Şimdi Ara

iOS 6.1'in untethered jailbreak çözümünün yayınlanması için bu hafta sonu işaret ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
3.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Dün itibariyle kullanıcılarına İOS 6.1 güncellemesini dağıtmaya başlayan Apple, güncelleme bekleyen kullanıcıların yanı sıra, Jailbreak camiasının da beklediği bir adımı atmış oldu.

Daha önce de belirttiğimiz üzere, untethered jailbreak çözümünü yayınlamak için Apple'ın iOS 6.1 güncellemesini yayınlamasını bekleyen Jailbreak camiası, untethered jailbreak çözümü için bu hafta sonunu işaret etti. Apple'ın yayınladığı iOS 6.1 güncellemesiyle birlikte her ne kadar untethered çözüm için gerekli olan açığın kapatıldığı düşünülse de, jailbreak çalışmalarını sürdüren "evad3rs" adlı geliştirici ekibinin üyelerinden "planetbeing", Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada iOS 6.1'in untethered jailbreak çözümü için gerekli olan açığı etkilemediğini açıkladı. iOS 6.1 için untethered jailbreak çözümünü bekleyen kullanıcıların içini rahatlatan bu habere ek olarak,  yine aynı ekipten MuscleNerd'in yapmış olduğu açıklamada jailbreak çözümünün yayınlanacağı zaman aralığı olarak bu hafta sonu düzenlenecek olan ABD'nin önemli spor etkinliklerinden SuperBowl'ı işaret edildi. 

Gelen bilgiler ışığında bu hafta sonu yayınlanmasını beklediğimiz iOS 6.1 untethered jailbreak çözümünün iOS 6.1 ile çalışan neredeyse tüm cihazlarda çalışması beklenirken, üçüncü nesil Apple TV'nin çözümden yaralanıp yararlanamayacağının henüz netlik kazanmadığını da belirtelim. Ayrıca, cihaz her yeniden başlatıldığında yenilenmesi gereken tethered jailbreak çözümünün iPhone 3GS, iPhone 4 ve dördüncü nesil iPod Touch gibi A4 işlemcisi ve altı işlemci cihazlarda kullanılabilir olduğunu da hatırlatalım.    

• Hadi bakalım bu sefer zeki müren bizi görecekmi

Bu seferde jailbreak çıkmazsa vay bekleyenlerin haline...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 29 Ocak 2013; 17:02:14 >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=27359511

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirler için umut ışığı doğdu.

• 5 aydır bekliyoruz ios 6 ile aynı zamandaki kısa dönemler terhis olacak :)

• ipad miniye sabırsızlıkla bekliyorum.

• İp 5 icin kullanabilecekmiyiz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Fakirler için umut ışığı doğdu.

Fakirim Gittim 2.000 Tl Telefon Aldım Jailbreak Çıksında Oyun Uygulama Yükliyim Sizin Jailbreak Anlayışınız Bukadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilim90 -- 29 Ocak 2013; 18:03:45 >
  • paint terk

• Bu DH Misafirlerinin sorununu çözebilen var mı acaba? Her konuda ergen ergen laf atmalar falan derdiniz nedir?

Pazar günü
  • Habercilik sistemi ne ara değişti

• Jailbreak hayattır bilmeyen bayattır şiiriyle selamlıyorum herkesi SBSettings'e selamlar olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Bu DH Misafirlerinin sorununu çözebilen var mı acaba? Her konuda ergen ergen laf atmalar falan derdiniz nedir?

Pazar günü

Kendi korkak fakir nickiyle yorum yapamayan aciz varlık bunlar boşver kafaya takma

• Bu jailbreak apple'ın kullanıcıları çekmek ve daha cazip bir telefon olacak hissi oluşturdugu için bilgisi dahilinde çıkan bir çözüm. Yani Apple bu jailbreakden ekmek yiyor kısaca. Bir tuzak ve bu tuzağa çoğu insan düşüyor iphone alırım jailbreak yaparım ne güzel bedava uygulamalar ile kullanırım diyor. Apple bu taktiğinde başarılı oluyor işte böyle.

• Umarım hafta sonu gelir.

• Jb yi dort gozle bekliyorum fakat yukleyegim bir tane appstore uygulamasi yok fakir diyen zihniyet cydia tweaklarinden haberin varmi ozellikle parali olanlardan

• JB'nin kıymetini 6.0.1 geçince anladım JB hayatmış beee.
  • Untethered , tethered ne açıklayabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: selim77

İp 5 icin kullanabilecekmiyiz acaba

Evet tüm cihazlar icin kullanılabilir olacak haberde belirtildigi gibi. Ancak, 3. nesil Apple TV şu an için belirsizligini koruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bwhiteshark

Untethered , tethered ne açıklayabilecek var mı?

Tethered, isletim sistemi her yeniden başlatıldığında yeniden yapılan jailbreak türü. Untethered ise cihaz kapatılıp tekrar açıldğında tethered'daki işlem yenilenmesini gerektirmiyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.