- x
PTTCELL [Ana Konu]
245 Cevap28607 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6840 Mesaj
29 Ocak 2013; 10:18:36 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

PTTCELL NEDİR ?

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan ve 1840 yılından bu yana hizmet veren PTT; posta, banka ve lojistik hizmetlerine ilave olarak 2013 yılından itibaren Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır.
Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

• Bu hizmet Avea tarafından sunulmakta olup,
    tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Avea sorumludur.

Pttcell Resmi Sitesi: PTTCELL

Nasıl Pttcell'li Olurum ?

Kimliğinizle birlikte Ptt merkezine uğramanız yeterli..

• Kimlik olarak kabul edilen belgeler : Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport, Sarı Basın Kartı, Evlilik Cüzdanı, Avukat Kimlik Belgesi (Hakim ve Savcı Kimliği de geçerlidir), TSK kartı, KKTC Kimlik Kartı.
  • Size en yakın Pttcell satış merkezini öğrenmek için tıklayın : Pttcell Satış Noktaları

Ben yine de kredi kartı ekstresi veya ikametgah belgesi (Nüfus Müdürlüğü [Ücretsiz] veya Muhtarlıktan [5tl]) götürün derim..

Pttcell Tarifeler ve Paketler

Faturasız Tarife

• Pttcell Faturasızlarla : 3000dk
  • Yurt içi Her Yöne : 5 dakikası 30 Kuruş + İlk dakikası 10 kuruş

Not :Aylık tek seferde en az 20 TL yükleme ile yukarıdaki fiyatlar geçerlidir. Kalan dakikalar KALAN3000 yazılarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilerek sorgulanabilir.

0

Faturasız Paketler

• SMS Paketi : Her yöne 2000 SMS 9 TL
    (2000 yazıp 1788’e gönderin.)

0

• İnternet Paketi : 1GB İnternet paketi aylık 14,5 TL
    (1GB yazıp 1788'e SMS gönderin.)

0

• Ses Paketi : Her yöne 300 dakika aylık 15 TL
    (SES 300 yazıp 1788’e gönderin.)

0

Faturalı Tarifeler

Faturalı 14'lük Tarife:

• Pttcell Faturalılarla : 3500dk
  • Yurtiçi Her Yöne : 250dk
  • Yurtiçi Her Yöne SMS : 250
  • Yurtiçi İnternet : Sınırsız (Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.)

0

Faturalı 24'lük Tarife:

• Yurtiçi Her Yöne : 500dk
  • Yurtiçi İnternet : Sınırsız (Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.)

0

Faturalı 44'lük Tarife:

• Yurtiçi Her Yöne : 1500dk
  • Yurtiçi İnternet : Sınırsız (Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 1GB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.)

0

Not : Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).

Faturalı Paketler

• SMS Paketi : Her yöne 2000 SMS aylık 9 TL
    (2000 SMS yazıp 1788’e gönderin.)

0

• İnternet Paketi : Sınırsız internet paketi aylık 10 TL
    (1GB SINIRSIZ yazıp 1788’e gönderin.)

0

Alo Dünya (Yurt Dışını Arama) Paketi

• Alo Dünya Paketine hemen üye olun, Türkiye'den yurt dışındaki sabit ve mobil numaraları Pttcell faturasız hattınızla dakikası 80 Kuruşa arayın. Paket Kayıt Ücreti : 10TL

0

Kampanyalar

• Pttcell'li olanlara 3 ay boyunca +200dk hediyedir.

• Pttcell'li olup 600dk kazanmak için : Kampanyaya kayıt için 600 yazıp 1788’e ücretsiz SMS gönderin.

0

• a+ Para Kart Kampanyası : Pttcell ve PTT logolu Mastercard ön ödemeli karttır. Bireysel faturalı-faturasız yeni hat alan ve numara taşıma ile Pttcell’e geçiş yapanlar ücretsiz olarak Pttcell a+ Para Kart alabilirler.

Pttcell a+ Para kart ile kart içine yüklediğiniz nakit bakiye tutarında;

• Mastercard geçerli işyerlerinden alışveriş yapabilir (POS ve internet)
  • PTTmatik ve ATM’lerden para çekebilir,
  • 511 Ücretsiz İşlem Hattını kullanabilirsiniz.

