Şimdi Ara

Turbobit Premium Üyelik En Uygun Fiyat Garantisiyle! Kredi kartıyla alabilirsiniz... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
13
Favori
27.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kahramanmaraş İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßekir

quote:

Orijinalden alıntı: hnzl

Fiyatlarda bir miktar daha indirime gidildi artık çok daha uygun fiyat

İndirim güzeldir Hesapta kullandığım mail adresimin değişimi için ticket attım, değiştirirlerse 1 yıllık daha alacağım. Satın aldığım kodu girdiğimde mevcut kalan günümün üzerine eklenecektir değil mi? Salakça bir sistemi yoktur diye düşünüyorum turbobit'in :)

Mail adresinizi değiştireceklerini sanmıyorum efendim, 5 ay kadar önce bizde ticket atmıştık ama hep olumsuz cevap verildi.

Evet kalan günün üstüne eklenir, mesela 30 gün varsa 365 gün daha eklenir toplamda 395 gün premium süreniz olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

quote:

Fiyatlarda bir miktar daha indirime gidildi artık çok daha uygun fiyat

İndirim güzeldir Hesapta kullandığım mail adresimin değişimi için ticket attım, değiştirirlerse 1 yıllık daha alacağım. Satın aldığım kodu girdiğimde mevcut kalan günümün üzerine eklenecektir değil mi? Salakça bir sistemi yoktur diye düşünüyorum turbobit'in :)

Mail adresinizi değiştireceklerini sanmıyorum efendim, 5 ay kadar önce bizde ticket atmıştık ama hep olumsuz cevap verildi.

Evet kalan günün üstüne eklenir, mesela 30 gün varsa 365 gün daha eklenir toplamda 395 gün premium süreniz olur.

Değiştirmezlerse 31 Mart 2014'e kadar beklemem gerekecek

• ßekir kullanıcısına yanıt
    Aynı mail ile neden devam etmiyorsunuz ki?? Mail hesabınızda bir problem mi var nedir?
  • quote:

Aynı mail ile neden devam etmiyorsunuz ki?? Mail hesabınızda bir problem mi var nedir?

İnsanın takıntıları olmasın... Yeni mail aresine geçtiysem eskiyi kullanmam daha
  • gittigidiyordan biraz önce 1 aylık turbobit premium kod sipariş verdim. yarım saat geçmeden kod elime ulaştı.
    gerçekten hem ucuz hem hızlı hemde güvenli bir alışverişti. Arkadaşa bu hizmeti verdiği için teşekkür ediyorum. bol satışlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: star999

gittigidiyordan biraz önce 1 aylık turbobit premium kod sipariş verdim. yarım saat geçmeden kod elime ulaştı.
    gerçekten hem ucuz hem hızlı hemde güvenli bir alışverişti. Arkadaşa bu hizmeti verdiği için teşekkür ediyorum. bol satışlar....

Ben teşekkür ederim hayırlı olsun, 1 ay sonra tekrar görüşmek dileğiyle,

iyi günlerde kullanın...
  • Satışlarımız devam ediyor,

Tabiki en uygun fiyat garantisi ile...
  • kardeş mobil ödeme olmuyor mu.bi de şifreyi nasıl gönderiyorsunuz cep telefona gönderiyorsunuz değil mi?
  • satışlarımız devam ediyor...
  • Satışlarımız devam ediyor...
  • En uygun fiyattan çok daha uyguna satışlarımız devam ediyor...
  • sanalpazardan 1 yıllık aldım tesekkurler.
  • sanal pazardan 6 aylık aldım. mesaj bekliyorum. __lele__
  • quote:

Orijinalden alıntı: astamiga

sanalpazardan 1 yıllık aldım tesekkurler.

ben teşekkür ederim, iyi günlerde kullanın. tekrar bekleriz.
  • süper hızlı alışveriş tşkr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

süper hızlı alışveriş tşkr

Ben teşekkür ederim, iyi günlerde kullanın...
  • Satışlarımız devam ediyor...
  • Elinde 1 aylık turbobit varmı?

Dostum acil dönüş bekliyorum senden...
  • Satışlarımız devam ediyor
  • Satışlarımız günceldir...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.