Haziran 2014; 13:45:22 

forumda baya bi doldu bu konular. arkadaslar malasef sisteminizde bulunan ve bu komutu çalıştıran exe uzantılı dosyayı bulmalsınız. dün forumda bi arkadasın pc ye baglandım. teamvier ile. 2 satte anca çözebildik. başka yolu yok. program filesa girin. gözünüze çarpan değişik kurulumlara bakın. aynı zamanda ctrl+alt+delete ile görev yöneticinizden çalışan uygulamalarada bakın. değişik uygulamlara sağ tıklayıp dısya konumuna bakın. görevi sonlandırın. dosyyaı silin. hatta başlat satırına msconfig yapıp programı windows ile başlatmasını devre dışı bırakın.

Bu mesajda bahsedilenler: @aysunalper

i5 4440 & ASUS H87-PLUS & GSKILL 8GB (2X4GB) & ASUS GTX650TI BOOST & SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA & ZALMAN MS800 PLUS & SEASONIC M12II 750 80+ PLUS BRONZE & PHILIPS 21.5" 227E4LHAB/00 & LOGITECH MK330 & LOGITECH F310 GAMEPAD

İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.

3 Mesaj
1 Haziran 2014; 14:06:36 

ARKADAŞLAR KESİN VE GARANTİLİ ÇÖZÜM SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM BİTTİ GİTTİ :d

3 Mesaj
1 Haziran 2014; 14:07:44 

@mertoguzhan1
AYNEN DEDİĞİN GİBİ KARDEŞ HEPSİNİ DENEDİM OLMADI SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM DÜZELDİ PORTALSEPETİ İLE OLAN SAVAŞI KAZANDIM SAĞOLASIN :d

Bu mesajda bahsedilenler: mertoguzhan1

582 Mesaj
1 Haziran 2014; 20:09:56 

Mutlaka atladığınız bir adım olmuştur, bugün teamviewer ile neredeyse 15 kişide bu yöntem ile temizledim.

Neyse sonunda kurtulmanınıza sevindim

Bu mesajda bahsedilenler: aysunalper

http://uzmanim.net/hakan

1 Mesaj
12 Haziran 2014; 15:17:13 

Arkadaşlar bende birçok yolu denedim ama başaramadım ancak uzmanim.net/soru/bu-secenek-yoneticiniz-tarafindan-denetleniyor/4584 verdiğim linkte denilenleri bire bir yaptım ve bu sorundan kolayca kurtuldum

3 Mesaj
12 Haziran 2014; 18:47:56 

1) REGEDİTE GİRİN
2)HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Clients/StartMenuİnternet/Google Chrome/shell/command
3)command dizesine tıklayınca yanda dize değeri çıkıor o dize değerine tıklayın ve değer verisi bölümünü boş bırakın.
4)Bundan sonra masaüstündeki veya başlattaki kısayolları silin ve tarayıcının dosya konumundan yeni kısayol oluşturun bundan sonra portalsepeti die birşey yok :D
diğer tarayıclar içinde "HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Clients/StartMenuİnternet" buraya kadar gelin ondan sonra tarayıcı isimlerini görürsünüz seçin düzeltmek istediğinizi sonra aynı dizeler çkar ztn gerisini yukarıda yazdıklarımdan halledebilrsiniz.

1 Mesaj
16 Haziran 2014; 19:59:21 

benimde bu sorun var ne yaptıysam düzeltemedim lütfen teamwieverden yapabilecek var mı

65 Mesaj
22 Haziran 2014; 20:49:34 

PORTAL SEPETİNİ KALDIRMANIN TEK YOLU BU KARDEŞİM C:\Windows\System32\GroupPolicy\Machine\Registry.pol DOSYASINI SİLL PCNİ YENIDEN BAŞLAT VEE PORTAL SEPETİ KALMIŞ OLCAK BIU İŞLEMDEN SONRAAA GOOGLE CHOROME ÜSTÜNE SAĞ TIKLA ÖZELLIKLER HEDEF KISMINDA GOOGLE.EXE DEN SONRASINI SILL ARTIKK PORTAL SEPEDINDEN KURTULDUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodichacked -- 22 Haziran 2014; 20:52:58 >

257 Mesaj
2 Temmuz 2014; 17:17:40 

Bu itoğlu itleri nerelere şikayet edebiliriz? Bilgiler uçuyordu az daha. Bende hala kurtulamadım. Şikayet etmek lazım bunları

27 Mesaj
11 Temmuz 2014; 16:17:17 

Arkadaşlar Çözüm Basit C:Windows:System 32 :Group Plocy:Machine:Register.poll Sil !Windows 8 İseniz Dosyaları Görünür Yapın Dediklerimi Uygulayın Tarayıcınızı Kapayıp Acın Tamamdır

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Google Chrome Portal Sepeti Sıkıntısı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.289