511 Ücretsiz İşlem Hattı’ndan neler yapılabilir?

• Kendi Pttcell Hattınıza ya da başka bir Pttcell faturasız hatta Pttcell TL satın alabilir
  • Farklı bir Pttcell kartına veya GSM numarasına para transfer edebilirsiniz.
  • Pttcell a+ Para Kart kampanyaları
  • 511 Ücretsiz işlem hattı kullanılarak gerçekleştirdiğiniz 20TL ve üzeri Pttcell TL yüklemelerinde 7 gün süreyle her yöne 60 dakika görüşme hakkı kazanırsınız.

0

Konuda geçen bütün bilgiler Pttcell'in kendi resmi sitesinden alınmıştır. Alıntı yapacaklar forum.donanimhaber.com dan alıntı yaptığını belirtmesini rica ederim..

***@C O N S T A N † I N E nin katkılarıyla...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Bu mesajda bahsedilenler: @C O N S T A N † I N E

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

438 Mesaj
29 Ocak 2013; 10:51:28 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi findnewdreams -- 29 Ocak 2013; 10:51:50 >

http://forum.donanimhaber.com/m_83983708/tm.htm

Hediye çekleri konum...

6840 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:03:16 

aveami akilli yoksa dier opar. mi? avea zaten ozellikle internette felcken kendi alt yapisi zayifken neden kullandirirki

dierleri neden altyapisini kullandirmax

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6894 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:05:27 

5 tl kampanyası hakkında ayrıntı var mi

27 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:36:39 

lira yüklemek için ptt kuyruğuna geç

5025 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:40:35 

Aveanın normal internet ücretinden bir farkı yokki...

Madem yeni bir oluşum yapıyorsun interneti 14,00 tl yerine 9,90 yapta bir cazibesi olsun...

78 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:42:27 

BİMCell e alternatif işte amaç türkcell deki pasif ve az konuşan müşterileri kapmak

Yeni hat ucuz olursa ben de alırım bitane 3000dk baya iyi

877 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:54:57 

Şu mobil internet paketleri hiç ucuzlamiyor

General Mobile Discovery

494 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:58:07 

bimcell daha iyi degil mi

i7 2600k - Msi z68a g43(g3) - Gskill Ripjawsx DDR3 1600 2x4 - Cooler Master Haf 942 - W.D 2tb - Samsung 500 gb - Corsair 120gb Force 3 GT - logitech mk320 (berbat bi klavye almayin.) - Acer 23 inc 2 ms - Noctua nh-d14 - Seasonic Platinum Serisi 1000Watt - hd 4870 (benim degil)

3135 Mesaj
29 Ocak 2013; 12:24:12 

quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

bimcell daha iyi degil mi

Aynen geçecek olsam bimcell i seçerdim

1273 Mesaj
29 Ocak 2013; 13:03:05 

altyapı avea olduktan sonra...

3719 Mesaj
29 Ocak 2013; 13:54:53 

yakında bankalarda cell olurlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

85 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:06:40 

Şu an en avantajlı tarife BilalCell 3 ü bir arada 19 tl lik tarife PTT cell in işi zor görünüyor bu rekabetçi ortamda
tabi 3 . sınıf avea alt yapısı da ne derece verimli olur onu da unutmamak gerekir. Ama şöyle bir + sı var avea nın: deprem anında ve sonrasında bile teklemedi Vodafon un 2-3 saat kesildiği ege depreminde...

