Şimdi Ara

iOS 6, 300 milyondan fazla cihaza hayat veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 6, 300 milyondan fazla cihaza hayat veriyor

Apple'ın geçtiğimiz eylül ayında yayınladığı iOS 6, son açıklanan verilere göre, bilişim tarihinin en hızlı yayılan işletim sistemleri arasında başı çekiyor.

iOS 6.1'in yayınlanması münasebetiyle Apple'dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen firmanın küresel pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Phil Schiller, dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi olarak nitelendirdiği iOS 6'nın sadece 5 ay gibi kısa bir sürede 300 milyona yakın iPhone, iPad ve iPod Touch tarafından kullanıldığına dikkat çekerken, bilişim tarihinde iOS 6'nın en hızlı yaygınlaşan işletim sistemi olabileceğini vurgu yaptı.

Yapılan basın açıklamasında dikkat çeken diğer sayısal veriler şöyle:

• Photo Stream'e (Fotoğraf Yayını'na) yüklenen fotoğraf sayısı 9 milyarı aştı.

• iMessage üzerinden şimdiye kadar 450 milyarı aşkın mesaj gönderildi.

• Push Notifications ile kullanıcılara 4 trilyonun üzerinde bildirim gönderildi.

• App Store'da 800,000'den fazla uygulama yer alırken bunlardan yaklaşık 300,000'i iPad'e özel.

• Verebilir yani kendi sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstatistiklere bakar mısınız arkadaşlar!! Trilyon falan diyo :D Gel de Apple'a tapma şimdi. Allah, Apple'ı korusun ve onu yüceltsin.

• ipod touch 4ümü ios6 ya güncelledim ve bildiğin aletten soğudum bi yavaşlamalar bi takılmalar böyle kasmalar falan. keşke geçmeseydim. ios6 pişmanlıktır.
  • bu ailenin bir üyesi olduğum için kendimle gurur duyuyorum..
    darısı diğer fandrozort kardeşlerimizin başına
  • Sözde Hayat! veren Apple değil Jailbreak grupları maalesef Güncellemelerde hangi birimizin ağzı kulaklarına vardı ki. JB de olmasa Apple'la imtihan edilecez resmen.
  • İşte rakamlar işte Apple. Hodri meydan. Fandridlere tokat gibi cevap. Yüzlerşne yüzlerine vuracan bu istatistikleri

• Jailbreak çıksın çok daha yaygınlaşacak
  • Sonra gelmişler niye apple kullanıyonuz 5 ayda 300 milyon cihaz güncellenmiş androidde jellybean çıkalı 5 ayı geçti kaç cihaz güncellendi soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 29 Ocak 2013; 0:40:57 >
  • Ben bir iFan ım fakat şunu söylemek istiyorum;

İOS 5'e dönebilsem dönerdim. İOS 6'dan kaçamadığım için kullanıyorum. İstatistiklere bakarsak yalnız olmadığımı düşünüyorum.

İOS 6'dan memnun olduğum tek şey; Fotoğrafı twitter vs. Atarken çıkan ekran, durum çubuğunun siyah olması.

• Abi güncelleme dedin Apple'da duracaksın daha kaç sene önceki cihazları en son güncellemeleri anında alıyor Android gibi güncelleme çıkacak mı çıkmayacak mı neden çıkmıyor derdi yok

• Gene Fan savaşları başlayacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

bu ailenin bir üyesi olduğum için kendimle gurur duyuyorum..
    darısı diğer fandrozort kardeşlerimizin başına

aynen
  • başlık yanlış olmuş.kısıtlamalarıyla 300milyon cihazı bitkisel hayata sokuyor olmalıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

İstatistiklere bakar mısınız arkadaşlar!! Trilyon falan diyo :D Gel de Apple'a tapma şimdi. Allah, Apple'ı korusun ve onu yüceltsin.

Sen bir başka mesajda s3'e tapmıyor muydun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Like A Warrior

quote:

İstatistiklere bakar mısınız arkadaşlar!! Trilyon falan diyo :D Gel de Apple'a tapma şimdi. Allah, Apple'ı korusun ve onu yüceltsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Like A Warrior

quote:

• Su an iphone 5 ten yaziyorum Allah kullanicilarina sabir versin..

• Hayat mı verdi canını mı aldı bu iOS 6 belli değil. Neredesin iOS 5.
  • Android yada windows cihazlarınızı ios 6 ya güncelleyemeyeceğinize göre güncelleme konusunu rahat bırakın bari. Yazık size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.