Şimdi Ara

Head Soccer (Sohbet , Tartışma , Turnuva)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Öncelikle böyle bir konu daha önce açıldıysa bu konunun silinmesini rica ediyorum. Bu konuda Head Soccer ile ilgili sohbet edelim , kendi aramızda turnuvalar düzenleyelim ve bilgilerimizi paylaşalım. Oynayanlar için iyi bir konu olacağını düşünüyorum.

• Beyler konuyu biraz canlandıralım , head soccer oynayan arkadaşları şöyle bi alalım :D Arkadaşlar bugüne kadar açtığınız en iyi karakter hangisi ve game center galibiyet mağlubiyet sayılarınız kaç?

Benim ;uzaylı
    56-44
  • Eskiden oynardim o zamanlar turk karakter bile yoktu. Az once nostaji olsun diye indirdim bu konuyu gordum ;D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bayadır oynuyorum dersem yalan olur , güzel oynadığın zaman tadından yenmeyen , saçma sapan hatalar yaptığın zaman kalp krizi geçirten bir oyun :D
  • bu oyun cok zevlli epeydir oynuyorum. multisi cok basarılı degil.
  • BENCE EN İYİ KARAKTER ASURA!!! ondan sonra beyaz saçlı kırmızı gözlü bir vampir var o da iyi ama gerisini pek sevmedim. AYRICA hazır konu açılmışken söyliyeyim, örümcek adamın power'i çok sapık çünkü beyaz bişey fışkırtıyo
  • Baydir Oynamiyorum Ama vaktim olursa indirim
  • En iyi krakter hangisi

bu arada hort

• quote:

Orijinalden alıntı: Danısman Dedektif

Beyler konuyu biraz canlandıralım , head soccer oynayan arkadaşları şöyle bi alalım :D Arkadaşlar bugüne kadar açtığınız en iyi karakter hangisi ve game center galibiyet mağlubiyet sayılarınız kaç?

Benim ;uzaylı
    56-44

uzaylı sürekli farklı atıyor nereden vuracağını kesitremiyorsun, bence oyunda en güzel karakter (açılabilir) almanya.

Benim 497/97
  • Zamanlamanız manidar üniversite sınavına hazırlanıyorum bu sene

• quote:

Orijinalden alıntı: Danısman Dedektif

Zamanlamanız manidar üniversite sınavına hazırlanıyorum bu sene

ben okullar ne zaman tatile giriyor onu bile bilmiyorum, 10 sene olmuş mezun olalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.