1011 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:13:56 

Tarife herkese açıktır.
Her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş
telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Pttcell Müşteri Hizmetleri,
tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan
aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Fiyatlar tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapıldığında, 30 gün boyunca geçerlidir.
Ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.
20 TL altında yükleme yapıldığında konuşma fiyatı tüm yönlere için dakikası 30 Kuruştur,
SMS fiyatı 30 Kuruş /adettir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi her yöne arama ücretiyle aynıdır.
Yurt içinde Pttcell hatlarından yapılan 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arama 1.
dakikada sonlandırılması halinde 30 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme
başına faturasız müşterilerimiz için 40 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
Pttcell’lilerle ücretsiz 3000 dakika süresi faturasız Pttcell hatlarını aramada kullanılabilir.
20 TL yükleme sonrasında 30 gün içerisinde 3000 dakika sürenin kullanımı sonrasında
Pttcell yönüne yapılan aramalar tarifenin her yöne arama ücreti olan 5 dakikası 30
Kuruştan ücretlenecektir.
Kalan dakikalar KALAN3000 yazılarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilerek sorgulanabilir.

-----------------------------

http://www.pttcell.com.tr/Icerik/tarife-bilgisi

1011 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:17:33 

Pttcell’li olun; Pttcell’lilerle bedava, her yöne hesaplı
konuşun!
Pttcell’lilerle 3000 dakika
Yurt içi her yöne 5 dakikası 30 Kuruş
SMS 30 Kuruş/Adet (Hesaplı SMS Paketi için tıklayınız.)
Standart İnternet 0,50 TL/100 kb (Hesaplı İnternet Paketi için tıklayınız.)
Diğer detaylar için tıklayınız. Pttcell’li olmak için tıklayınız.
Ücretlendirme :
Aylık tek seferde en az 20 TL yükleme ile yukarıdaki fiyatlar geçerlidir.
Pttcell hattınıza TL yüklemelerinizi tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden
yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 TL yüklemek için tıklayınız veya Pttcell
hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

12039 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:17:46 

sırf adı yüzünden bim almıyorduk aynı tarife olsa ptt alırdım

1481 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:25:45 

Ulem her taraf Cell oldu yaa. ! Bu nedir

1011 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:26:21 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

aynen hocam :)
Bu arada NT 200 dk. Ilk 3 ay 20 TL yuklemeye max 3x200: 600 dk olarak veriyormus.

3719 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:29:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Ulem her taraf Cell oldu yaa. ! Bu nedir

avea bu her taraftan abone toplamaya çalışıyor bim'lerden faturasız hatları ptt'lerden faturalı hatları......

6840 Mesaj
29 Ocak 2013; 15:01:47 

ivedilikle

donanimhaber (dhcell) cell de bekliyoruz

3867 Mesaj
29 Ocak 2013; 15:29:16 

Faturalısının detayları nasılmış.?

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Ocak 2013; 15:33:49 

quote:

Neden adına ne olmuş? Android telefonlarda ekranda op. ismi bile yazmıyor. Yazsa bile ne olur ki hem?

Uzaklaştırılmış
29 Ocak 2013; 15:40:48 

Bimcelle rakip olamamış. Kim alır ki bunu çok merak ediyorum. Bana göre Bimcell aylık yükleme koşulu olmaması ve 6sn periyod ücretlendirmesi , 10 kuruşu sms vermesiyle yeni bir çığır açmıştır kim ne derse desin.

12039 Mesaj
29 Ocak 2013; 16:04:10 

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKO

Neden adına ne olmuş? Android telefonlarda ekranda op. ismi bile yazmıyor. Yazsa bile ne olur ki hem?

kendim için değil bu konudaki hassasiyeti olan bir yakınım var onun için söyledim

klasik nokialarda yazıyor işte sıkıntılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 29 Ocak 2013; 16:04:46 >

Uzaklaştırılmış
29 Ocak 2013; 16:23:12 

quote:

kendim için değil bu konudaki hassasiyeti olan bir yakınım var onun için söyledim

klasik nokialarda yazıyor işte sıkıntılı

esasen bu marka takıntılarına takılmamak lazım. fakat insan ister istemez takılıyor. ben bimi önemesem elbise de önemserim diğeri teknolojide oluyor yani. kalite yeterliyse marka çok önemli değil bence. fakat genelde marka fiyat kalite doğru orantılı oluyor. istisnalar var tabi. bimcell ben f/p oranı iyi bir marka.
bir konuda yazdığım gibi 6 sn periyodu, 10kr sms, yükleme koşulu olmaması en önemlisi gayet avantajlı. ben kullanmıyorum fakat annem kullanıyor memnunuz. ihtiyacı uyanlara da tavsiye ediyorum

12039 Mesaj
29 Ocak 2013; 16:43:50 

Posta, telefon, telgraf diye bilinen PTT’nin T’si mobil olarak geri geliyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, PTTcell’in tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, PTT’nin yeni bir işe girdiğini belirterek, amaçlarının milletin birbiriyle buluşması, erişilebilir bir ülke hedefini gerçekleştirmek olduğunu söyledi.

