Şimdi Ara

Arkadaşlar bmw aracına parca bulamayan donanım yazılım vs sıkıtısı olanlara elimden geldigince yardımcı olabilirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tum bmw modellerinde sorun sıkıntı yasayanlar bu konu baslıgı altında paylasırsa elimden geldigince sorunlarina ihtiyaclarına yardimci olmaya calısırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 2004 320d aracım var ve fren sesinden muzdarip durumdayım. Özel servise gidiyorum sorunu belirttima ma sanırım 2 farklı marka denememe ragmen sorunu çözemedik. Durum şu balatalar ısındıktan sonra ugultu şeklinde sürtme sesi geliyor. Yanlız balatalar bitik durumda degil. Aynlar da saglam ve temiz. Ugultu mekanik bir sürtme sesi (yani balatalar bittiginde gelen ses) değil. Daha çok balatadan veya malzemeden kaynaklı bir ugultu şeklinde. Bana bu konuda balata markası vs. verebilirsen eger bir sonraki sefer onları taktıracagım.
  • S.a kardesim balata fislerini degistirdilermi degismediyse ondandir eger oda degilse textar marka balata kullan diskleride textar veya balo marka kullan

• E90-92-93 (otomatik vites) vites topuzu metal renkli kaplama soyulması ile ilgili ne yapmak gerekir acaba?

Değişim, sticker benzeri bir şey ile kaplama vs?

• folyo kaplama yaptırabilirsiniz yada vites şalterini değiştirmeniz gerekir
  • yazılımla ilgili bazı değişiklikler yapmak istiyorum. bunları yapıyor musunuz?
    mesela geri vitese takınca sağ ayna aşağı insin.
    angellar devamlı yansın vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

yazılımla ilgili bazı değişiklikler yapmak istiyorum. bunları yapıyor musunuz?

Eger aracin yazilimi buna imkan sagliyorsa her ikiside yapilabilir buna emin olmak icin araci makineye baglayip yazilimina bakmamiz lazim dusunurseniz tekrar konusuruz

• quote:

Orijinalden alıntı: a.yaldiz

quote:

Eger aracin yazilimi buna imkan sagliyorsa her ikiside yapilabilir buna emin olmak icin araci makineye baglayip yazilimina bakmamiz lazim dusunurseniz tekrar konusuruz

düşünürüm. bu işlemlerin ücretlerini yazarsanız sevinirim

-kadranların altındaki küçük ekrana o anki hızı yazdırma. M3'teki gibi
    -Navigasyon harita güncelleme
    -Geri vitese takınca sağ aynanın aşağı dönmesi
  • quote:

quote:

quote:

Donanimlari bilmedigimiz icin fiyat veremem suan ama bizi ziyaret edip bi cayimizi icerken bizde aracin donanimina bakip fiyat verebiliriz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Donanimlari bilmedigimiz icin fiyat veremem suan ama bizi ziyaret edip bi cayimizi icerken bizde aracin donanimina bakip fiyat verebiliriz

yeriniz nerde hocam bi de tel no verirseniz uğrarım

• Arkadaslar Almanyadan Gelen Amcamin Oglu İphone 5 Kullaniyor ve Kullandigi Arac Bmw 5.20 İphone 5 Telefonunu Normal Eski 6220 Nokialar Gibi Araç Telefonu Var. Telefon Çaldığı Zaman Araçtaki Hoparlörlerden Konusabiliyor... Simdi İse İphone 5 Kullandigi İcin Böyle Bir Aksesuar Varmi.? Simdi Daha Önceki Telefonu Caldigi Zaman Aracin İcerisinde Konusabiliyor.. İphone İcin Böyle Bir Aksesuar Varmi.? Telefonu Kablo Yardimi Yada Arac Telefonu Kutusu Gibi Birsey Ariyorum Telefonu Koyacak Telefon Caldigi Zaman Cvp Verdiginde Aracin İcindeki Hoparlörlerle Konusacak.. Elinde Olan Varsa Satmak İsteyen Varsa Pm İle İrtibata Gecerseniz Sevinirim.. Yada Bulabilecegim Bir Link Verebilen Olursa Sevinirim..
  • selamlar

benim 2006model 1.16 aracımın kadrandaki ekranında dizel araçlarda bulunan bazı ekipmanların işaretleri bulunmakta ve servise soktugumda aracın butun degerlerini bilgisayara baglayıp güncelleyemediler araç şuanda 70000km fakat hala 45000km bakımı işareti alıyorum her seferinde.. konu hakkında pek bi bilgi bulamadık direk beyinden falan dediler masrafı arttırdılar.. bu konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz ne yapmam konusunda sevinirim..
  • F10 kasa 5.25 aracım için m bagaj spoiler almak istiyorum plastikmi yoksa fibermi almalıyım ? hangisi iyidir nerden alıcam karar veremedim aracım komple m sport paket birtek bagaj spoiler yok ...

Bagaj havuzu ve 3 boyutlu(havuzlu) paspas almayıda düsünüyorum. Nerden bulabilirim. Ankaradayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breakaway

Arkadaslar Almanyadan Gelen Amcamin Oglu İphone 5 Kullaniyor ve Kullandigi Arac Bmw 5.20 İphone 5 Telefonunu Normal Eski 6220 Nokialar Gibi Araç Telefonu Var. Telefon Çaldığı Zaman Araçtaki Hoparlörlerden Konusabiliyor... Simdi İse İphone 5 Kullandigi İcin Böyle Bir Aksesuar Varmi.? Simdi Daha Önceki Telefonu Caldigi Zaman Aracin İcerisinde Konusabiliyor.. İphone İcin Böyle Bir Aksesuar Varmi.? Telefonu Kablo Yardimi Yada Arac Telefonu Kutusu Gibi Birsey Ariyorum Telefonu Koyacak Telefon Caldigi Zaman Cvp Verdiginde Aracin İcindeki Hoparlörlerle Konusacak.. Elinde Olan Varsa Satmak İsteyen Varsa Pm İle İrtibata Gecerseniz Sevinirim.. Yada Bulabilecegim Bir Link Verebilen Olursa Sevinirim..

http://www.mrhandsfree.com/en/shop/1398-carkits/product/1760-blue-easy

Kullaniyorum. Cok cok iyi.

• bmw z3 97 model 1,9 143 beygir aracım var, ön tampon ve sağ-sol far takımı lazım, fiyat verebilirmisiniz? çıkma veya sıfır yada orjinal veya yan sanayi farketmez
  • e90 lci için m tamponlar (ön -arka) ne kadardır?
  • İlk önce merhaba arkadaşlar bende Bmw 5.25 m paket var bıldıgım kadarıyla e39 kasa 2003 yılına aıt bır araba. Ben arabam da ne yaptıysam cd calıstıramıyorum track cd sı yaptım bana yardımcı olursanız cok sevınırım
  • Selamın Aleyküm,

Ben 2001 3.20d aracımın motor ve şanzımanın yazılım güncellemesini yaptırmak istiyorum.
    Bunun işi iyi ve sorunsuz biçimde yapabilecek bi yer önerebilirmisiniz? Kayserideyim çok uzak
    olmamak şartıyla çevre illere gidebilirim...
  • F30 Sport line'larda olan sis fari cercevesi bulunurmu hocam ? Ne kadardir fiyati ?

• quote:

Tum bmw modellerinde sorun sıkıntı yasayanlar bu konu baslıgı altında paylasırsa elimden geldigince sorunlarina ihtiyaclarına yardimci olmaya calısırım

Hocam aracıma iç kaplamasını değiştirmek istiyorum fiyatlar nasıl hesaplı bişeyler varmı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.