Şimdi Ara

Canon Pixma MX435 USB kayıt olayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar ofisimize bu yazıcıdan aldık. Network kurulumunu falan yaptık. Yazıcı özelliğinden ziyade fax özelliği öenmli bizim için. Gelen faksları, çıktı almadan, taktığımız usb belleğe alması için ne yapmak lazım? Bir türlü bulamadım. USB belleğe gelen faksları bilgisyar başından ağ yoluyla görebilirmiyim?

Acil yanıt verebilirseniz çok sevinicem. Çünkü bu özelliği çok önemli bizim için. Sırf bu yüzden aldık diyebilirim yani.

• Beyler bu konu hakkında hiç bilgisi olan veya kullanan yok mudur acaba? Acil çözüm arıyorum soruma.
  • Soruna cevap buldun mu bilmiyorum ama bir tahmin yürütmek istiyorum.
    Ben tarama yaparken USB belleğe kaydetmek için taramayı cihazın üstündeki tuşlardan yapıyorum. Bilgisayardaki yazılımdan yapınca bilgisayara kaydediyor.
    Fax özelliğini hiç kullanmadım ama fax alıp göndermeyi cihaz üzerindeki tuşlardan yaparsanız muhtemelen amacınıza ulaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigger_agc

Arkdaşlar ofisimize bu yazıcıdan aldık. Network kurulumunu falan yaptık. Yazıcı özelliğinden ziyade fax özelliği öenmli bizim için. Gelen faksları, çıktı almadan, taktığımız usb belleğe alması için ne yapmak lazım? Bir türlü bulamadım. USB belleğe gelen faksları bilgisyar başından ağ yoluyla görebilirmiyim?

Acil yanıt verebilirseniz çok sevinicem. Çünkü bu özelliği çok önemli bizim için. Sırf bu yüzden aldık diyebilirim yani.

Yazıcıya USB'yi taktığınız zaman bilgisayarda görüntüleyebiliyorsanız, ağ üzerinde de görebilirsiniz..

Linkte faksları USB'ye kaydetmek için bilgi verilmiş.

http://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/Manual/W/MX450%20series/TR/FAX/FAX_Receiving0930.html

Hortlattığımın farkındayım :)
    Belki birinin işine yarar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.