İnsanların nerede olurlarsa olsunlar birbiriyle iletişimlerini hızlı ve rahat yapabilmeleri için nüfusu 1 ile 500 arasında olan 2 bine yakın yerleşim yerine alt yapı kurulması için ihale yapıldığını anlatan Yıldırım, 2 yıl içinde Türkiye’nin kırsal kesiminin kapsama alanına alınacağını ifade etti.

Yıldırım, "1995’te PTT’nin T’sini aldılar, diye PTT’ciler üzülmüştü. Posta, telefon, telgraf diye bilinen PTT’nin T’si geri geliyor. Telefon gitmişti, şimdi geri geliyor, ama bu dönüş muhteşem bir dönüş. Artık PTT, memleketin her yerinde 4 bin 507 tane PTT noktasında vatandaşlara anlık telefon hizmeti verir hale geldi” diye konuştu.

Eskiden insanların telefonla konuşmak için sıraya girdiklerini anımsatan Yıldırım, şimdi vatandaşların PTTcell’i alacaklarını ve yükledikleri kadar konuşacaklarını söyledi.

PTTcell’in tarifeleri hakkında bilgi veren Yıldırım, 5 dakikası 30 kuruş ve 3 bin dakika bedava konuşma fırsatı sağlayan tarifenin cazip olduğunu söyledi. Anadolu’da insanların konuşmayı sevmediğini dile getiren Yıldırım, ”2 dakika 10 kuruş, tarifesi yaparsanız telefonu bir muhabbet etme aracı değilde, köyde, tarlada, dağda, bayırda işi gücü olan vatandaşa da hizmet yapmış olursunuz. 5 dakika 30 kuruş devam etsin. Ama bir de 2 dakika 10 kuruş, olursa bu iş tadından yenmez. Benimki sadece fikir. Ama hesabını yapın” dedi.

PTT Genel Müdürü Osman Tural da bu tarifenin yapılacağını söylemesi üzerine Bakan Yıldırım, "İyi hayırlı olsun" dedi.

170 yıllık geçmişi olan PTT denilince insanların aklına telefon geldiğini anlatan Yıldırım, PTT’nin telefon kısmının dönüş yaptığını kaydetti.

"Projeyi aslında 4 yıl önce planlamıştık"

PTT Genel Müdürü Osman Tural, "Aslında PTTcell Projesi, bizim stratejik planını 4 yıl evvel yapmış olduğumuz, uygulamaya koymayı planladığımız projelerimizden biriydi. Bugüne nasip oldu. Bugün itibariyle bunu uygulamaya koyacağız" dedi.

Binali Yıldırım’ın "İnsanımızın işini kolaylaştırın, ayağına hizmeti götürün ancak bunu yaparken de ucuz, kaliteli ve süratli bir şekilde yapın” talimatını hayata geçirdiklerini anlatan Tural, sözlerini şöyle sürdürdü: " Bizim hattımız şu anda en hesaplı hat olacak şekilde dizayn edilmiş. Vatandaşımızın hizmetine sunulmuş bir hat. Avea Türkiye’nin yenilikçi operatörlerinden bir tanesi olarak bizimle işbirliğine girdi. Bu hizmet bizim aslında T’mizin ayrılmasından sonra tekrar T ile tanışmamızı sağlıyor. İddiamız şu 4 bin 500 iş yerimizde bu işte biz de varız.”

Tural, bir yılın sonunda 1, 5 milyon, daha sonraki dönemde de 5 milyon aboneye ulaşmak olduğunu belirtti.

