Şimdi Ara

Kırmızı renkli Samsung Galaxy Tab II 7.0, 219.99$'dan limitli sayıda satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kırmızı renkli Samsung Galaxy Tab II 7.0, 219.99 border=dan limitli sayıda satışa sunulacak" border="0" />

14 Şubat Sevgililer Günü'ne geri sayımın başladığı şu günlerde, farklı renk alternatiflerine veya aksesuarlara sahip teknolojik ürünler tek tek boy gösteriyor. Bunlardan birisi de Samsung'un Android işletim sistemli tableti Galaxy Tab II 7.0 oldu. Önümüzdeki haftadan itibaren 219.99$'lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan tablet, lal taşı kırmızısı renk alternatifiyle karşımıza çıktı. Limitli sayıda üretileceği vurgulanan tablet, yine aynı renkte taşıma kılıfı hediyesiyle geliyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse, 1 GHz'de görev yapan çalışan çift çekirdekli TI OMAP 4430 çipset, PowerVR SGX540 grafik işlem birimi, 1 GB RAM, Android 4.1 ''Jelly Bean'' mobil işletim sistemi, 7-inç'lik 1024 x 600 piksel dokunmatik PLS ekran, VGA ön / 3.2 megapiksel arka kamera ve 4.000 mAh kapasiteli batarya gibi teknik özelliklere ev sahipliği yapan Galaxy Tab II 7.0,  Walmart, Amazon, Office Depot, Fry's, Tiger Direct ve Toys'R'Us gibi satış kanalları aracılığıyla tüketicilerle buluşacak.

• sakın almayın geçen sene yengenize samsung galaxy s almıştım 2 ay sonra ayrılmıştık taksitleri daha 1 ay önce bitti
  • Kılıf güzel durmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

sakın almayın geçen sene yengenize samsung galaxy s almıştım 2 ay sonra ayrılmıştık taksitleri daha 1 ay önce bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

sakın almayın geçen sene yengenize samsung galaxy s almıştım 2 ay sonra ayrılmıştık taksitleri daha 1 ay önce bitti

Paşa herkes hediye alınca sevgilisinden ayrılacak diye bi durum yok heyecan yapma.

Bu arada hayırlısı olsun yeni yengemiz olsun ümidiyle.

• Neden 2 gb yapmazlar şunları anlamıyorum... S3 ün tek eksikliği bu bence... İşlemci, 1080p vs çok önemli değil ama o 1 gb Ram neden bu kadar katlanılmaz geliyor bu Sammy e anlamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahtemas -- 28 Ocak 2013; 22:23:12 >
  • tablette çerçeveleri bi inceltmediler gitti. kalın kaş modası gibi kalın çerçevedende kurtulmak istiyoruz hıaaamına

• ben bunu alırsam arabanın bagajına koyarım yokuşta flan takoz niyetine. bu neyyyy laaaaa.

• nerden alabilirim bu fiyata bilen varmıdır.

• bence çok güzel bir tablet 6 aydır kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.