Şimdi Ara

Piranha Ultra 7.0' (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
5
Favori
18.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tweeneagle

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

quote:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magix.camera_mx&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYWdpeC5jYW1lcmFfbXgiXQ..

Ok yükledim ilk fırsatta açıp deneyeceğim. biraz yoğunum bu aralar , aslında indirdiğim ve kullanmaya devam ettiğim programların listesini hazırlayıp yayınlayacağım burada.

ayarlardan modu 16.9 yap bide kardes değiştirebiliosun bide video 480 600 ü çentini kaldır

480*600 çentiği nerede? :)

ya ayarlarda videoyu 640p den iyi cekebliyorsa kaldirin isareti diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Surrealist86

hocam 1-2 tane buldum ama root istiyorlar
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zausan.zscreenrecorder
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ms.screencastfree

bu da bilgisayar üzerinden kayıt ediyor:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.benzul.asc

root istemeyen bir program lazım. teşekkür ederim.

bu başlıkta da bir program tavsiye etti mucahid01 adlı arkadaş. onu da deneyeceğim. eğer çalışır ise birebir oyunu oynadığımız ekranın video görüntüsünü paylaşırım sizinle :)

http://resim.donanimhaber.com/m_69894511/mpage_12//tm.htm#71725393

tamada kardes root chaza zarar vermiyor zararli programlar zarar veriyor

Root garanti dışı bırakıyor diye uğraşmak istemiyorum. Ayrıca bu cihazı kızım için aldım , çok ekstra bir performansa ihtiyacım olmadığından root düşünmüyorum :) mevcutta ki yazılımlar ile çözmeye çalışıyorum ihtiyaçlarımı.

ben piranhanin facebook sayfasnda sordum birazda yeni rom gelsindye agr laflar söyldm ise yaradi heralde adamlar cevap vermyor ama dgerlendriyor cidden ddiki root yapablisiniz urunu bize gndrirken romu yuklemeniz yeterlidir dyor eve snin tbletin acilamaz hale gelsede rom zaten chaz kapalykende yukleniyor root yaptgn belli olmuyor yine sen blisn kards rootlayan bikac arkadas var onlara danis

kardes ddm icin ksrabkma abi kzn varsa bndn buyuksundur tahminim aliskanlik iste kards dyip duruyom ;)

Yaş 35 adım Fatih ;)

Daha cihazı almadan daldım diyorsun adamlara :)

Bu arada bir çok kişi sallıyor Piranha'ya ama ben ne sorsam müşteri hizmetleri bana cevap verdi. Evet belki %100 istediğim cevapları alamadım ama cihazda İpad4 değil ki kardeşim uçsun , takla atsın felan bekliyor herkes. Hem ucuz hem de süper ötesi olmuyor herşey :) Beklentileri gereksiz arttırmamak gerek.

Ben 3 ay araştırdım , son anda gördüm bu cihazı. Yoksa Ainol alacaktım 300-350TL'ye. Şimdi sd kartı , kılıfı ıvızı zıvırı dahil 300TL'ye geldi bana. Daha ne olsun...!

haklisn abi almadan aldim diyeceksin bkalim aldiktan snra ilgleniyorlarmi diye

bu fiyata baska bu kadar performanslı yok yaw baya arastırdım alıcam ama gelmiyor şöyle kutusunu açıp bakıcam biyere

al gitsin bekleme kutu vs inceleyecem diye

ya ölü piksel çıkarsa

ölenle ölünmez dostum :)

:) içim rahatladı:)

sipariş verdin mi? :D

vermedim ucuz citye yazıyorum ölü piksel olursa napıcaz diye onlarda piranhayla iletişime geçin diyor piranha iletişime giriyorum bi numara veriyor mail atınca takip numarası ama o takip numarasınla napıcam anlamadım ölü piksel çıkarsa dolas dolas olucak napıcam bilemedim

İyi ki çinden felan getirtmiyorsun sen tableti :) sana cevap vermek zorunda olan bir müşteri temsilcisi olmak istemezdim :D

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj sorunu da düzeldi. beklediğimden çok daha iyi çıktı alet. yanlız müşteri hizmetleri çok ilgisiz, kopyala yapıştır yapıp cevap veriyorlar resmen. buyincoins'ten de kılıf siparişi verdim bakalım ne zamana gelecek.