590 Mesaj
29 Ocak 2013; 17:01:14 

Bir Şahin K kaldı galiba. Şahin KCell

Zaten yeterince kalabalık olan PTT ler ile TL yüklemek için mi uğraşacak millet. Kendi altyapın ne avea

2863 Mesaj
29 Ocak 2013; 17:24:34 

şebekeiçi verdiği 3bin dk dışında pek avantajlı gelmedi bana, bimcell varken. en azından normal aramanın dk.sı 10 kr olabilirdi. yine de çıkması iyi olmuş, rekabet artar bari

4576 Mesaj
29 Ocak 2013; 17:38:29 

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

şebekeiçi verdiği 3bin dk dışında pek avantajlı gelmedi bana, bimcell varken. en azından normal aramanın dk.sı 10 kr olabilirdi. yine de çıkması iyi olmuş, rekabet artar bari

Pttcell de,Bimcell gibi Avea nın altyapısını kullanacak,
Bir anlamda,Avea nın şubesi gibi çalışacaklar,
Ah şöyle,dişli bir şebeke çıksa da,mevcutlara kök söktürse...

ÇARESİZSENİZ,ÇARE SİZSİNİZ

78 Mesaj
29 Ocak 2013; 18:02:15 

yeni hat fiyatını öğrenen varsa duyursun lütfenn sitede yazmıyor

72 Mesaj
29 Ocak 2013; 18:09:29 

bimcell 19tl lik 3lü paket candır...

438 Mesaj
29 Ocak 2013; 18:50:11 

http://www.avea.com.tr/...ajlas/Tarifeler/PTTcell

Bilgisiz müşteri temsilcilerine tarifeler için eğitim verseler keşke...

http://forum.donanimhaber.com/m_83983708/tm.htm

Hediye çekleri konum...

525 Mesaj
29 Ocak 2013; 19:20:20 

bimcell 19 luka geçeceğim.

Dell Inspiron 6400 Core 2 Duo 2.00 Ghz 1 GB+512 MB DDR2 533 Mhz ram, 160 GB HDD, X1400 ekran kartı

7 sene sonunda emekliye ayrıldı

78 Mesaj
29 Ocak 2013; 21:02:24 

Bakan hakkında ücretsiz olan hatta para vererek aldı diye bir cümle duydum haberlerde acaba beleş mi Kendi sitesinde falan da hiçbir yerde fiyat yazmıyor.
Ücretsizse hemen yarın alıyorum beleş mal baldan tatlıdır taşırım türkcell e vodafone a hediyelerini yerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hschan -- 29 Ocak 2013; 21:03:14 >

6726 Mesaj
29 Ocak 2013; 21:42:45 

Hayırlı olsun

XperiaL
Kitapsever

7111 Mesaj
29 Ocak 2013; 22:38:52 

Sanal operatörleri 4. Operatör geldi diye haber yapıp duruyorlar...

414 Mesaj
1 Şubat 2013; 14:33:07 

Bugün faturasız hat ücretini sormak için PTT'ye gittim. 4 ayrı kişiyle konuştum, çünkü kime sorsam git şuna sor, buna sor diye başkalarına yönlendirdi. En sonunda amacıma ulaştım. Yeni hat ücreti 29 TL..

imza

7111 Mesaj
1 Şubat 2013; 21:32:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Umut

Bugün faturasız hat ücretini sormak için PTT'ye gittim. 4 ayrı kişiyle konuştum, çünkü kime sorsam git şuna sor, buna sor diye başkalarına yönlendirdi. En sonunda amacıma ulaştım. Yeni hat ücreti 29 TL..

20 tl hediyeli vodafone faturasız hat fiyatına 52 lira demişler.
http://www.vodafone.com...eysel-ceplira-fiyatlari

muhtemelen 29 tl dedikleri hatta 5 lira yüklüdür.

3867 Mesaj
3 Şubat 2013; 12:45:49 

Çıkması muhtemel faturalısının detaylarını bilen var mı.?

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

430 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:17:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Umut

Bimcell hat ücreti nedir acaba

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 23 sa. 56 dk. kadarı kaldı.
25 Şubat 2013; 0:39:01 

Numara taşırsam kac tl

646 Mesaj
25 Şubat 2013; 2:04:09 

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncephesi

Numara taşırsam kac tl

Numara taşıma işlemi tüm operatörlerde ücretsizdir.

