Şimdi Ara

Prince of Persia Serisine Üretim Durduruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Oyun endüstrisinin en köklü serilerinden Prince of Persia'yı 2010 senesinden beri göremiyorduk. Beklenilenin epey altında bir çizgide sunulan The Forgotten Sands'dan sonra kayıplara karışan seri adına Ubisoft'tan resmi açıklama geldi. Ubisoft, Prince of Persia serisine üretimi durdurdu!

IGN'e konuşan Ubisoft Montreal CEO'su Yannis Mallat, "Ekipler arasındaki marka yönetimi oldukça zahmetli bir iş. Bunu yaparken ekiplerin iyice odaklanması gerekiyor. Sanırım geçen bu süreden sonra açıklamanın bir zararı olmaz. Ubisoft olarak Prince of Persia serisiyle ilgili her türlü üretimi durdurmuş bulunuyoruz. Ancak eklemekte fayda var, daha önce de yaptığımız bu tip açıklamalardan sonra rafa kaldırılmış seriler birden bire ortaya çıkmıştı." açıklamasını yaptı. Yani Mallat'ın açıklamalarına göre firmanın uzun bir dönemi kapsayan planları arasında Prince of Persia'ya yeni bir oyun çıkarma fikri yer almıyor.

Prince of Persia hayranları adına konuşan Mallat, "Açıkçası Prince of Persia hayranları adına pek de endişelenmiyorum. Ubisoft olarak onları eğlendirecek yeni ürünleri ortaya koyacağız. Her ne kadar durum böyle olsa da, Prince of Persia halen Ubisoft'un bir parçası. Prince of Persia serisi bizim gözümüzde diğer seriler kadar önemli." eklemelerini yaptı. 

Her E3 döneminde söylentilerle birlikte yeniden gündeme gelen Prince of Persia serisi için bu açıklama biraz ağır olsa gerek. Özellikle serinin sıkı hayranlarının yorumlarını merakla bekliyoruz...

• Nerde eski Warrior Within nerde şimdiki Forgotten Sands ? Serinin içine edip bıraktınız daha ne konuşuyorsunuz.Umarım birileri PoP IP'sini satın alır da kurtarır elinizden.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bana göre Ubisoft'un en iyi serisi zaten hikaye açısından yapabilcekleri herşeyi yaptılar son 5 oyununda.Üretiminin durması kötü olmuş.Ben almıştım kutulu olarak her denk geldiğinde ucuz fiyata.Yeni bir hikaye ile oyun çıkartsalar hiç fena olmazdı ama.Ayrıca warrior within gibi bi oyun bi daha kolay kolay gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummerdude -- 30 Ocak 2013; 0:27:11 >
  • Kötü oldu.

• Benim için Warrior Within'den sonra bitmişti....

• Yazık oldu daa. Son oyun hüsrandı gerçekten. Daha başarılı bir yapım olabilirdi. Kötüydü demiyorum. Ancak yukarıda da yazdığı gibi çıtayı aşağıya çekti. Bari filminin devamı gelsede bizlerde mutlu olsak.

Ayrıca Ubisoft bence güzel bir noktaya da değinmiş. Rayman gibi oyunlara da biraz hız versede oynasak tekrardan. Gerçi Vita'ya duyurmadılar son oyunu -ne yazık ki- ama ne yapalım. :) Çıktığı yerden devam ederiz artık. :)

• Of ya şu Oyuna DMC gibi sil baştan yapsalar keşke güzel oyundu.

• bazı oyunlar vardır dipten zirveye gider bazıları da tam tersi zirveden dibe gider pop öyle bir seri oldu başlarda çok iyiydi firma zamanla kötüye götürdü. Bence ubi tekrar diriltebilir bu seriyi....

• Warrior Within den sonrası felaketti zaten, inşallah ileride diriltebilirler.

