Şimdi Ara

Turbobit Premium Üyelik En Uygun Fiyat Garantisiyle! Kredi kartıyla alabilirsiniz... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
13
Favori
27.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kahramanmaraş İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canavar453

teşkkürler gittigidiyordan sipariş verdim bir aylık hemen gün içerisinde şifre teslim güvenilir arkdaş 16tl ödemek yerine 11 tlye kolayca preium ulaşabilirisiniz

Ben teşekkür ederim 30 gün sonra premium sürenizi yine en uygun fiyattan uzatabiliriz, güle güle kullanın...
  • az önce 1 adet alındı 10 dakikada teslim etti arkadaş çok ilgili tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

az önce 1 adet alındı 10 dakikada teslim etti arkadaş çok ilgili tavsiye ederim.

Güzel yorumunuz için teşekkürler, yine bekleriz. Hayırlı olsun.
  • Gittigidiyor'da 140+ işlemde %100 olumlu puan + hızlı teslimat, satışlarımız tüm hızıyla devam ediyor...
  • İlanlar yeniden daha uzun süreli olarak açıldı. Satışlarımız devam ediyor...
  • Merhabalar,

Bende arkadaştan şifreyi hızlı ve sorunsuz şekilde aldım. Teşekkür ediyorum.
    Ancak gittigidiyor'da mesaj atmama rağmen bana geri dönüş yapılmadı.
    İndirme hızının düşük olduğunu aksi takdirde iade edeceğimle ilgiliydi mesaj.

Şöyle ki;

1 yıllık turbobit aboneliği aldım. Şuan sınırsız kullanıyorum ancak indirim hızı düşük. Kesinlikle 340 kb üstüne çıkmıyor.
    Superonline sınırsız internet kullanıyorum. Hız testinde aldığım en düşük indirme hızı 2mb. Bunu bir defa değil bir kaç gün denedim hep en düşük 2 mb.
    Superonline Müşteri Hizmetleri ile de görüştüm kendilerinde sıkıntı olmadığını söylediler. Özellikle yetkili kişi bana ''dosya indirdiğiniz sağlayıcı ile alakalı olabilir'' dedi.
    Başka dosya indirme sağlayıcıları ile premiumsuz bile indirdiğimde aynı hızlara zaten ulaşıyorum.

Velhasıl kelam 1 mb hıza bile çıkamıyorsam 340 kb ile dosya indireceksem ne anlamı kaldı. Dosya indirmek için uzun sürede indirdiği için Pc başında beklemek cabası ve elektrik sarfiyatı ayrı bir cabası.
    Dosya hemen inmediği için mecburen gece açık bırakıyorum pc yi.

Konu hakkında geri dönüşünüzü bekliyorum...

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Merhabalar,

Bende arkadaştan şifreyi hızlı ve sorunsuz şekilde aldım. Teşekkür ediyorum.
    Ancak gittigidiyor'da mesaj atmama rağmen bana geri dönüş yapılmadı.
    İndirme hızının düşük olduğunu aksi takdirde iade edeceğimle ilgiliydi mesaj.

Şöyle ki;

1 yıllık turbobit aboneliği aldım. Şuan sınırsız kullanıyorum ancak indirim hızı düşük. Kesinlikle 340 kb üstüne çıkmıyor.
    Superonline sınırsız internet kullanıyorum. Hız testinde aldığım en düşük indirme hızı 2mb. Bunu bir defa değil bir kaç gün denedim hep en düşük 2 mb.
    Superonline Müşteri Hizmetleri ile de görüştüm kendilerinde sıkıntı olmadığını söylediler. Özellikle yetkili kişi bana ''dosya indirdiğiniz sağlayıcı ile alakalı olabilir'' dedi.
    Başka dosya indirme sağlayıcıları ile premiumsuz bile indirdiğimde aynı hızlara zaten ulaşıyorum.