654 Mesaj
8 Mart 2013; 2:45:55 

hort ne oldu bu basliga

1560 Mesaj
11 Mart 2013; 1:27:05 

alla alla. her önüne gelen kendi gsm operatörünü kuruyoç

28 Mesaj
14 Mayıs 2013; 20:32:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

aveami akilli yoksa dier opar. mi? avea zaten ozellikle internette felcken kendi alt yapisi zayifken neden kullandirirki

dierleri neden altyapisini kullandirmax

bence avea mı akıllı yoksa digerleri mi diye bi ikilem yanlis bnce.. firmalar arasnda bi antlasmayla alakali bi durum sonucta bence.. avea yatirimlarini daha fazla yaptigindan ve de digerlerine gore cok daha ucuz maliyet veya sartlar koydugundan vs.. gibi cok ince detaylar vardir.. bunlari biz bilemeyiz...

()|<@|\|

2975 Mesaj
11 Haziran 2013; 13:12:09 

Avea kontör yükleme kartıyla pttcell e kontur yüklemek mümkün mü?

Kampanyaların tarihlerini hatırlatan uygulama: Fırsatmatik android uygulaması

181 Mesaj
18 Haziran 2013; 10:10:55 

Pttcell fiyatı, aslında 19 tarife diye geçiyor, sitesinde de 24 lira yazıyor ama fatura daha düşük geliyor.Benim telefon kapalıyken arayanları mesaj olarak bildirme servisi de açık olmasına rağmen 22,75 geldi. (Bu ikinci faturam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kitaphaber -- 15 Temmuz 2013; 10:39:03 >

533 Mesaj
13 Temmuz 2013; 18:21:30 

12039 Mesaj
14 Temmuz 2013; 5:39:40 

quote:

Orijinalden alıntı: kitaphaber

Pttcell fiyatı, aslında 19 tarife diye geçiyor, sitesinde de 24 lira yazıyor ama fatura daha düşük geliyor.Benim telefon kapalıyken arayanları mesaj olarak bildirme servisi de açık olmasına rağmen 22,75 geldi. (Bu ikinci faturam)

http://n1306.hizliresim.com/1b/k/p8mk8.jpg

ilk fatura tam mi geliyor kalan güne orantılı mi kesiliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 14 Temmuz 2013; 5:41:53 >

156 Mesaj
15 Temmuz 2013; 9:18:58 

Pttcell’den hesaplı 14’lük tarife...

Pttcell Faturalılarla
3500 dakika

Yurtiçi Her Yöne
200 dakika

Yurtiçi Her Yöne SMS
250 SMS

Yurtiçi Data Paketi
Sınırsız*

Kota Aşımı SMS
30 Kuruş/Adet

Kota Aşımı Konuşma
30 Kuruş/Dakika

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.Bu tarife az konuşup sms ve sınırsız internet isteyenlere ilaç olabilir.

Bu mesajda bahsedilenler: inexo

SAMSUNG S4 MİNİ

181 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:38:28 

quote:

ilk fatura tam mi geliyor kalan güne orantılı mi kesiliyo

ben 15 günlüğüne 13 lira gibi birşey ödedeim. dediğiniz gibi kalan güne orantılı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kitaphaber -- 15 Temmuz 2013; 10:38:48 >

1147 Mesaj
16 Temmuz 2013; 9:38:01 

yeni hat ücreti nedir?

89 Mesaj
16 Temmuz 2013; 12:32:39 

Peki bu tarifeye geçersem beni arayan şahıs avea'yı mı aramış olacak?.Beni arayan şahsın avea'yı arama dakikalarından mı düşüş olacak?

In the long run, we are all dead.

584 Mesaj
16 Temmuz 2013; 14:21:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ps2satilir

faturasız 1gb internet 14.5 tl diyor. 1gb dan sonra hız düşüyormu yoksa tamamen mi kesiliyor?

Faturasızdaki sınırlı... Faturalı 1 gb da 128 kbps oluyor 10 tl oda