• resident evil e de aynısı yapsalar iyi olur

• En azından seriyi daha fazla batırmayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 30 Ocak 2013; 3:02:26 >
  • HİÇ BİR ŞEY YAPAMIYORLARSA,İLK ÜÇLEMEYİ GÜNÜMÜZ GRAFİKLERİ İLE EN UFAK BİR DEĞİŞİM ,EKLEME VE ÇIKARTMA YAPMADAN PİYASAYA SÜRSELER BUNA BİLE RAZIYIM.HATTA BUNU HEP İSTEMİŞİMDİR.POP SOT,WW,T2T BUNLARI KAÇ DEFA BİTİRMİŞİMDİR SAYISINI BİLMİYORUM.
  • Ubisoft'un elinde zaten Assassin's Creed gibi bir seri var her sene cod gibi bi tane farklı dönemlerde çıkan bi oyun yapıp parayı kaldırıyorlar.Bence böylesi daha iyi olmuş biraz daha zaman geçsin yeni nesil falan çıksın zaten yeni PoP yapmamaları imkansızdır.

• Ubisoft kendisinin oyun dünyasında yer edinmesini sağlayan bir oyunu böyle kullandıktan sonra köşeye atması hiç hoş olmamış.Ben eminim ki oyuncuların %80'i yeni bir PoP istiyordur benim gibi.

• Ben hayatımda Warrior Within kadar iyi bir oyun oynamadım ne assassins creed ne god of war hiç biri bu oyunun yerini tutamaz.
  • Çok doğru bir karar.

Merak ediyordum güzelim serinin içine daha fazla ne kadar s*çacaklar diye.

The Forgotten Sands gibi bir çamur atıp da kirletmeselerdi keşke serinin adını.
    Gerçi oynamaya bile tenezzül etmedim benim için PoP üçlemeden oluşmuş ve bitmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vfdg

Ubisoft kendisinin oyun dünyasında yer edinmesini sağlayan bir oyunu böyle kullandıktan sonra köşeye atması hiç hoş olmamış.Ben eminim ki oyuncuların %80'i yeni bir PoP istiyordur benim gibi.

KATILIYORUM.HATTA YAKIN ZAMANDA,İLK GÖRDÜĞÜM ANDAN İTİBAREN POP2008'İN DEVAMI OLARAK DÜŞÜNDÜĞÜM İKİ ADET EKRAN GÖRÜNTÜSÜ VARDI;BUNA DAYANARAK.
    UBISOFT'UN BİZE BİR SÜRPRİZ YAPARAK,(EN AZINDAN) POP2008 DEVAMINI E3'TE DUYURA BİLECEĞİNİ DUŞÜNÜYORUM(DELİLER GİBİ İSTİYORUM)
    BİRDE POP2008'İN YARIM KALAN SONUNA DA VAR TABİ...
    ÜMİT DÜNYASI......
  • aslında prince of persia serisi güzel gidiyordu warrior within ve the two thrones gayet başarılı oyunlardı fakat o zamanlarda ubisoft assasins creed de büyük başarı elde etti bir nevi para basıyolardı bütün dikkatlerini ona çevirip p.o.p için ortalamanın altında bir oyun yaparak seriyi bitirdiler(öldürdüler)

blizzard ın diabloya yaptığı gibi

• Beyinsizler seriyi zaten öldürdünüz... Warior Within'de Free Form Fighting varken son oyunda bile yoktu... Oyuncuların THQ yerine Ubisoft batsaydı sözlerine hak vermemek elde değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

HİÇ BİR ŞEY YAPAMIYORLARSA,İLK ÜÇLEMEYİ GÜNÜMÜZ GRAFİKLERİ İLE EN UFAK BİR DEĞİŞİM ,EKLEME VE ÇIKARTMA YAPMADAN PİYASAYA SÜRSELER BUNA BİLE RAZIYIM.HATTA BUNU HEP İSTEMİŞİMDİR.POP SOT,WW,T2T BUNLARI KAÇ DEFA BİTİRMİŞİMDİR SAYISINI BİLMİYORUM.

Al benden de o kadar, Oyunu hiç ölmeden bitirmeye çalışyordum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.