Velhasıl kelam 1 mb hıza bile çıkamıyorsam 340 kb ile dosya indireceksem ne anlamı kaldı. Dosya indirmek için uzun sürede indirdiği için Pc başında beklemek cabası ve elektrik sarfiyatı ayrı bir cabası.
    Dosya hemen inmediği için mecburen gece açık bırakıyorum pc yi.

Konu hakkında geri dönüşünüzü bekliyorum...

Saygılarımla...

Merhaba, buraya yazdığınız çok iyi oldu gittigidiyor üzerinden bazı mesajlar çok geç geliyor. Size gittigidiyor üzerinden mesaj atmıştık, cevaplandırmadığımız mesajınız varsa yoğunluktan dolayı gözümüzden kaçmış olabilir özür dileriz.

Yaklaşık 1 haftadır turbobit serverlerinde sıkıntı var turbobit adminleri bu sorunları giderebilmek için aralıksız çalışıyorlar.

Hızdan kaynaklanan problemlerinizi direk turbobite bildirmeniz gerekiyor. Buradan ticket atabilirsiniz:

http://support.turbobit.net/index.php?/Tickets/Submit/RenderForm/22

48 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır. Probleminiz %99 çözülür.

• Tamam Hocam Teşekkürler..
    Mesaj attım Turbobite.
    Umarım geçici bir durumdur.

Kolay gelsin.
  • quote:

Tamam Hocam Teşekkürler..
    Mesaj attım Turbobite.

Kolay gelsin.

Ben teşekkür ederim, sorun çözülmezse bize bu kez gittigidiyor üzerinden mesaj ile bildirin turbobit ile bir de biz iletişim kuralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hnzl

quote:

Mesaj attım Turbobite.

Kolay gelsin.

Ben teşekkür ederim, sorun çözülmezse bize bu kez gittigidiyor üzerinden mesaj ile bildirin turbobit ile bir de biz iletişim kuralım.

• Gittigidiyor'da 143 işlemde %100 olumlu puan + hızlı teslimat, satışlarımız tüm hızıyla devam ediyor...
  • Satışlarımız devam ediyor.
  • Gittigidiyor'da 143 işlemde %100 olumlu puan + hızlı teslimat, satışlarımız tüm hızıyla devam ediyor...
  • satışlar günceldir
  • Gittigidiyor'da 147 işlemde %100 olumlu puan + hızlı teslimat, satışlarımız tüm hızıyla devam ediyor...
  • 6 aylık premium aldım çok hızlı teslimat yapıldı ilginiz için çok teşekkürler sizinle tekrar elışverişimiz olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavSel

6 aylık premium aldım çok hızlı teslimat yapıldı ilginiz için çok teşekkürler sizinle tekrar elışverişimiz olacak.

Ben teşekkür ederim güle güle kullanın, hayırlı olsun.
  • Satışlarımız devam ediyor...
  • quote:

quote:

Mesaj attım Turbobite.

Kolay gelsin.

Hocam turbobitten bana geri dönüş olmadı ve hala indirme hızım maximum 340 kb.
    Bu böyle giderse üzgünüm ama iade etmek zorunda kalacağım.
    Daha önceden aldığım sağlayıcılarda 1mb altına hiç düşmemiştim.

Sizde turbobite mesaj atın ona göre mayıs başına kadar bekleyim.
    Mayıs başına kadar sorun umarım çözülür çözülmezse dediğim gibi iade etmek zorunda kalıcam.

Saygılarımla..

• quote:

quote:

quote:

Mesaj attım Turbobite.

Kolay gelsin.

Hocam turbobitten bana geri dönüş olmadı ve hala indirme hızım maximum 340 kb.
    Bu böyle giderse üzgünüm ama iade etmek zorunda kalacağım.
    Daha önceden aldığım sağlayıcılarda 1mb altına hiç düşmemiştim.

Sizde turbobite mesaj atın ona göre mayıs başına kadar bekleyim.
    Mayıs başına kadar sorun umarım çözülür çözülmezse dediğim gibi iade etmek zorunda kalıcam.

Saygılarımla..

Gittigidiyordan mesaj atıldı dönüş bekleniyor...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.