• real racing 3 cikinca bir video daha cekicem calistirirsa,eternity warriors ve blood brothersla birlikte,oynanmasini istediginiz calistirilmasini istediginiz programa,oyun vs varsa yazin videoya koyayim onlarida.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital52

şarj sorunu da düzeldi. beklediğimden çok daha iyi çıktı alet. yanlız müşteri hizmetleri çok ilgisiz, kopyala yapıştır yapıp cevap veriyorlar resmen. buyincoins'ten de kılıf siparişi verdim bakalım ne zamana gelecek.

Ben pandawill'den sipariş verdim 17 günde geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

real racing 3 cikinca bir video daha cekicem calistirirsa,eternity warriors ve blood brothersla birlikte,oynanmasini istediginiz calistirilmasini istediginiz programa,oyun vs varsa yazin videoya koyayim onlarida.

Eline emeğine sağlık... Bir de Max Payne denemesi alabilir miyiz? :)
  • asphalt 7 uyumlu görünüyordu. satın aldım ancak çalışmadı. iade ettim ben de.
  • quote:

asphalt 7 uyumlu görünüyordu. satın aldım ancak çalışmadı. iade ettim ben de.

almadan oncede asphalt 7 apksi filan kurmayi denemismiydin.max payne tamam gta vice cityide yukleyeyim.asphalt 7 yide deniycem.
  • Bu cihaza kac tane1080 p film izlenir arka arkaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

quote:

asphalt 7 uyumlu görünüyordu. satın aldım ancak çalışmadı. iade ettim ben de.

almadan oncede asphalt 7 apksi filan kurmayi denemismiydin.max payne tamam gta vice cityide yukleyeyim.asphalt 7 yide deniycem.

denemiştim yine olmamıştı. gta vice city'i de yüklemiştim tekrar yazılım yüklemeden önce onda sorun çıkmamıştı. şimdi de fifa 12'yi yüklüyorum.
  • arkadaslar ucuz citye ölü piksel çıktığı için ürünü değişime gönderdim dün değil ondan önceki akşam gönderdim dün sabah ellerine ulaşmıs bugun değişim yapılmıs bugun göndermişler çok hızlı yaptılar teşekkürler ucuzcity,bu gönderdiklerini paketi açıp ölü piksel varmı yokmu diye kontrol edip göndermelerini istedim sorun olmas dimi açık kutuyu tekrar sarıyorlar kargoya verirken bi sorun olusa kago sorunlu oluyor sizce bi sorun teskil edermi kendi tercihimdi açılım bakılması
  • ha bu arada root la alwinneri denedinizde motorola xoom yaparsanız asphaltı da oynarsınız ama ihtiyaç yok bence real racing geliyor zaten asphalt 8 e kadar asphalt 7 oynamam ben
  • root yapmaya elim gitmiyor benim yanlış bir şey yaparım diye. telefonuma da jellybean yüklemek istiyorum rootlayıp ama olmuyor işte :)) root yapıp asphalt'ı çalıştırabilen varsa o zaman düşünürüz :)
  • quote:

root yapmaya elim gitmiyor benim yanlış bir şey yaparım diye. telefonuma da jellybean yüklemek istiyorum rootlayıp ama olmuyor işte :)) root yapıp asphalt'ı çalıştırabilen varsa o zaman düşünürüz :)

şuan asphalt bnm için önemli değil ama gameloftla sorunlu bi oyun çıkarırsa sevdiğim bi oyun rootlarım
  • real racing 3 çıktı ve uyumsuz görünüyor malesef.
  • quote:

real racing 3 çıktı ve uyumsuz görünüyor malesef.

apk maniaya gelir bugun
  • quote:

quote:

apk maniaya gelir bugun

http://www.apkmania.co/2013/02/real-racing-3-v109-apk.html
  • quote:

quote:

quote:

apk maniaya gelir bugun

http://www.apkmania.co/2013/02/real-racing-3-v109-apk.html

çalışmıyor heralde
  • yarın deneyeceğim çalışmasa bile bir yığın dosya indirtecek kesin.
  • burda mali data var valla elimde olsa tablet çoktan kurcalıodum bunları ama kargoda:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 28 Şubat 2013; 0:52:04 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.